Widok

Okna Pava Oknoplast prośba o opinie

Witam, Myślę o zamówieniu tych okien ale nie wiem jeszcze na 100%. To nowość nie znam nikogo jeszcze kto je ma. Technicznie i wizualnie wydają się być idealne. Proszę o opinie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tu jest fajny kalkulator okien https://debesto.com/pl/kalkulator-okien/kalkulator-okien-pcv-dla-firm/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ode mnie polecajka. Wczoraj te okna były u mnie montowane. Nie mam zastrzeżeń wszystko jak należy. Okna widziałem w salonie partnera przed zamówieniem i odpowiadały mi. Mają sporą powierzchnię przeszklenia i smuklejsze ramy niż inny model, który miałem na oku. Parametry też mówiące o tym, że okna są ciepłe. Jestem z naszego wyboru zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam i mogę Ci wysłać zdjęcia na maila. Jestem zadowolony. Ciepłe okna, nowoczesna estetyka, montaż w terminie, nie mam żadnych zastrzeżeń do producenta czy salonu partnerskiego, który mnie obsługiwał.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moge prosic o zdjecia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli w domu masz nieszczelne lub uszkodzone okna to polecam naprawę oferowaną przez Zakład Usług Wnętrzarskich Jarosław Kołacz. Sprawnie i dokładnie naprawiają okna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mamy te okna od piątku :) Wyglądają świetnie. Wiesz my się jeszcze nie wprowadziliśmy ale podoba mi się, jak są wykonane. Solidny, ciepły montaż. Wszystko jak należy. Mamy zakończony etap SSZ i bardzo jesteśmy zadowoleni póki co ze wszystkich rozwiązań. Okna Pava polecono nam w salonie Aperto w Częstochowie, bo tam mieliśmy najbliżej. Wybór bardzo dobry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

My mamy okna Pava od stycznia, natomiast mieszkamy w domu już miesiąc. Okna są szczelne, wyciszają bardzo hałasy z zewnątrz. Co prawda w zimie jeszcze nie testowałem, ale w trakcie ulewy deszczu w domu cicho. Sprzedawca mówił, że pod względem termiki się nie zawiedziemy. Myślę, że ma rację i ogólnie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam okna pava u siebie. Montowane miesiąc temu. Wszystko wygląda elegancko. Ciepły montaż, dobra izolacyjność i nowoczesna estetyka. Wydaje mi się, że jeden z ciekawszych profili. Chociaż chodził nam po głowie też Prismatic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak jest ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widziałem u znajomego i fajne te okna. Czytałem sobie odnośnie technicznych kwestii i zdecydowanie jest to stolarka dla osób szukających ciepłych okien. Bardzo dobre parametry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam i polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogą być
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas się te okna sprawdzają. Mamy je rok. Kupiliśmy bo zachęciła nas nowość i technologia, jaka jest wykorzystana do izolacyjności termicznej i uzyskania lepszych parametrów. Okna na prawdę super, ciepłe i ładne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest ok. Brak zauważonych problemów po roku użytkowania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za porady Wasze! Mam te okna i jestem z nich zadowolony. To był bardzo racjonalny wybór, który musiałem potwierdzić, dowiedzieć się itd. Jednak okna to spora inwestycja i nie należy pochopnie podejmować decyzji. Cieszę się, że mimo iż długo podejmowałem decyzję i zbierałem wyceny to ostatecznie mamy PAVA u siebie i to był strzal w 10. Ciepło mamy w domu, cicho, hałas z zewnątrz nie doskwiera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Gecco Deweloper (5 odpowiedzi)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczerą opinią polecam przejść się po mieszkańcach inwestycji na...

Jak szybko sprzedać mieszkanie (90 odpowiedzi)

Mam wystawione mieszkanie na wszystkich najpopularniejszych portalach od listopada 2013 i do tej...

Przeprowadzka (5 odpowiedzi)

Może ktoś z Was korzystał z firm zajmujących się przeprowadzkami i ma doświadczenie w tym...

do góry