Widok

Okres grzewczy 2020, gmina Szemud

Witajcie truciciele! Mamy rok 2020 i jest coraz gorzej! Gdzie program Czyste Powietrze!? Na papierze! Rzeczywistość natrętnie wdziera się w nozdrza i drenuje mózg. Szczególnie we wtorki w ciemności przed środowa wywózką śmieci. Powstała Uchwała Antysmogowa. Ani śladu o jej zaistnieniu na stronach Gminy Szemud. Nieroby za pieniądze podatników! Cierpicie na paraliż umysłowy? Weźcie się wreszcie do uczciwej pracy i nie chowajcie się za ogłoszeniami o Korona wirusie! Zacznijcie uświadamiać, kontrolować, wymagać i egzekwować! Mamy prawo oddychać czystym powietrzem na wsi w Kielnie!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przestań jeździć autem to będzie mniej smogu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

A ty przestań kopcić! I udawać że ciebie to nie dotyczy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam piec na gaz! swietna sprawa- koszty te same co przy węglu za to ani smrodu, ani brudu ani roboty i nadal są dotacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O osobach spalających śmieci należy informować wójta gminy. Można to zrobić nawet anonimowo (jednak w takim wypadku ciężko będzie skontrolować czy wójt podjął w tej sprawie należyte działania). Mamy artykuł 379 prawa ochrony środowiska, który wskazuje, że wójt, burmistrz, prezydent miasta sprawują kontrolę przestrzegania i stosowania przepisów o ochronie środowiska w tym dotyczących tego, co jest spalane w domowych urządzeniach grzewczych. Jeśli wójt na zgłoszenia nie zareaguje, można złożyć zażalenie do Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska, rady gminy lub nawet zawiadomić prokuraturę o niedopełnieniu obowiązków.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kielno

Działki pod szeregowce (14 odpowiedzi)

Dzień Dobry, szukam działek inwestycyjnych pod budowę szeregowców. W planach mamy wybudowanie w...

Poszukuje osoby do pracy (6 odpowiedzi)

Potrzebna osoba do pracy przy domu (łopata, młot kowalski itp.). Płaca 30 zł/godz. Kielno Prosze...

Żłobek i przedszkole Bojano vs Kielno (27 odpowiedzi)

Witam, Czy są tutaj jacyś rodzice maluchów uczęszczających do żłobka lub do przedszkola w...

do góry