Widok

Okrzei

Wyścigi / Karlikowo Temat dostępny też na forum:
Osiedle Okrzei powstało w otoczeniu, które posiada pełną infrastrukturę. Cały Sopot - z plażą, Monciakiem, molo, klubami, atrakcjami turystycznymi i sportowymi - znajduje się w zasięgu spaceru. Bezpośrednie otoczenie inwestycji to potok Karlikowski i zagospodarowany zbiornik wodny. Niedaleko od powstającej zabudowy znajdują się także szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia, sklepy, restauracje, hipodrom, klub żeglarski. Osiedle jest ogrodzoną, monitorowaną i chronioną enklawą. Powstałe w ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niesamowita porazka, mieszkania od 650.000pln za 45m2

Kto u tej firmy kupuje takie strasznie drogie mieszkania jeszcze? Podobno juz nikt, bo mieszkania stoja puste.
15.000pln za m2, to sa prawie 4.000 eur/m2.
Od 3.000 eur/m2 mozna juz kupic mieszkanie w samym centrum stolicy w Niemczech gdzie jeszcze sie zarabia w Euro a nie tutaj za najnizsza krajowa i to jeszcze w zlotowkach.
popieram tę opinię 93 nie zgadzam się z tą opinią 7

No ja jakoś kupiłem i nie żałuję. Standard bardzo wysoki. A to Twoje "podobno" włóż między bajki :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 30

A jak tam jest z izolacją budynków?

Możesz zdradzić jak tam jest z izolacją budynków, czy w zimie jest ciepło? Pytam, bo mam mieszkanie w innej inwestycji IK i w zimie a właściwie od razu jak tylko zaczynają się chłody jest tragedia.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Duzo drozej

Chcialbym kupic 15000zl
Niestety sa duzo drozsze
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

trzeba więcej pracować to będzie Cię stać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Zrezygnowalismy z zakupu mieszkania, bo kazda inwestycje nadzrouje inna spolka a nie Invest komfort. Boimy sie co bedzie w

Zrezygnowalismy z zakupu mieszkania, bo kazda inwestycje nadzrouje inna spolka a nie Invest komfort.
Boimy sie co bedzie w przyszlosci w razie problemow w budynku lub mieszkaniu.

Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.
Siedziba:
Hryniewickiego 6C/47, 81-340 Gdynia
Tel. 058 620 88 00, faks 058 620 88 00 w. 13
e-mail: info@investkomfort.pl

Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ,
VIII Wydział Gospodarczy
KRS:0000504383
NIP: 586-10-44-906
REGON: 190903252

SPÓŁKI CELOWE:

Invest Komfort Trójmiasto Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Siedziba: Gdynia, ul. Hryniewickiego 6c/47
Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ,
VIII Wydział Gospodarczy
KRS: 0000524293
NIP: 586-22-92-167
REGON: 222164238

Komandorskie Wzgórze Spółka Akcyjna Sp.K.

Siedziba: Gdynia, ul. Hryniewickiego 6c/47
Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ,
VIII Wydział Gospodarczy
KRS: 0000527647
NIP: 586-22-12-429
REGON: 220575894

Brabank Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Siedziba: Gdynia, ul. Hryniewickiego 6c/47
Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ,
VIII Wydział Gospodarczy
KRS: 0000514577
NIP: 586-22-90-694
REGON: 222109950

Krasickiego Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Siedziba: Gdynia, ul. Hryniewickiego 6c/47
Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ,
VIII Wydział Gospodarczy
KRS: 0000523762
NIP: 586-22-92-440
REGON: 222169046
popieram tę opinię 85 nie zgadzam się z tą opinią 6

Widać że mocno pracujesz nad opinnią Invest Komfortu. Twoje opinnie powtarzają się na wielu forach. Albo jesteś z flustrowanym nie doszłym nabywcą (bo ceny idą w górę a ty nie kupiłeś) albo z konkurencji . Nie zmnienia postaci rzeczy że zakładanie spółki celowej pod inwestycję jest praktyką wręcz pożądaną i często praktykowaną ale skąd flustrat może wiedzieć.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 32

Masakra, jakie błędy. Wstyd pisać publicznie, mając takie braki w wiedzy nabywanej w szkole podstawowej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

%%%

Za działkę dali 4 tys./m2, stąd 14 tys./m2.
A wg. mnie Okrzei to i tak wygwizdowo.
Chociaż lepsze od victoria residence gdzie z jednej strony jest niepodległości, a z drugiej kościuszki, 3 maja i kolejka :/ A to wszystko w przyjaznej cenie prestiż 13 tys/m2.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 29

O rany! Podniesione ceny na 766tys.pln???

To sa suma sumarum 17tys.pln za 1m2..i bez okna nawet w kiblu, nie mowiac juz ze nie sa dwustronne.
popieram tę opinię 48 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kosmos

Mówcie co chcecie, ale osiedle wbija w ziemie. Gdyby tylko było mnie stać, ani chwili bym się nie zastanawiał.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 26

Fajne i nowoczesne

Wygląda super nowocześnie a do tego takie jasne i estetyczne. To taki szczegół, ale fajnie, że z mieszkaniami na parterze są ogródki. Bo balkon też ma swoje plusy ale to jednak nie to samo co wypić sobie kawkę w ogródku. I jeszcze tak blisko morza, czad!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 20

Jak dla mnie pierwsze miejsce w Trójmieście :)

Duże brawa dla architektów, czesci wspólne to prawdziwy majstersztyk. Kurort w kurorcie :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 22

wow

No, no.... wyglada mega! Kameralnie i świeżo a do tego w moim ukochanym Sopocie.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 20

brawa dla architektów

architekci się popisali, te budynki naprawdę wyglądają bardzo nowocześnie i stylowo
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10

Oryginalnie!

Budynki robią wrażenie, takiego projektu ani nawet podobnego nie widziałam jeszcze w Trójmieście. Zdecydowanie pozytywnie wyróżnia się na tle innych inwestycji
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10

Perełka

Absolutna perełka architektoniczna Sopotu. Całość nowoczesna, może nawet trochę awangardowa, a przy tym szalenie estetyczna. Choć nie powiem, że bardzo się zdziwiłam - ten deweloper zawsze współpracuje z absolutną czołówką, jeśli chodzi o architektów.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

Kocham Sopot

Osiedle powstało w idealnym miejscu - Sopot to moje ulubione miasto, ale Monciak bywa zdecydowanie za głośny. Tutaj mieszkam w cichej części kurortu, a przy tym pozostaję Sopocianką w pełnym tego słowa znaczeniu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Zdecydowałam się

I nie żałuję. Osiedle położne w najpiękniejszej części Sopotu, a do tego bezpieczne, eleganckie i z bogatymi częściami wspólnymi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Nowoczesne

Brawo za nieszablonowe i nowoczesne części wspólne. Sala kinowa i warsztat majsterkowicza - po prostu czad!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Brawo dla dewelopera

Jasne budownictwo jest najlepsze. Dość szarzyzny w miastach!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ciekawa bryła

Bardzo nowoczesna bryła - mnie przekonuje znacznie bardziej niż urokliwe kamieniczki czy domki ze skosami. Myślę, że takie projekty to dobry kierunek dla Sopotu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Właśnie ta część Sopotu

jest najpiękniejsza w całym Trójmieście. Zazdroszczę mieszkańcom takiej lokalizacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Sopot od spokojnej, malowniczej strony

atrakcyjna i przyjemna lokalizacja blisko plaży...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

IK

Sopot to najpiękniejszy kurort w całej Polsce. Okrzei tu jak najbardziej pasuje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry