Widok

Okrzei

Okrzei Temat dostępny też na forum:
Osiedle Okrzei powstaje w otoczeniu, które posiada pełną infrastrukturę. Cały Sopot - z plażą, Monciakiem, molo, klubami, atrakcjami turystycznymi i sportowymi znajduje się w zasięgu spaceru. Bezpośrednie otoczenie inwestycji to potok Karlikowski i zagospodarowany zbiornik wodny.

Niedaleko od powstającej zabudowy znajdują się także szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia, sklepy, restauracje, ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

IK

Sopot to najpiękniejszy kurort w całej Polsce. Okrzei tu jak najbardziej pasuje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masakra, jakie błędy. Wstyd pisać publicznie, mając takie braki w wiedzy nabywanej w szkole podstawowej...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sopot od spokojnej, malowniczej strony

atrakcyjna i przyjemna lokalizacja blisko plaży...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Właśnie ta część Sopotu

jest najpiękniejsza w całym Trójmieście. Zazdroszczę mieszkańcom takiej lokalizacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ciekawa bryła

Bardzo nowoczesna bryła - mnie przekonuje znacznie bardziej niż urokliwe kamieniczki czy domki ze skosami. Myślę, że takie projekty to dobry kierunek dla Sopotu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

trzeba więcej pracować to będzie Cię stać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Brawo dla dewelopera

Jasne budownictwo jest najlepsze. Dość szarzyzny w miastach!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nowoczesne

Brawo za nieszablonowe i nowoczesne części wspólne. Sala kinowa i warsztat majsterkowicza - po prostu czad!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Zdecydowałam się

I nie żałuję. Osiedle położne w najpiękniejszej części Sopotu, a do tego bezpieczne, eleganckie i z bogatymi częściami wspólnymi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

A jak tam jest z izolacją budynków?

Możesz zdradzić jak tam jest z izolacją budynków, czy w zimie jest ciepło? Pytam, bo mam mieszkanie w innej inwestycji IK i w zimie a właściwie od razu jak tylko zaczynają się chłody jest tragedia.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Duzo drozej

Chcialbym kupic 15000zl
Niestety sa duzo drozsze
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kocham Sopot

Osiedle powstało w idealnym miejscu - Sopot to moje ulubione miasto, ale Monciak bywa zdecydowanie za głośny. Tutaj mieszkam w cichej części kurortu, a przy tym pozostaję Sopocianką w pełnym tego słowa znaczeniu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Perełka

Absolutna perełka architektoniczna Sopotu. Całość nowoczesna, może nawet trochę awangardowa, a przy tym szalenie estetyczna. Choć nie powiem, że bardzo się zdziwiłam - ten deweloper zawsze współpracuje z absolutną czołówką, jeśli chodzi o architektów.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

Oryginalnie!

Budynki robią wrażenie, takiego projektu ani nawet podobnego nie widziałam jeszcze w Trójmieście. Zdecydowanie pozytywnie wyróżnia się na tle innych inwestycji
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10

brawa dla architektów

architekci się popisali, te budynki naprawdę wyglądają bardzo nowocześnie i stylowo
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10

wow

No, no.... wyglada mega! Kameralnie i świeżo a do tego w moim ukochanym Sopocie.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 20

Jak dla mnie pierwsze miejsce w Trójmieście :)

Duże brawa dla architektów, czesci wspólne to prawdziwy majstersztyk. Kurort w kurorcie :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 22

Fajne i nowoczesne

Wygląda super nowocześnie a do tego takie jasne i estetyczne. To taki szczegół, ale fajnie, że z mieszkaniami na parterze są ogródki. Bo balkon też ma swoje plusy ale to jednak nie to samo co wypić sobie kawkę w ogródku. I jeszcze tak blisko morza, czad!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 20

Kosmos

Mówcie co chcecie, ale osiedle wbija w ziemie. Gdyby tylko było mnie stać, ani chwili bym się nie zastanawiał.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 26

No ja jakoś kupiłem i nie żałuję. Standard bardzo wysoki. A to Twoje "podobno" włóż między bajki :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 30
do góry