Kilka razy miałam przyjemność i radość uczyć się w szkole językowej La Mancha. Za każdym razem okazywało się, że robiłam najlepszy wybór: bardzo szybka reakcja na moje potrzeby, fachowa ocena poziomu i skrojony na moją miarę program. Na długo przed pandemią potrzebowałam natychmiast miesięcznego, intensywnego kursu przed wyjazdem na dłużej do Hiszpanii. Lekcje online (co było nowością przed lockdownami) z native-speakerem rozpoczęły się już następnego dnia!
Zajęcia niebanalne, nienudne. Najczęściej zaskakiwał mnie fakt, że już upłynął czas zajęć.... Cudowni, entuzjastyczni i pogodni prowadzący. Do tego kapitalna księgarnia językowa. Szkoła w ostatnich latach przeszła potężny remont swojej siedziby. W tej chwili to bardzo nowoczesna, kilkupiętrowa placówką ze świetnie zaaranżowanymi pokojami do nauki. Od pewnego czasu także, aby zdać egzamin DELE nie trzeba już jeździć do Warszawy! Można w cudownej, domowej niemalże atmosferze i w mniejszym stresie podejść do testów.
La Mancha to jednak nie tylko szkoła językowa! To cała instytucja, której celem jest popularyzacja kultury Hiszpanii i krajów hiszpańskojęzycznych. Świetne wyjazdowe weekendy hiszpańskie! Polecam z całego serca!