Widok

Ola - opinia

Niestety nie jestem zadowolona z usług firmy. Po pierwsze rozczarował mnie czas oczekiwania - buty zaniosłam do naprawy 23 września, miały być do odbioru między 17 a 21 października, natomiast gotowe były 16 listopada. Prawie 2 miesiące oczekiwania! Po drugie cena - nie dość że była bardzo wysoka, to jeszcze dostałam telefon że powinna być wyższa bo przy wycenie się pomylono - nie zgodziłam się na to. Po trzecie - efekt. Niestety inny od tego, którego się spodziewałam. Tu sporo jest mojej winy, bo zadzwoniono do mnie i zaproponowano zmianę usługi tłumacząc dlaczego ten rodzaj renowacji jest lepszy, więc zaufałam i się zgodziłam, ale odbierając buty chciało mi się płakać. Może i jakość dobra, ale zupełnie zmieniły swój charakter... Poza tym już po tygodniu noszenia widzę, że tak intensywny zabieg na skórze butów osłabił ją i zaczyna pękać. Nie polecam.
Moja ocena
ButKompany kategoria: Szewc
oferta: 4
 
jakość usług: 4
 
czas realizacji: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
2.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Szanowna Pani Aleksandro,

bardzo nam przykro z powodu tak niskiej oceny. Poniżej chcielibyśmy się odnieść do poszczególnych aspektów sprawy.

Deklarowany czas oczekiwania na gotowość zamówienia, jest czasem szacunkowym - zdarzają nam się przesunięcia terminów realizacji, w tym przypadku było to spowodowane zmianą usługi, na taką, która zawiera w sobie usługę uzupełnienia ubytków, co okazało się bardzo czasochłonne i niełatwe, a nie chcąc oddać Pani obuwia z ubytkami w skórze nubukowej musielismy podjąć się innej techniki.

Pragniemy zwrócić uwagę na fakt, że postrzeganie ceny jest kwestią względną i zależy od czynnika porównawczego takiego jak przykładowo cena rynkowa obuwia - w przypadku obuwia za 300 zł proporcja będzie inna niż w przypadku obuwia za 3000 zł. Klient sam musi zdecydować, gdzie inwestycja jest bardziej opłacalna, na co będą miały również wpływ czynniki takie jak: sentyment, wartość kolekcjonerska, wygoda, możliwość znalezienia odpowiedniego modelu, itp.

Skontaktowaliśmy się z Panią ze względu na chęć zaproponowania usługi, która pozwoli wyrównać przetarcia, a tego typu usługa wiązała się dopłatą, ze względu na wspomniane uzupełnianie. Odmówiła Pani dopłaty do czego ma Pani prawo, natomiast jednocześnie oczekiwała Pani wygładzenia przetarć, dlatego usługę wykonaliśmy nieodpłatnie.

Sposób w jaki buty zmienią swój wygląd został Pani wytłumaczony zarówno poprzez rozmowę telefoniczną, jak i poprzez wiadomość sms z załączonym zdjęciem poglądowym, aby mogła Pani ocenić różnicę. Mowa była o przyciemnieniu materiału oraz zmianie struktury na gładką, z połyskiem - taką usługę potwierdziła Pani poprzez wiadomość sms.

Pragniemy również zwrócić uwagę na fakt, że zawsze prosimy klientów o bezpośredni kontakt z nami, jeśli wystąpią jakiekolwiek wątpliwości co do usługi, która została wykonana, co wiąże się daniem nam szansy na wytłumaczenie sprawy, ewentualne poprawki ale również z możliwością skorzystania z prawa do reklamacji przed wystawieniem oceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum ButKompany

An - ocena (3 odpowiedzi)

Buty oddane 14.06 do sklejenia niewielkiego rozszczelnienia. Dziś jest 29.06. a butów ani widu...

do góry