Widok

Olej przepracowany - skup

Cześć, chciałem Wam polecić firmę oferującą odbiór oleju przepracowanego: https://www.wektorsc.eu/odbior-oleju-przepracowanego/
Znacie jakieś firmy tego typu w Trójmieście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Progress w Pruszczu Gdański, odkupią, jeśli nie jest zanieczyszczony np. wodą. Zanieczyszczony traktowany jest, jako odpad do utylizacji i trzeba płacić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystałem z usługi https://www.wektorsc.eu/odbior-oleju-przepracowanego/ u Wektora i jestem zadowolony :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też korzystałem z usług https://www.wektorsc.eu/ i polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry