Witam. Podzielę się swoimi wrażeniami.
Tak więc w plusach można zapisać lokalizację szkoły (2 minuty spacerem od dworca Gdynia Główna); niska cena w porównaniu z innymi szkołami (nawiasem mówiąc, nie wpływa to w żaden sposób na jakość nauczania); profesjonalni nauczyciele i instruktorzy: sprawią, że będziesz jeździć, nawet jeśli nie chcesz. Z minusów, jak dla mnie-forma płatności za szkolenie: gotówka lub przelew na konto. Nie można płacić Blikiem, co nie jest zbyt wygodne. Mój nauczyciel był starszym wujkiem z bogatym doświadczeniem i wieloma różnymi historiami. Instruktorem był pan Darek, również mistrz swojego rzemiosła: dosłownie wyciągnął mnie za uszy, gdy już chciałem rzucić naukę (bo coś mi ciężko, niestety nie wszyscy rodzą się z kierownicą w ręku). W rezultacie-zdał egzamin po raz drugi z jednym błędem. Cała nauka przebiega spokojnie, bez krzyku, bez stresu - dla kogoś jest to ważne.
Wiele osób interesuje się oceną zdawalności za pierwszym razem, ale to zależy od kursanta, a nie od instruktora.
Ogólnie mi to wszystko przypomniało jakąś kuźnię kadr: spokojnie, metodycznie i profesjonalnie z ludzi robią kierowców którzy po egzaminie pewnie czują się za kierownicą.