Widok

Oliwkowa Park

Oliwkowa Park Jasień Temat dostępny też na forum:
Oliwkowa Park znajduje się w części Gdańska, która w ostatnich latach niezwykle się rozwinęła. Można tu dojechać szybką trasą, niebawem także tramwajem. W najbliższej okolicy dostępna jest nowa szkoła, przedszkole, sklepy, punkty usługowe, galerie handlowe.

Co ważne: łatwy wyjazd na obwodnicę zapewnia połączenie ze wszystkimi częściami aglomeracji trójmiejskiej.

Inwestycja powstaje jako ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szukałam właśnie jakiegoś fajnego mieszkania w tym rejonie ale dalej, na Jasieniu też są ciekawe osiedla, spodobało mi się to przy Kartuskiej 422, tam będzie też siłownia na dachu co jest dodatkowym atutem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Pozwolę sobie na wyrażenie opinii na temat tych wymyślnych, kiczowatych i bezużytecznych przestrzeni o które później musi ktoś dbać (sprzątanie), a to kosztuje mieszkańców. Otóż, to nie będzie siłownia, tylko pomieszczenie z tanim atlasem, tanim rowerkiem i kilkoma hantlami (tego nie można nazwać siłownią), tak jak nie można nazwać spa, pomieszczenia z miską wody i szarym mydłem.
Wiem że coś później musicie w tych swoich folderach pokazać ale ja bym wolał lepszej klasy drewniane okna niż pseudo siłownie, recepcję/lobby z panem w wieku około 80 lat (dla bezpieczeństwa?), rowerownie(w której bałbym się zostawić swój rower). Wystarczy podnieść jakość drzwi, okien, systemu domofonu. Prawda jest taka że wiele osób będzie się po prostu brzydziło korzystać z takiej "siłowni". Żaden prestiż... Jakość zawsze wygra z kiczem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapomnieliście w sprzedaży tych domów dodać, że przez 90% dni w roku wali potwornie z wysypiska śmieci.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry