Widok

Olszewski & glebocka

Miałam okazje być pierwszy raz w tym miejscu .. z wielu pozytywnych opini na forum zdecydowałam się skorzystać ... i nie powiem żebym była nie zadowolona .. mogę śmiało powiedzieć ze tonjedyn w baninie salon który idzie z trendami i stawia na jakość ALE ... równocześnie to jest miejsce w którym dowiesz się wszystkiego o wszystkich ... każdy kto jest Pana Mateusza klientem ma obsmarowany ..... niestety ... jak potrzebujesz się czegoś dowiedzieć idź tam .. tam powinien wisieć szyld informacja wiejska i co gorsze , ten pan opowiada o życiu swoich klientow ... dlatego nigdy już nie pójdę tam ... wole być z boku nic w centrum dyskusji wiejskich
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 7

Piszesz, że stawia jakość i idzie z trendami. Nie mówisz że jesteś niezadowolona. To w czym problem ? Tak bardzo przejmujesz się, że ktoś się dowie o Twoim życiu i na pewno przekaże dalej to nie zwierzaj się Panu Mateuszowi. Idziesz tam zmienić fryzurę, czy do psychoanalityka?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 16

Fryzjer jak ksiądz, obowiązuje tajemnica
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślałem se,że w tym tygodniu ktoś będzie nowym "celebrytą forumowym" i jest :) ,ale nie spodziewałem się,że będzie to kurde kolejna afera fryzjerska ! No i patrzcie jaki paradoks: Pan fryzjer jest bardzo trendy,a jednocześnie trendowaty,że strach do niego iść :) Jak można się tam wszystkiego o wszystkich dowiedzieć ,to jest super, ponieważ oznaczałoby to ,że mamy tu prawdziwego wróżbite :) No ja to se już niezadzwonie do wróżbity Macieja,tylko pójdę do fryzjera i zapytam go np. co baniniaki jedzą na śniadanie ,albo zapytam go o której godzinie mój kumpel Heniek się obudził i ile browarów wypija dziennie.

P.s Co by tu jeszcze zapytać fryzjera ?

Pozdrawiam do obcięcia Zdzisek
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Zdzisiu ty tam pięknie się wpasujesz w każdej kwesti masz coś do powiedzenia, na forum uczestniczysz w każdej dyskusji typowa baba jestes . Gdyby istniał kierunek na uczelni był "firankologia " to byś mogł tam wykładać wszystkie przedmioty . Zdzisiu trollu trójmiejski znajdź sobie inna już prace bo nas już nie śmieszysz ... omiń kolka wątków coby oddech od C złapać
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
To akurat prawda
Nie raz byłam słuchaczem plotek w jego salonie. O wszystkim i o każdym. A mówią że to kobiety to najgorsze plotkary
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
A to jest gdzieś salon w którym się nie plotkuje?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Plotkować a nazywać osoby z imienia i nazwiska i opowiadać o nich wszystko co się wie to różnica.
Ja u niego usłyszałam opowieść życia o osobie z która pracuje, no ale P M o tym nie wiedział bo ja się nie uzewnętrzniam. Fajnie ? Mysle ze nie. Nie chciałam wiedzieć wielu rzeczy o niej ale z drugiej wysłuchałam do końca by przekazać co na wsi fryzjer klepie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
No pewnie, rozgrzebałaś temat sprzed 3 lat wcześniej aby napisać ze mówi o kimś z kim jest w salonie i pracuje ? Walnij się lepiej w głowę ... widzę ze ktoś szykuje na niego nagonkę ? Konkurencja?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Majka luzuj majty, ludzie to już nie mają się czego czepiać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
To już nie można dodać swojej opinii, bo post jest z przed kilku lat?
Mimo upływu czasu nadal aktualny. Fryzjer bardzo dobry ale lubi strasznie plotowac
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Wlasnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie dokladnie znajduje sie ten fryzjer.Pytam bo jestem nowa w Bani ie a szukam naprawde dobrego fryzjera plotki mnie nie interesuja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli jesteś nowa to nie słuchaj tego badziewnego pisania tutaj, sama sprawdź i się przekonaj a nie czytasz posty konkurencji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

obok Żabki jest ten Fryzjer
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale ja nie jestem żadna konkurencja tylko była klientka Mateusza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
A ja mam 6 palców u stopy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pomimo upływu czasu nadal aktualne
Ploty ploteczki o wszystkim i o każdym
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pomimo wszystko, świetne miejsce z ładnym wystrojem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
On nic poza blondem nie zrobi, bo tylko to potrafi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

do góry