Widok

Opacka

Oliwa Temat dostępny też na forum:
Inwestycja powstała w sąsiedztwie słynnego, zabytkowego parku Oliwskiego o powierzchni ponad 11 hektarów. Zabytkowa jest także zabudowa w okolicy powstałej inwestycji, co w sumie tworzy unikatowy charakter tego miejsca. W niewielkiej odległości od Opackiej znajduje się Uniwersytet Gdański, AWFiS oraz duży kompleks biurowy Olivia Business Centre. W dzielnicy znajdują się szkoły, przedszkola (jedno z nich w sąsiedztwie osiedla), sklepy, przychodnie. Opacka została zaprojektowana przez ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

elegancko

dobrze chociaż że to invest komfort zajął się tą działką, nie będzie obciachu. ciekawe tylko jak wyjdzie ten park, na wizualizacjach wygląda elegancko.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 17

Najwyższa pora

na zagospodarowanie tej działki. Oliwa to najpiękniejsza dzielnica Gdańska i pozwolenie na to, żeby tak atrakcyjne miejsce zarastało dziką trawą, było nieporozumieniem.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 13

Roark Studio

robi naprawdę dobre, pasujące do otoczenia projekty. Nowe Kolibki też wyszły im świetnie.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 23

Dobrze chociaż że nie inpro
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Opacka

Coraz rzadziej im się to udaje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kolejna kalka

Okropne budynki, niepasujące do Oliwy, bez charakteru tej zabytkowej dzielnicy, nudne architektoniczne. Podobne powstają teraz wszędzie, na Morenie czy w Sopocie. Dachy ledwo skośne, szare a nie czerwone. Jak to może powstawać w tym rejonie. Mamy więcej pieniędzy, ale deweloperzy wciskają nam coraz gorsze gnioty. Ciężko znaleźć coś po prostu ładnego, co byłoby DOMEM na resztę życia, miejscem, które będzie się kochać.
popieram tę opinię 61 nie zgadzam się z tą opinią 26

Mieszanie nowoczesności z tradycją na siłę

kończy się niestety jak Wyspa Spichrzów. Nowe inwestycje powinny odpowiadać otoczeniu charakterem, ale równocześnie pozostawać nowoczesne (co moim zdaniem w tym przypadku się udało). Mało skośne dachy? A zna Pani kogoś, kto chce mieszkać w domu z dużymi skosami?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 17

Tez tak mysle. Kompletny brak wyczycia tego miejsca. DNO
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 4

dokładnie

nie wiem jak można było pozwolić aby w tym miejscu powstały takie bloki...nijak się mają do zabytkowej części Oliwy. Teraz próbują coś podobnego wcisnąć naprzeciwko parku oliwskiego przy Placu Inwalidów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zapimnij o " domu na reszte zycia"

Kupilem mieszkanie , podobnie myslac - w efekcie , w calej 6-scio pietrowej klatce jestem jedyny mieszkaniec- reszta wynajm, mimo ze budynek sprzedany jako mieszkalny.
Nie daje sie w takim budynku normalnie funkcjonowac, wlasnie szukam czegos , juz nie w " atrakcyjnym miejscu" bo to oznacza codziennie zmieniajacych sie sasiadow wraz z cala reszta ktorej mozna sie domyslec.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1
Katedra oliwska ma zielony dach, też nie pasuje?To co, może zburzyć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Widok

wow, mają widok na katedrę!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 16

:)

Tylko w wizualizacji internetowej i katalogu :)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

oraz dzwony jej :)

o tym pewnie nie sa jeszcze swiadomi
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Opacka

Bardzo dobrze, że wzięli się za ten teren! Od dwóch lat mieszkam na Starym Rynku i zgodzę się, że dzielnica jest niesamowita, tylko "dziura" przy Opackiej trochę psuła obrazek. ;) Tym bardziej nie szkoda mi się z nią pożegnać.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 20

Te budynki pasuja do ul Bursztynowej w Jelitkowie, a te z Jelitkowa do Oliwy. Nie macie wyczucia?
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 7

Świetna wizualizacja

Jako mieszkanka Oliwy również czekam na tę inwestycję. Na wizualizacji wygląda nowocześnie, ale równocześnie wpisuje się krajobraz dzielnicy.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 20

Park

Deweloper w ramach tej inwestycji zrealizuje także dostępny dla wszystkich park. Tak powinno się budować. :)
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 7

Doraco po drugiej stronie parku w Oliwie

...też ma obowiązek udostępniania ogrodu. Niestety wykorzystali pandemię i mimo iż cały park oliwski jest otwarty, na tereny Doraco wejście wzbronione
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

park dla wszystkich

tam gdzie będzie park to teren miejski, więc nie ma opcji by go invest zamykał. zrobią ładną zieleń ze stawem, pomostem i widokiem na katedrę, a później przekażą za free miastu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dumny jestem

że moje miasto się rozwija i powstają w nim nowoczesne, luksusowe osiedla, które ktoś projektuje z myślą o charakterze otoczenia i dzielnicy. Myślę, że hejterzy po prostu nie mogą znieść myśli, że ich na to nie stać. ;)
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 16

Karolina

... i po inwestycji :(
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dlaczego?

Czy powodem zaniechania sprzedaży jest pandemia i prawdopodobieństwo, że mieszkania nie sprzedadzą się po takich cenach? Wtedy prawdopodobnie IK powróci z ofertą. Czy jest może inny powód?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bagno

Przecież to jedno wielkie bagno
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

To nie żadna dziura porośnięta trawą, tylko historyczny teren zalewowy Potoku Oliwskiego eksploatowanego onegdaj przez cystersów... Takich terenów myślący ludzie - w przeciwieństwie do dzisiejszych wykształciuchów - celowo nie zabudowywali. Tyle w temacie!
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 2

W końcu Opacka

czekałam na jakąś nowość w tej części Oliwy od dawna. Piękny teren i niesamowita dzielnica "z duszą".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

Świetny pomysł z parkiem

oby wszyscy deweloperzy mieli takie podejście to będziemy żyć w nowoczesnym, pięknym mieście.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Tylko takie podejście kosztuje, ceny powyżej 18500 za metr. Nie wiem czy chcesz żeby wszyscy deweloperzy w trojmiescie tak się cenili.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przy takiej cenie metra jest szansa ze przy budowie będą pracować Polacy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co ma cena do ogólnodostępnego parku?

Nie musisz przecież kupować tego mieszkania, żeby móc korzystać z parku i zieleni...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oliwia

Nie pozwólmy deweloperom wycinać zdrowych drzew szczególnie w Oliwie!!! Do rady Oliwy zadanie!!!!! Inpro niech też zasadzi więcej drzew ma tyle miejsca!!!!! A telewizji nie pozwolić sprzedać część dzialki deweloperowi niech ja również!
zagospodarują rekreacyjnie a nie walić beton, w Oliwie już go wystarczy! Obecne wladze nie powinny na to,
zezwalać, dosyć miejsca jest poza miastem!!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Długo nie będzie trzeba czekać jak nasza perełka jaką jest katedra oliwska zacznie pękać!. Na około same betony! O zgrozo. A cieszyliśmy się że mamy stara piękną Oliwę! Decydentów historia oceni, szkoda że nie ma już lokalny patriotów, a jak są to nie mają siły przebicia. Decydenci więcej mądrych decyzji dotyczących natury.!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nareszcie coś nowego w Oliwie

Świetna okolica, ta część Opackiej potrzebowała odświeżenia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

Pytanie ile w łapę dali ?

Korupcja w Gdańsku na porządku dziennym. Moji rodzice żeby dostać pozwolenie na budowę w starej Oliwie konkretnie ul.Kwietna musieli czekać ponad 10 lat. Pozwolwnie pod gastronomie potem pod budynek z częścią mieszkalną warunkowo to kpiny. Są równi i równiejsi. Polska to kraj absurdów. Korupcja jeszcze raz korupcja...
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

Piękna dzielnica

Przepiękna architektonicznie, ale nie tylko. Najładniejszy park w Trójmieście, a do tego ciekawe restauracje, dobry salon fryzjerski, dom kultury...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ciekawa kompozycja

brawo dla dewelopera za wzięcie pod uwagę charakteru dzielnicy i otoczenia. Białe "klocki" lub spiczaste wieżowce zdecydowanie by tu nie pasowały.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

No właśnie będą białe piętrowe klocki
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

skolka

za meter?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brawo dla dewelopera za park

tak powinno się budować - z uwzględnieniem i poszanowaniem zieleni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Najlepsza dzielnica w Trójmieście

nic nie pobije klimatu Oliwy - piękny park z duszą, mnóstwo zieleni i charakterystyczne, zabytkowe budynki przeplatające się z nowoczesnością.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dlaczego inwestycja wycofana ze sprzedaży??!

Czy to oznacza że pandemia pokrzyżowała plany czy faktycznie ceny pójdą do góry jak tylko zrobi się dookoła zielono???
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na razie słabo wygląda, wkoło główne, zakorkowane ulice, inwestycja niemal wciska się w sąsiednie działki i też powodzenie było średnie. Myślę że IK zamierza zdjąć rusztowania, zrobić nowa część parku i wtedy podnieść ceny.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

O Panie! bardziej cen nie można już podnieść! koszmarna zabudowa - okna w okna a dookoła zarośnięty busz, potok i zaniedbane gminne kamienice. Zalewa wszystko podczas deszczu:)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kolejne osiedle na bardzo dobrym poziomie

dobrze, że akurat IK gospodaruje tymi terenami
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Nie jestem pewien

czy da się znaleźć ciekawsze miejsce na inwestycję. Mega zazdroszczę mieszkańcom! c:
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Już niedugo

piękna, historyczna dzielnica Gdańska, zrobiona z wyczuciem. Budynki pasują do miejsca i podbijają jego piękno, po prostu klasa. Dość już bloków-molochów wyglądających jak akademiki albo biurowce. Cieszę się że IK nie niszczy Gdańska
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ty naćpany jesteś?:)

Czy po prostu nie masz zmysłu estetyki?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zgadzam się z poprzednikiem

przepiękna dzielnica z ogromnym potencjałem inwestycyjnym
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ta lokalizacja to kosmos - zazdroszczę komukolwiek, kto będzie tam mieszkał
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mieszkanie w Oliwie to pewnie marzenie każdego, kto kocha Gdańsk, to jego serce. Kto czytał naszych gdańskich pisarzy, ten wie :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy może być lepsza lokalizacja?

Ci co będa tam mieszkać na pewno bardzo się cieszą bo Oliwa najlepsza, a ja... może kiedyś :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Eeeee tam. Są też inne, świetne dzielnice Gdańska.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

zazdro

fajnie mają mieszkańcy tym parkiem co otworzyli obok tego osiedla, pomarzyć można...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spoko wygląda

Widziałem na żywo, park klasa
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Park w zimowej oprawie

jest sztos, wczoraj był piękny dzień na spacer. Czekam na wiosnę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dawno mnie tu nie było

a tu taka zmiana przestrzeni. super park!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry