Widok

Opata Hackiego

Motoryzacja Leszczynki Temat dostępny też na forum:
Witam Mieszkam przy ul Opata Hackiego 27 w Gdyni Leszczynki ,na jezdni przy moim bloku znajduje się próg na jezdni zmuszający kierowców do zmniejszenia szybkości ,jak przejeżdżają przez niego samochody ciężarowe i nie przychamują w porę to wydobywa się bardzo głośny hałas, który na pewno przeszkadza mieszkańcom okolicznych bloków.Czy nie można coś z tym hałasem zrobić - może próg jest za wysoki ,albo kierowcy go w porę nie widzą.Zwracam się z tym problemem do służb drogowych.Może trzeba go wybudować ponownie z kostki w żółtym kolorze.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zgłoś do ZdiZu i do urzędu miasta, żeby zrobić badania akustyczne, takie jak robili na skrzyżowaniu chylońskiej i północnej. Dzięki czemu zamiast tej cholernej kostki wyleją tam asfalt. Próg, o którym piszesz jest w ogóle według mnie źle wyprofilowany i nawet jadąc 10 km/h wali się w niego jak w krawężnik.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
W normalnych krajach próg zwalniający ruch pojazdów jest zazwyczaj łagodny, aczkolwiek niemożliwe jest szybkie jego przejechania.
Natomiast w Polsce jest tak jak powyżej ,niebezpieczny dla kierowców i uciążliwy dla pobliskich mieszkańców. Chodzi o to ,żeby wszystkim zatruć życie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
zatyczki do uszu i po problemie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Te, tu mieszkam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Na drogach Trójmiasta

Kanał, najazd Gdańsk (4 odpowiedzi)

Witam, orientuje się ktoś gdzie mogę skorzystać z kanału lub najazdu na terenie trojmiasta?

do góry