Widok

Opel Astra I

Astra, choć nie jest już najnowszą konstrukcją, zdaje się być nadal wartym uwagi autem, zarówno dla poszukujących samochodów używanych, jak i nowych. Model ten zastąpił wysłużonego Kadetta w 1991 roku, a w 1998 przeszedł poważny facelifting. Od 1994 roku Astra I była montowana na Żeraniu. Do Polski dostarczane były silniki 1.4 oraz 1.6 z pojedynczym lub wielopunktowym wtryskiem paliwa i auta ...
więcej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

polska astra

nie wiem na ile to jest prawda ale słyszałem, że modele montowane w Polsce mają nieco niższą trwałość
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wady Astry 1,6 -75kM egzemplarz z importu

Zakupiony egzemplarz Astry u dealera Servis Haler mial szereg wad m.in. układ napedowy wpadal w rezonans z ukladem wydechowym w serwisie poprawiano ta wade 3 razy wstawiajac lacznik elastyczny oraz uklad kierowniczy bez wspomagania posiadal wade tzw stuki na nierównosciach ja jako uzytkownik to stwierdzalem i inteweniowalem wielokrotnie zbywano mnie wciskajac ze wymienili,a do wymianynigdy nie doszla mam nawet opinie rzeczoznawcy PZM i w koncy dolem sobie spokoj szkoda nerwow.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ty naprawdę

jesteś bajkopisarz...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobre auto

Astra jest świetnym autem dla rodzin. NIskie koszty eksploatacji,duża trwałość, niezawodność.
Nawet silnik 1.4 60 koni zapewnia miłą podróż
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

SEHR GUT

Gut maschinen, motoren von I-Kampf...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

opel - haller

czlowieku...a kto serwisuje auto u hallera...?
Jezdze oplami od 83 roku i juz wowczas 'udawano' ze wymieniano mi filtr oleju (ascona diesel 1.6), o czyszczajac go jedynie szmatka, nieslownosc, niestarannosc i wyludzanie pieniedzy za rzekomo zrobione uslugi to cecha O-H service. Wszystkch 'oplarzy' zdecydowanie zniechecam do serwisowania tam swoich aut. Gdy bedzie zblizal sie wasz kolejny przeglad - zadzwoncie do 3 dealerow opla w 3miescie - ktory ma ceny dwukrotnie wyzsze..? Odpowiedzcie sobie sami.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobra ściema

nigdy nie jest zła....takich tanich i prostych chwytów nie widziałem i nie słyszałem...co za amatorka i obłuda .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Michal z wawy

Chce kupic Opla Astre, ale nie wiem zabardzo zkad. Strasznie mi sie podoba taki samochod. Jak by ktos mial do sprzedanie Opla Astre1 z 92/96r, to prosil bym o e-maila. dzieki wszystkim.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobre auto

hej.mam prawie 2 lata astre 1 1.6 na gazie,nie psuje sie wogole,malutko pali szczegolnie na trasie,mankamentem sa blotniki tylne,lubia rdzewiec,az dziw ze niemcy nie zakladali tam nadkoli.pozdro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

PROBLEMEM NIE JEST BRAK NADKOLI Z YLU TYLKO TO ZE WODA WCHODZI W PROFIL BLACHY I RUDA WYZERA BLOTNIK OD SRODKA:) POZDRAWIAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mogę sprzedać moją :)

rewelacyjny samochód. nigdy nie zawiódł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chcesz kupic astre ja mam na sprzedaz sprawne 100% procent bez wkladu wlasnego jesli nadal aktualne daj znac to foty przesle elcia1801@gmail.com zona jezdzi z dziecmi do szkoly
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prosta obsluga

Zbyt proste auto, zeby jezdzic do stacji obslugi. Nie jestem fachowcem, ale wszystkie czynnosci zwiazane z przegladem i drobne usterki usuwam we wlasnym zakresie. Posiadam Astre 17TD, z czego jestem zadowolony.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opel Astra 1.6i

Mam go od roku. Za te pieniądze nie ma lepszego auta.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobre auto

posiadam Astrę F 1.6 96r. (75 PS), jestem z niej zadowolony, b. tanie części- oczywiście nie u Hallera, stosunkowo ekonomiczne,przyjemne w prowadzeniu, jedno z lepszych aut w tym przedziale cenowym, wciąż atrakcyjna linia nadwozia
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

astra - stuki z przekładni kierowniczej

Mam astrę 1.4 z 98 roku bez wspomagania. Rownież w moim egzemplarzu na nierównościach stukała przekładnia. Winę ponosi wytarta podkładka teflonowa, umieszczona na elemencie do którego przymocowane są drążki kierownicze. Wymontowałem przekładnię, pod element podłożyłem dwa paski cienkiej blachy i po kłopocie.
Cena nowej przekładni 1800 na co namawiali mnie wszyscy mechanicy. pozdrawiam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra 1.6i

posiadam astre 1.6i z 97r, jest ok, oby tak dalej.
za te pieniazki chyba nic lepszego sie nie kupi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

82mpi

nabylem przeszlo szescioletnia astre z silnikiem 1,4 mpi majaca 60 tys. przebiegu, bardzo mi sie podoba, na trasie pali bardzo malo (6l), na miescie duzo (11l po stolicy), predkosc maksymalna wysoka (190km/h), duza pewnosc prowadzenia, przyspieszanie i wybieranie biegów mniej komfortowe niz np. w japonczykach, generalnie auto do polecenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Astra 1.4 `94

Jeżdze tym modelem ponad 2 lata i zrobiłem w tym czasie jakieś 30 tys. km. Jak dla mnie i za te pieniądze rewelacja. Nigdy nie miałem żadnych problemów z silnikiem i mechanizmami. Inaczej sprawa wygląda w kwestii blach i korozji tu niestety DRAMAT. Nie ocynkowane blachy dają znać o sobie ale wymieniłem punkty zapalne, zrobiłem lakierkę ponad rok temu i śmigam do tej pory i mam zamiar jescze troszkę pojeżdzić. Naprawdę polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co z tymi blachami ?

Chcę kupić Astre Classic. Wszyscy ją chwalą za silnik , osiągi , komfort jazdy itp. ale co z blachami ? Słyszę różne opinie. Niech mi ktoś napisze kto użytkuje Astrę 91-92 na temat blach. mankris@wp.pl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

C16SE

Mam Astrę 1.6 8Vz '95r z silnikiem 100 KM, z instalacją gazową. Właśnie wskoczyło mi 200.000km. Nie licząc wymiany felg, opon, tarcz i klocków, to wymieniłem tylko silnik do wycieraczek. Ostatnio pękła mi też sprężyna w klamce po stronie pasażera - klameczka nie "odbija". Jak na ten przebieg to stan do pozazdroszczenia. Poza tym autkiem jeździ się wyjątkowo dobrze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra kombi

Duże, przestronne, rodzinne auto o ładnej sylwetce. Jeżdziłem nim 6 lat! Silnik ok. niestety największe wady i straszne kłopoty to blachy!!! Szczególnie błotniki tylne i progi... rdza. Ten problem jest nawet w młodszych rocznikach. Taka firma, szkoda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomocy !

Jesli ktoś mógłby podać mi dresy stron, gdzie można dowiedzieć się co nieco o modelu z dieslem Isuzu będę wdzięczny. Pozdrawiam. chatcafe@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomocy !

Jesli ktoś mógłby podać mi adresy stron, gdzie można dowiedzieć się co nieco o modelu z dieslem Isuzu będę wdzięczny. Pozdrawiam. chatcafe@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupilem Astre 1,4i

Wlasnie stalem sie posiadaczem Astry 1,4 (82km)96r.
Przegladajac opinie poprzednikow chyba moge byc pelen optymizmu. Chociaz moje wrazenia z jazdy sa mieszane, auto jest b. twarde i brak wspomagania utrudnia jazde. Troche taka taczka, wina sa na pewno alufelgi i moze troche zuzyte amortyzatory. Tyle z minusow po kilku dniach uzytkowania. Plusem sa niskie spalanie niezla dynamika i ceny czesci. Musze wymienic tarcze chamulcowe (wentylowane) ceny od 70-120zl Brembo. Mysle ze bedzie OK. Jesli ktos moze udzielic kilku rad bede wdzieczny. A i nie znalazlem zadnych ognisk korozji:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

z tymi blachami to jest różnie - jeśli była bita to 100% że wyjdą kwiatki. Moja zaliczyła szlif od strony kierowcy i rdza pojawiła się na spodzie drzwi i nad tylnym nadkolem. Mam astre (1,6 16V sedan) od niedawna. Kupiłem krajówke od pirewszej właścicielki ;) Prowadzenie (tylko koła do wyważenia) właściwie OK, tylko w koleinkach trzeba uważać bo ściąga. Samochód jest też dość podatny na boczny wiatr - kurka nikt o tym nie pisał heh :) Silnik - żyletka. (100 KM) Zrywny i szybki - gorzej ze spalaniem (ok. 7,5-8 l/100) Poci się uszczelka pod miską ale to podobno normalka w oplach ??? Właściwie nie ma się do czego przypieprzyć - i o to chyba włąśnie w samochodzie chodzi. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

z tymi blachami to jest różnie - jeśli była bita to 100% że wyjdą kwiatki. Moja zaliczyła szlif od strony kierowcy i rdza pojawiła się na spodzie drzwi i nad tylnym nadkolem. Mam astre (1,6 16V sedan) od niedawna. Kupiłem krajówke od pirewszej właścicielki ;) Prowadzenie (tylko koła do wyważenia) właściwie OK, tylko w koleinkach trzeba uważać bo ściąga. Samochód jest też dość podatny na boczny wiatr - kurka nikt o tym nie pisał heh :) Silnik - żyletka. (100 KM) Zrywny i szybki - gorzej ze spalaniem (ok. 7,5-8 l/100) Poci się uszczelka pod miską ale to podobno normalka w oplach ??? Właściwie nie ma się do czego przypieprzyć - i o to chyba włąśnie w samochodzie chodzi. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Astra 1.8 8V

Ja kupilem Asterke 93' 1.8 jestem bardzo zadowolony silnik pracuje cicho i dynamicznie (poci sie uszczelka pod miska olejowa ale to norma) a stan blach bylem pod wrazeniem nie ma nic a spodziewalem sie rdzy na tylnych nadkolach. Musze przjrzec ABS bo kontrolka sie swieci caly czas jak ktoś mial z tym do czynienia to prosze o porady.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

abs astra

uszkodzony czujnik ,oby to byl przedni bo tylnie sa strasznie drogie 300zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

u mnie byl czujnik od abs do wymiany
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

1,4 60 KM 1998

Z salonu,jeżdżę do dziś.Oryginalny tłumik wytrzumał 80 tys(trąchę zahaczyłem też o studzienkę),klocki hamulcowe 100 tys,po 150 koncówki drążków i swożeń przy wahaczu.Nadal jeżdzi się bardzo dobrze a na autostradzie można rozbujać do 180 km/h.Aha jak w sierpniu pojeźdiłem przy upałach po górach to zbiornik płunu chłodzącego zabarwił się na rudo-chyba jakaś rdza z przewodów chłodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

astry

Czy ktoś z użytkowników Astry miał problemy z paskiem rozrządu? Słyszałem o kilku przypadkach urwania się ich przy przebiegu rzędu 60-70 tyś. km. Ale nikt o takich sprawach tu nie pisze. Więc albo to nieprawda, albo piszą tu tylko zadowoleni z tych samochodów. Czekam na jakieś informacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

astra pasek

silnik 1,6 8v jest bezkolizyjny wiec spoko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra 92

SWOJĄ ASTRĄ JEŻDŻĘ OD 5 LAT I MUSZĘ PRZYZNAĆ Z RĘKĄ NA SERCU, ŻE NIE MAM Z NIĄ PROBLEMÓW.W ZESZŁYM ROKU ZAŁOŻYŁEM GAZ I TERAZ BRYKAM SE PRAWIE ZA DARMO. Z SILNIKA JESTEM BARDZO ZADOWOLONY(1.6i)ZAWIESZENIE JAK DLA MNIE REWELKA (PRZESIADŁEM SIĘ Z FRANCUZA).CO DO KOROZJI TO W ZESZŁYM ROKU WYMIENIAŁEM REPERATURKI TYLNYCH BŁOTNIKÓW ALE PO 10 LATACH POD CHMURKĄ TO CHYBA NORMALKA. TERAZ ZASTANAWIAM SIĘ NAD ZMIANĄ AUTA NA KOMBI I W 99% BEDZIE TO ASTRA.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mazenie

Mi od dawna podobaja sie ople mojm mazeniem jest miec opla astra podrasowanego..kocham te samochody i polecam..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Astra 1.4 8V 99'

Moja Astra jest uzytkowana przez 4 osoby. Prowadzi mama (rzadko), tata (zawodowy kierowca, mechanik), ja (20lat) i brat(18lat). Samochod ma tylko 60 PS i od poltora roku jezdzi na gaz. Jest dosyc ostro eksploatowana przeze mnie i brata! Ma blisko 80 tys. Czeste zawracanie na recznym nie sprawia zadnych problemow, choc jest troche mieka! Od nowosci nie bylo zadnych usterek. Na poczatku wstawiony byl lacznik na wydechu redukujacy drgania. Po 75 tys. wymieniona byla uszczelka od poloski, ale przy tak zrywnej jezdzie mojej i brata, to chyba nic. Koszt naprawy 50 zl i 2 godziny u mechanika ( Haller 200zl za poltorej godziny pracy). Auto stoi na dworze i nie widac zadnej korozji. Pol roku temu pod Akademia Morska jakis palant poszorowal mi drzwi kierowcy ( milo by bylo gdyby chociaz zostawil nr tel.), nic z tym nie robilem, a rdzy nie ma! Przy wiekszym bassie sluchac drgania plastikow i poszycia dachu. Silnik nieco za slaby jak na taka mase auta. Spalanie gazu okolo 8-8,5 na setke. Przez pewien czas z niewiadomych przyczyn gasla na gazie przy niskich obrotach. Pozniej ustalo. Oficjalna przyczyna nie znana. Poza tym ok. Z auta jestem zadowolony bardzo! Polecam wszystkim jako auto rodzinne na dlugie lata i tym, ktorzy nie szaleja za kierownica!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

odnośnie paska

Żeczywiście lepiej zmieniać co 60 tys pasek rozrzadu bo lubi pękać.Najgorsze jest obejrzenie i podciągnięcie albo inne ruszanie-pęknie na pewno.
Albo znienić po 60 albo spokojnie(spokojnie!) jeździć,ale nie ruszać bez potrzeby-mój ojciec to przerobił.Ja przejechałem 160 tys i nie daję już zarobić serwisowi na przeglądach ale pasek u nich zmieniam bo dają rok gwarancji a to dla mnie 30-40 tys.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

+++++

BARDZO FAJNY SAMOCHODZIK. JEŻDZIŁEM 3 LATKA. SPZREDAŁEM JAKO 8 LATKA. 0! NAPRAW. TYLKO STANDARDOWE WYMIANY. Z BLACHAMI NIESTETY KIEPSKO. U 8 LATKÓW JUŻ WIDAC POCZĄTKI RDZY. NOWE ASTRY JUZ MAJĄ OCYNKOWANE BLACHY, WIĘC.. PEWNIE WARTO KUPIĆ
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

oddam w dobre ręce

Mam Astrę 1,4 60KM 98r i stwierdzam autrytatywnie - chcąc ją rozpędzić trzeba popychać nogą ,spala wiadra benzyny a ponadto stwierdziłem z przerażeniem pirwsze ślady korozji (auto bezwypadkowe)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

kupie Astre

szukam wlasnie Astry rok 95-97, ogladalem duzo aut, problemem sa numery silnika, które koroduja i cwaniacy kombinuja, autka b.ladne, ale przerazaja mnie opinie o blachach, a nie wiem czy w 1 wersji byly juz ocynki, prosze o info i oferty, mieszkam w Gdansku i jestem zdecydowany....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra

Asterka to jest to !!!autko nie dozjebania!!! uwieżcie mi posiadam 96r. 1.6i+gaz ABS,klima 2xairbag,wspomaganie kier.central zamek ,autoalarm,elektryczne szyby, mam ją już dwa lata kiedy ją kupiłem miała 40tys. teraz ma 92tys. nic jeszcze nie wymieniałem, wiadomo olej co15tys poza tym kompletnie nic i jak narazie nie wyczuwam żadnych usterek nic tylko lać jeżdzić spalanie ma niewielkie wleje gazu 32litry i przejadę całe 400km czasem409,czasem392 niezależnie czy to miasto czy autostrada ,prędkość max 195km/h przy takiej predkosci trzeba uważać na ruchy kierownicą ja jestem takiego zdania "FORD " gówno wort a "ASTRA " to jest autko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

RE

Ja zaś jestem zdania że dealer to ciężki przypadek motoryzacyjnego idiotyzmu .Opel a szczególnie Astra pierwszej generacji to szczyt tandety i miernoty wykonawczej, mierne osiągi , wysokie zużycie paliwa , podatność na korozję i awaryjność nie mająca sobie równych . Wiem coś o tym , bo posiadałem to "nieszczęście" ( Astra 1,4 16V 97r ) przez cztery lata i dopiero po zakupie Forda Fokusa 1,6 wiem co to prawdziwy SAMOCHÓD .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

co ty porównujesz

to sa kompletnie rozne auta inne epoki mysle ze masz po prostu kase a astra to auto dla ludzi o raczej skromnych dochodach po prostu inne planety jak to ktos kiedys powiedział w polskim filmie .Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

SPRZEDAM ASTRĘ 1,7 TDS

MAN DO SPRZEDANIA ASTRE KOMBI 1.7 TDS Z 97' PEŁNY WYPAS CZYLI : KLIMA, ALUF,WELUR, ITD IMPORTOWANA Z FRANCJI O ILE WIEM BLACHA OCYNK ANI ŚLADU RDZY, AUTKO NAPRAWDĘ ZADBANE , ZMIENIAM PO PROSTU NA WIĘKSZA VECTRE I NIE SPRZEDAJĘ BO COŚ NAWALA PRZEJECHAŁEM NIĄ PARĘ LADNYCH KM SZCZĘŚLIWIE. BARDZO OSZCZĘDNA 5,5L ON I 83 KM POD MASKĄ KONTAKT 604520382
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mojm zdaniem jest opel ok

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Maly problem

Mam taki maly problemik od niedawna jezdze Astra wszystko jest oki ale od jakiegos czasu zapala mi sie jakas kontrolka na desce po prawej stronie na dole jest pomaranczowa i nie wiem co to:( a jestem teraz w Holadii prosze powiedzcie co to moze byc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to jest sonda lambda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ASTRA 1.4 i (82 KM)

Jeżeli chodzi o moją bryczkę to nic do niej nie mam , natomiast jest b. dobrym autem , pali nie za dużo , przyspieszenie jak na te auto ma zadowalające , jest wygodne , duzy bagażnik .
Wygląd jest satysfakcjunujący iz włożyłem gruby wydech , no i opony nisko profilowe. Dodalem rowniez srebrny chromowany pasek ktory znajduje sie na przodzie auta b fajnie z tym wygląda. zamiezam kupic spojler i zrobic pare wzmocnien w silniku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Astra może być

Autko to Astra F 1,6 katalizator silnik X 16XEL kombi 2000r. jestem drugim właścicielem kupiłe je od firmy któlra nakreciła nim 62 tyś km.Po zakupie natychmiast wymieniłem paski rozrządu tak na wypadek bo polecali. Wmontowałem w nią instalacje gazową Colteka (holenderską).Były problemy zapalała siękontrolka silnika nikt nie wiedział dla czego przeklołem tąinstalacje.Tyle pieniędz i od ( D) wałczyłem rok zauważtłem na spawach podwozia poczatki korozji (2003) zrobiłem gruntownąkonserwacje podwazia po zamontowaniu całego wydech okazało się ze znikneły kłopoty z paląco się okntrolką ( przedmuch
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

uszczelki) przy 95 tyś wymiana tłumika gaz robi swoje.Pamientajcie o kontrolowaniu poziomu oleju może czasami zjeść go troszke więcej.Stan polskich dróg wpływa negatywnie nazawieszenie jade na przegląd bo coś za bardzo buja( bardzo miekki przód podczas jazdy ).Pozatym bardzo pakowne auto troszke wąskie wewnątrz, plastyki wewnątrz trzeszczą.Ale na inne teraz nie zamienie może za kilka lat, na co czas pokarze.Koszty eksploatacji bardzo niskie pali około 8-10 l gazu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Astra-lipa na kółkach

Pełen euforii kupiłem w 1998 r Astrę 1,4 16V. Jeżdzę raczej delkiatnie. Po 85000 km zaczyna mi żłopać olej. Jak przeczytałem, że norma to ok. 0,7 l/1000 km to mi włosy dęba stanęły. To jest samochód? Jakie to koszty eksploatacji. Miałem malucha i ładę 2107 to po 100 000 km brały połowe. Jestem niemile zaskoczony. Nie wspomnę o rozrządzie wytrzymującym 30 000 km.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

opel

jednym słowem ford jest gówno wort fiat jego brat a opel omega jego kolega
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

?

od ktorego roku w asterce zaczeto stosowac ocynkowane blachy??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Astra jest ok, ale to nie super samochód.

Posiadam astrę 1,4 8V 1994 r. 151 kkm (jeszcze w Niemczech robiona-w zasadzie to w Antwerpii-Belgia). Ja mam ją ponad rok-25 kkm. Kupiłem w dobrej cenie od 2 właściciela, który miał ją od ojca... Troszkę dynamiczniejszy po zastosowaniu innych świec i sportowego filtra powietrza oraz regulacji. Przerobiłem na gaz - pali 9-do 10l LPG. Uszczelniłem silnik, podremontowałem zawieszenie-ekonomiczny używany samochód dla niezbyt zamożnego Polaka w Unii Europejskiej!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Astra 2000r

I stało się , Astra z 2000 roku a zaczyna na nadkolach rdzewieć ... silnik 1,4 8 V ..słaby , ale bezawaryjny ... Trzeba kupić Astre II
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

HALLO

Mam zamiar kupić samochodzik, tylko nie wiem czy dobrzeee robię ( mysląc o Astrze I 1.6i + gaz z 1997 roku, ABS, poduszka kierowcy, autoalarm, immobiliser, centralny zamek, halogeny przeciwmgielne, klimatyzacja, radio + CD, wspomaganie kierownicy, aluminiowe felgi, regulacja wysokości fotela ) a i ma uszkodzoną sprężarkę od klimatyzacji !!! Czy ktoś wiem ile taka rzecz naprawdę kosztuje, i gdzie taka część mogę dostać???. Co o takim samochodzie sądzicie???
Mile widziane wszystkie opinie (nie tylko opel ale równiez inne marki tak do 20tys.zł)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

WItam

Witam wszystkich serdecznie. Ja właśnie kupiłem Astrę 1,6i 1992 rok z Niemiec, przebieg 120 tys.
Autko super. Silnik w bdb stanie (choć poci się pod uszczelkami), wnętrze także. Ostatnie 8 lat miał ja jakiś dziadek (w ciągu 3 lat zrobił niecałe 10 tys. km), który trzymał ją w wilgotnym garażu. Efekt, jak to w Oplach - rdza. Podłoga, elementy układu napędowego (np. skrzyni biegów) pokryte nalotem rdzawym, nadkola tylne zeżarte przez rdze. Ale: to zrobienia! Prowadnice i zawieszenie są w porządku. To najważniejsze.

Zawsze mi się ten samochód podobał, z tego, co wiem, silnik 1,6 jest jednym z najlepszych Opla. Troszkę przerywa przy dodaniu gazu, być może ma zbyt oszczędnie ustawiony wtrysk. Za to przy spokojnej jeździe: w trasie: 5-5,5 litra, na autostradzie (120-130 km/h): ok. 6. Zdaje się, że jednak założę gaz, bo ostrzejszym deptaniu może być więcej!

Od wielu lat ociec jezdzi Oplami, najpierw Kadett D 1,3S (rewelacja!!), teraz Omega 2,3TD z automatem (ma 16 lat, pół miliona km, z układem napędowym nic się nie dzieje). Mam nadzieję, że moje autko też tak się bedzie sprawowało. Z dotychczasowych doświadczeń: jeśli komuś pasuje ten samochód, gorąco polecam!!

Pozdrawiam wszystkich!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra

jak macie kłopoty z astrą to jechać proszę do shell autoserv na morenie super obsługa przystępne ceny i chlopaki sobie fajnie radzą nie są w stanie zrobic wszystkiego ale robią dużo i solidnie
żona jeździ punto też tylko do nich
jak nie da sie u nich czegoś zrobić to odrazu mówią a nie naciągają
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

kupię astrę 1,4

Jeżeli masz dobrą astrę na zbyciu oczekuję propozycji wif@poczta.fm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

problemy z ciepłym silnikiem 1,6 w astrze

mam problem z odpaleniem silnika gdy jest już ciepły( np. po krótkiej jeżdzie za miasto ) silnik musi się zchłodzić i wtedy pali bez problemu jest to astra 1,6 z 93 roku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra z niemiec

czekam wlasnie na astre z niemiec poj. 1.6 i przebieg ok 120 000km. Rok 1996. Jest to samochod ktory juz mi sie podoba od kilku dobrych lat. Slyszac w opiniach ze blache zjada rdza jestem troche zaniepokojony, bo wlasnie ostatni moj samochod zostal pozarty przez rdze ( fiat 126p ). Zastanawiam sie ile bede musial czesci wymienic zaraz po zakupie astry ( oprocz filtrow, oleju i paska rozrzadu ). Ale za takie pieniadze (ok8000) ! taki samochod ! Zobaczymy czy trafie na ten lepsiejszy model. Pozdrawiam wszystkich !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tragedia

zakupiłem fabrycznie nową Astrę z sil. 1,4l. 60KM. Jeżeli chodzi o auto jest bardzo fajne jak za te pieniadze które wydałem w 98r. najgorsze jest tylko to że była zmontowana na żeraniu i niedawno odkryłem że ma podłogę jak ser szwajcarski za to z wierzchu wygląda przyzwoicie To się nie mieści w głowie żeby auto w tym wieku miało dziury w podłodze ale cóż polska produkcja i jeżeli taka jest jakość blachy i produkcji Opla w gliwicach to zyczę powodzenia. Mam teraz Opla Omege ma w tej chwili 11 lat i nie bede ukrywał że blachy wyglądają o niebo lepiej niż w Astrze. A co do serwisów Opla w Gdańsku to tragedia. Karzą sobie słono płacic za przeglądy w których prawie nic się nie robi (jestem mechanikiem z zawodu) a na moje uwagi że przekładnia kierownicza stuka i należy ją wymienić bo auto ma gwarancję zbywają Trzeba się mocno napocić żęby coś wskorać nie wiem jak inne serwisy innych marek ale przypadku Opla serwis za gwarancyjne naprawy dostaje połowę mniej pieniędzy od producenta (importera) niz wynosi RBG i widocznie tak ciężko podchodzi im się do napraw gwarancyjnych. W każfym razie stwierdziłem że nie kupię już nowego auta bo jakie by ono nie było super to serwis poprostu je zepsuje a nie naprawi i jeszcze karze sobie za to słono płacić. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Astra c20ne

Mam ten samochód już jakiś czas. Żadnych awarii, rozsądne soalanie gazu (120km/h-10l LPG), przyśpieszenia wystarczające. Super autko od 8 lat testuje markę Opel i jestem zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

uważam że astra jest bardzo mało dynamicznym autem Ma prędkość Maksymalną 150 na godzinę przyspiesza 15 s do 95 gdy jedzimy nią 80 na godzinę to czujemy się tak chćbyśmy nim jechali 200 silnik jest bardzo mało dynamiczny silnik astra to małe guwno do hondy crx
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

gumek ..gowno sie znasz ;]

po 1 honda crx to stare redło zobacz sobie wnetrze siedzisz jak w żelazku zero poczucia bezpieczenstwa a ze sa silniejsze silniki to fakt lecz kazdy rozsadny woli wlac 10 l gazu na 100km niz 20;] pozdrawiam nierozsadnych ludzi takich jak ty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dupek

a honda crx w poruwnaniu do astry gsi 16v do gowna psie leżące na chodniku po tygodniowy przejściu jak sie nie znasz to sie nie udzielaj maślaku chyba ze mowilem o 1.4 8v astrze to sie zgodze ale nie o 2.0 16 v ;) lub C20 led czyli 2.0 turbo i moc nieco ponad 200 kuca pozdrawiam i troche wiecej doswiadczenia życze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

grunek postaw ta twoja zdechnieta crx kolo mojej Asi to Ci pokarze jaka dynamike ma C20XE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ASTRA 1.7TDI

Kupiłem Astre 1.7TDI silnik ISUZU 92r,czy ktoś może mi cos o tym modelu napisać.Pozdrawiam.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

kolego

jesli nie masz kasy to ten samochod cie nie zawiedzie jest nie do zajechania ja mam juz 700 000tys i dopiero robie w nim sprzeglo to dobre auto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ASTRA 1.7TDI ISUZU

Kupiłem Astra 1.7 Isuzu 94r, proszę o linki do stron o tym samochodzie, lub opinie użytkowników o tym autku-na co zwracać uwage.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

wystarczy go nie zylowac to nie auto f1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajne autko....

Niedawno kupiłem Astrę z 1993r. ,ogolnie to super autko tym bardziej że nie za duze pieniądze,ale ma mały problem gdyż auto bardzo wolno schodzi na niskie obroty po odjeciu nogi z gazu -czy to maja wszystklie ople czy jest to jakas usterka? Czy moglby mi ktoś doradzić w tej sprawie,z góry dzieki Odp na mojego maila.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

!!! Astra GSI 16v 150 ps !!!

jak Astra to tylko GSi 16v !!! 150 ps - istrna rakieta !!
Wyposażenie bajer , spalanie od 9,5 litra do 12,5 tylko jedna podstawowa wada Opli ... rdza a szczególnie na tylnich nafkolach :( Ale ta moc ... malina :)) Polecam !!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opel Astra II ' 98r czy warto

Dostalem propozycje nabycia Astry 1.6, 5 drzwi, wersja "full wypas" za dosc
atrakcyjna cene. Niestety mankamentem jest przebieg 120 tys km. Samochod
przywieziony z Niemiec wiec zuzycie powinno byc mniejsze niz 120 tys km na
naszych dziurach.
Prosze uzytkownikow o opinie na temat tych samochodow ile pali, jak jezdzi,
ile kosztuje, co juz wymieniliscie w wszych autach, co sie psuje i co trzeba
wymienic. Interesuja mnie rowniez opinie subiektywne na temat tego auta.
Dzieki z gory!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Astra Carawan

Niedawno sprowadziłem sobie z Niemiec Opla Astra F 1.6i (75KM) Carawan, '92, 160tkm. Nigdy nie byłem przekonany do Opli ale Astra pozytywnie mnie zaskoczyła. Silnik: bardzo ekonomiczny, 5,5l przy 130km\h, 7,2l w mieście przy normalnej jeździe, uszczelka pod pokrywą zaworów troche sie poci. Przyjemnie sie prowadzi. Auto dosyc przestronne jak na swoją klase, bagażnik rewelka. Jedyny mankament to tylne nadkola, rdza :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Użytkownik od nowości do 150000km

Jeżdże z braćmi (w sumie trzech użytkowników) Astrą 1,6 8 zaworów - 75 kM. Samochód kupiony w salonie w 99 - przebieg 150000km. Autko po 60000km pracuję głównie na gaz.
Autko jest dosyć mocno eksploatowane. Przeżył kilka przeprowadzek, budowę domu, remonty mieszkań, itp...a ponadto próbę kradzieży w stolicy. Samochód bardzo bezpieczny - brat przeżył dosyć poważny wypadek, i brał udział w karambolu. (2poduszki powietrzne, ABS)
Ogólnie nie mogę się skarzyć - wymieniane były: systematycznie olej, filtry, pasek rozrządu, klocki hamulcowe, świece itp, ponadto 1 raz końcówka tłunika, 1raz termostat, 1 raz ustawiana zbieżność 1raz uszczelka pod głowicą a mimo to bierze olej,
Teraz po zimie planuje jakiś poważniejszy remont.
Wady:
-bardzo słaby serwis gwarancyjny
-serwis pogwarancyjny bardzo drogi i niesolidny (odwiedziłem 4 różne serwisy rozrzucone po całej Polsce) Zachecam do samodzielnych drobnych napraw
-jeśli chodzi o korozje to stan nadwozia OK, gorzej z podwoziem - tam dosyć mocno się rozwija, mam już jedną dziurę - co w tym wieku nie powinno się zdarzyć
-jeśli jeżdzi się na gazie to radzę nie szaleć a jak już masz ochotę to przełączaj na benzynę - temp spalania gazu jest dużo wyższa niż benzyny i układ chłodzenia może nie wytrzymać a to prowadzi do przegrzania silnika
-mam wersje bez klimy - utrudnia to życie w lato przy długich trasach

Ogólnie jest to bardzo sympatyczne i ekonomiczne autko, teraz myślę o Oplu Tigrze 1,6 16V, z klimatyzacją z 99/00 roku- mam nadzieję, że będzie tak samo mocna jak mój obecny Opelek.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

POMOCY

POSIADAM ASTRE I Z2000 ROKU JESTEM 2 WLASCICIELEM JEST ZALOZONA INSTALACJA GAZOWA - OD PEWNEGO CZASU DRASTYCZNIE ZWIEKSZYLO SIE ZUZYCIE GAZU 13L/100KM CO JEST ZGRANE PROSZE O JAKIE KOLWIEK INFORMACJE ZANIM POJADE DO KOLEJNEGO MECHANIORA ATAK POZA TYM AUTKO JEST OK SUPER
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra 1.6 8v 71 KM

Według mnie z*******e autko.Mam ją od ponad tygodnia.Wypasiona:wspomaganie,poduszka powietrzna,szyberdach,el.szyby,centralny zamek na pilot,immobilaizer itp.No ale po przesiadce z maluszka to nic dziwnego.Duzy bagażnik (hatchback)360l,elastyczny silnik, max moment obr.128 Nm/2800obr/min.tylko mi się wydaje że prędkościomierz przeklamuje o 10 km/h za dużo.Można to jakoś wyregulować??Proszę odpowiedzcie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opel Astra 1.6 8v 71KM

Mam ją od 11 grudnia a więc niedługo,zrobiłem już nią 600 km.nawet spoko autko po przesiadce z malucha to szok.Tylko się zastanawiam czy jest jakaś odczuwalna różnica w mocy pomiędzy silnikiem 1.6 71 KM a silnikiem 1.6 75 KM.Jak ktoś wie niech da znac na maila.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetne autko

Jeżdze samochodem marki Opel Astra 1.4 60 kw 1995r. Autko sprowadziłem z Niemiec w 2000r bogato wyposarzone(2x airbak,klimatyzacja, abs,wsp-kier. halogeny ,centralny zamek) Jestem z niej bardzo zadowolony, nie miałem praktycznie zadnych napraw oprucz rożondu, oleju i świec. Jak widać jestem młodym kierowcą i lubie sobie troszkę poszaleć, aukto ma małm moc ale nawet dobrze przyśpiesza a prędkość max to ok 185 km . Jest też bardzo dobrze zrywna. Ogólnie niemam zastrzeżeń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

opel astra 1.6 8v 71 KM

Ogólnie spoko autko.Mam rocznik 95(hatchback).Przebieg:120 tyś km.Silnik w miarę dynamiczny jak na 71 KM ale to za sprawą wysokiego momentu obrotowego wynoszącego 128 Nm.Tylko prędkościomierz przekłamuje o około 18-20 km/h.Tylko pytanko:czy jest jakaś odczuwalna różnica w mocy pomiędzy silnikiem 1.6 71KM a silnikiem 1.6 75KM.Jak ktoś wie niech da znać to samo z tym prędkosciomierzem mam opony 13' a współczynnik W=1111 a z tego co mi się wydaje to powinien być współczynnik W=1102.Pozdro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra II kombi 1,7cdti 2003,r

mam te autko 3 miesiace,przejechałem 2tyś.km.mam zastrzezenia do pracy dzwigni zmiany biegów lub samej skrzyni,ma opory.skręt jest za mały,lusterka tez .oparcia sidzeń przednich zle wyprofilowane.mam tez zastrzeżenia do spalania ale to jeszcze sprawdze! pozatym jest OK !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

astra II kombi 1,7cdti 2003,r

mam te autko 3 miesiace,przejechałem 2tyś.km.mam zastrzezenia do pracy dzwigni zmiany biegów lub samej skrzyni,ma opory.skręt jest za mały,lusterka tez .oparcia sidzeń przednich zle wyprofilowane.mam tez zastrzeżenia do spalania ale to jeszcze sprawdze! pozatym jest OK !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra II kombi

jest fajna tylko nimam rolety. gdzie tanio ją kupic bo serwis to kosmos cenowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na giełdzie spróboj albo na szrotach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

roleta

rolety czy tylnie półki - proponuję popatrzeć na allegro, anonsach i szrotach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomoc!!!

Mam opla astre 2.0 8V z 92r padł mi przepływomierz, jest ponoć bardzo ciężko dostać używke. jak to dostac prosze o kontakt.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Astra 1.7TD - niemiecki

Gówno warty samochód, którego na głowę bije pod względem bezawaryjności i osiągówo o 10 lat starszy Golf z silnikiem 1.9D. Nigdy więcej tego badziewia nie kupię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Astra Combi 1,6 - Pytanie

Kupiłem niedawno właśnie Astrę Combi 1,6 Typ: F Cara,
rok prod. 1994,ma przejechane 154tyś/km, stan ogólny wygląda na dobry czy może ktoś mi napisać kilka słów o tym samochodzie? Np.:Ile tyś. mogę jeszcze przejechać tym samochodem,(ile przecietnie wytrzymują silniki 1,6), ile pali ten samochód itp.
Wszystkie opinie mile widziane.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

PYTANIE

Witam wszystkich!!Mam pytanie!Mam opla astre 93 1.6i w papierach mam napisane ze ma ona 75KM!!A ile ma tak naprawde ???Gdzie znalezc informacje na ten temat??
Z gory dziekuje wszytstkim !PROSZE O RADE!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Moc w astrze 1.6

8 zaworowe astry byly robiome w roznym przedziale mocy od 71 - 100 koni. Naj popularniejsze u nas na mono wtrysku maja 75 koni oraz na wielopunktowym 100 koni. Polecam jednak udanie sie na hamownie koszt ok 100zl. i zbadanie ile tych koni jeszcze pozostało pod butem. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opel Astra II

Witam wszystkich oplowiczów
Mam mały problem z kierunkowskazami, jak mam włączone światła to nie działają mi tylne kierunki, przednie zaś zachowują sie tak jakby z tłu były przepalone żarówki (szybciej mrugają), z awaryjnymi jest tak samo.
Ptroblemu niema jak nie jeżdze na światłach wszystko jest ok, gdzie jest problem? może ktoś miał taką awarię proszę o jakąś sesowną podpowiedz zanim zabiorę sie do tego sam a na razie bedę jeździł tylko w dzień -:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zagłówki

Poszukuję zagłówków do Opla astry z 1994 roku do tylnej kanapy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Astra 1.6 ecotec 94' ??

Chciałem sie dowiedzieć coś wiecej o tym silniku, jego osiągach, spalaniu. Interesuje mnie w zasadzie wszystko o tym samochodzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Astra z 1996 r

Witam wszystkich forumowiczów, przymierzam sie do zakupu Astry, ale ze mam nie za duzo kasy wiec niebedzie to najnowszy egzemplarz, w komisie namierzyłem taką Astrę classic sedan z 1996 r, zadbana, przynajmniej wizualnie bez zarzutu, tyle ze to drugi wlasciel, podobno przez gliniarza użytkowana, za cene 11 500, na co powinienem zwrócić uwage żeby nie "wpakować się w maliny?" bylbym wdzieczny za odpowiedz, pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Astra z 1996 r

Witam wszystkich forumowiczów, przymierzam sie do zakupu Astry, ale ze mam nie za duzo kasy wiec niebedzie to najnowszy egzemplarz, w komisie namierzyłem taką Astrę classic sedan z 1996 r, zadbana, przynajmniej wizualnie bez zarzutu, tyle ze to drugi wlasciel, podobno przez gliniarza użytkowana, za cene 11 500, na co powinienem zwrócić uwage żeby nie "wpakować się w maliny?" bylbym wdzieczny za odpowiedz, pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zle dane w naglowku!!

Drogi autorze, autorzy, pozwalam sobie zauwazyc i wskazac maly blad... W tekscie naglowkowym w punkcie osiagi widze 14s, a moc podobno wynosi 100KM. 100-konne 1,6 w wersji 3-drzwiowej przyspiesza ponizej 11sekund! Przeciez 14 to wynik 75-konnej wersji bez wttrysku wielopunktowego ;)))) Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

opel astra 1.6 75 KM 1997

Proszę o wszelkie info na temat tego silnika (dane fabryczne, osiągi i zużycie benzyny). Jak się spisuje z instalacją gazową (koszt założenia, dynamika, spalanie itp). Czy dla modelu KOMBI nie jest za słaby ? Jak wypada porównanie w.w. silnika na tle 1.6 16V 100 KM ? (również pod względem niezawodności). Z góry dziękuję za pomoc i ewentualne odpowiedzi !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra kombi 1.6 1994

mam pytanie czy to prawda? jak pęknie mi pasek rozrzadu to nic się z silnikiem niedzieje i wystarczy tylko ów pasek wymieniuć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obroty w 1,4 ???

Kupiłem w styczniu b.r Astrę 1,4 60 KM, rok 96'. Nie wiem właściwie czy to polski model czy jeszcze "Niemiec". Mam już zrobione 160 tyś km. Mam problem z obrotami. Na zimnym silniku np. po cofaniu na samym sprzęgle bardzo wolno spadają. Na rozgrzanym silniku, po wyrzuceniu na luz słychac jak same sie podnoszą i spadają, podnoszą i spadaja. Dzieje się to bardzo szybko kilka razy,az ostatecznie powraca do normy. Czy to jest problem z silniczkiem krokowym czy poszedł jakiś czujnik. Jesli ktoś wie o co chodzi, a widzę, że sie znacie, prosze dajcie znać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

odp

Mozliwe ze czas przeczyscic silniczek krokowy, bo skoro te objawy sa tylko w pewnych sytuacjach to raczej nie wina zle ustawionych w ECU obrotow silnika. Po wcisnieciu sprzegla moga sie troszke podniesc, rowniez jesli ma pan wspomaganie to tez przy kreceniu kolem kierownicy moga sie podnosic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra CESARO 1.4i (93r)-limitowana

Autko REWELACJA !!!! W wyposazeniu ma fotele kubelkowe ,skorzana kierownice ,halogeny, el.szyby,aluminiowe felgi. Jedyna wada to ,ze jest z Anglii i ma kierownice z prawej strony :-(((. Wracam do POlski 8 wrzesnia i bede musial ja sprzedac-wiec jak ktos potrafi przelozyc sobie kierownice lub ktos mu to zrobi za nieduze pieniazki to chetnie ja sprzedam.Autko jest idealne-zadnej rdzy-5-cio drzwiowe,ciemny grafit metalic,oczywiscie bezwypadkowe. Zdjecia moge dac na maila prosze pisac voor@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opel!!!

wszystko fajnie ale ja wiem jedno ze ""od kaszuba po górala każdy oplem z********a"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ASTRA II 1,6

Mam Opla Astrę II 1.6 rocznik 2003. Generalnie jestem zadowolony. Od kilku dni wyczuwam, jak podczas jazdy auto trochę się jakby "dławi", są to minimalne szarpnięcia, które zdarzają się rzadko. Co to może być? Byłem w serwisie Opla i nic nie wykryli. Może jest to wpływ złej mieszanki? Bardzo proszę napiszcie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

darek

jezeli jest na wtrysku trzeba wyregulować wtryski albo zmienic swiece i filtr paliwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ATRA 1.7 CDTI

Chce kupic astre 2 z 2004. Trafila mi sie okazja kupic takie auto z silinkiem 1.7 CDTi 80km. Chce wiedziec jak sie takie auto spisuje , czy te 80km i 170 Nm nadaje sie do napedu tego auta?? jak tam z elastycznoscia idzie cos tym na trasie wyprzedzic bez koniecznosci wymowienia 100 zdrowasiek?? Obecnie uzywam 100 konna benzynowke i wolalbym nie ryzygnowac z przyjemnosci wyprzedzania. Domyslam sie ze taki opelek powinien malo palic. pozdrawiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ASTRA 17 TD kombi

Mam asterkę z 1995r z doładowanym silnikiem diesla. Jest to silnik opla. Przyprowadziłem ją z Niemiec rok temu. Przebieg 200000 km (prawdopodobnie na diesla to niezbyt dużo). Po kupieniu zmieniłem rozrząd i zregenerowałem pompę wtryskową. jakieś 2000 km temu zmieniłem uszczelkę pod głowicą. Autko sprawuje się OK. Nawet w mroźne ranki zapala. nie mam większych kłopotów. Nadwozie kombi jest bardzo pakowne. Nie wiem czy miałem robione błotniki, w każdym razie jeszcze nie ma żadnych oznak korozji. Ogólnie jestem zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cdti 1,7 80 koni

mam takiego opelka w kombi;niejest to rakieta ale można tym bardzo sprawnie i dość żwawo śmigać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kupiłem astre z 93 r.kombi 1.6

kupiłem dobrze bo za 600euro 93r tylko martwi mnie przebiek tego auta bo aż 250 tys km.
niewiem ile można jeszcze natrzaskac km.na tym
silniku?moze ktos kto sie zna na tym mi podpowie pozbrawiam krystian
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra 1.6 93 r.

jeżdzę nia dopiero 1,5 roku po przerobieniu na gaz i jakoś jezdzi, ostatnio maiałem problem z układem zaplonowym.W deszczowe dni nie moglem zapalic auta co sie okazało czujnik indukcyjny byl do wymiany.Innym problemem sa parujące szyby wewnątrz samochodu, moze ktoś zna przyczyne proszę o pomoc.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Parujące szyby

Trzeba wymienić filtr przeciwpyłkowy. Dostęp do niego jest od strony komory silnika.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kamil8702

Witam!!! ja w sprawie parujących szyb. Przyczyną tego jest przepuszczanie wody z szyby przedniej na filtr pyłkowy który zamontowany jest pod przednią szybą. Filtr moknie i staje się wilgotny i zaczynają się problemy z parującymi szybami. miałem ten sam problem ale już go usunąłem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wymień filtr tuz za przednia szyba . Miałem ten sam problem , po wymianie , lepiej nagrzewa w zimie a w lecie chłodzi i szyby nie parują :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Astra 1.4 60

Jeżdżę Astrą od roku. Sprowadziłem ją z Niemiec. Jak na razie mam szczęście, bo oprócz płynów i paska nic przy niej nie robiłem. Przede mną jeździła nim starsza kobieta, która była jego jedyną właścicielką. Mój egzemplarz jest z początku 1993 roku. Moim zdaniem jest to najlepszy samochód )uniwersalny) , jaki można kupić za rozsądną cenę. Zimą przy największych mrozach zapalał za pierwszym "kopnięciem". Przy rozsądnej jeździe pali: w mieście 7 - 7,5l., w trasie przy średniej 90km/h niecałe 6l. Może trafiłem na dobry egzemplarz, ale moja Astra nigdy mnie nie zawiodła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zapala się kontrolka

od kilku dni mam opla astrę model f-cara kombi.
W casie jazdy od czasu do czasu zapala się pomarańczowa kontrolka z obrazem jakby silnika ze strzałką po środku. Na tablicy rozdzielczej jest ona w dolnym rzędzie, druga z lewej. czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi co ona oznacza i co może być przyczyną, że się zapala. Czekam na podpowiedź.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Spoxo bryka

Mam Opelka 1993r. 1.4L se 85koni bez katalizatora spoxo bryka polecam niekie opłaty i przyjemność z jazdy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

RDZAAAAAA

Astra ok tylko ta rdza :D jeśli ktoś robił nadkola i progi niech napisze ile zapłacił ii kogo by polecił bo mnie to też czeka :) bo jeszcze pare tygodni i nie będę miał samochodu :D:D:D Pozdro!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Astra I, 1.6 16V rok pr.1997.

Witam. Jeździłem tym autkiem przez prawie 7 lat i reasumując szczeże nie polecam.
Plusy: duuuży bagażnik, silnik całkiem fajny dla lubiących wysokie obroty, stabilne auto na zakrętach, wnętrze nie aż tak plastikowe wręcz powiedziałbym, że klasyczne (mnie się podoba) ogólnie prowadzi się auto bardzo sympatycznie.
Minusy: tragiczna blacha, silnik, który ja miałem potrzebował co około 1500 km dolania olejuco jest dość kosztowną sprawą, strasznie dużo pali w mieście, kiedy kupowałem to auto widziałem orginalne prospekty w których podawano spalanie po mieście max 9l/100 km, po 2 miesiącach, jak już niestety go kupiłem widziałem ten sam prospekt gdzie tabele ze spalaniem były nieco inne, max 11.8l/100km i to są prawdziwe dane. po przejechaniu 110 tyś mój mechanik radził mi go sprzedać bo silnik zaczynam padać. Generalnie nie jest to trwały samochód. Kiedyś miałem 17 auto: renault 9, niewyobrażam sobie, żeby ten mój opel dotrwał do takiego wieku, może plastikowe części ale na pewno nie karoseria.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

eeee

mam astre 92. 1400, nie bita, blachy idealne, wspomaganie, central i szyber dach. wynienilem wydech i w bliskiej przyszoci wymienie amoki. pekla mi sprezyna w prawym przodzie, chuczy lozysko i treoche tra klocki. poze tym planuje walnac w kolor lusterka, klamki itp, jak na auto z tego roku i za takie pieniadze nie mam co marzekac, a nawet jesten b.zadowolony. przy 20 stopniowym mrozie pali bez problemu, tylko olej w skrzyni zamarza. ogolnie to polcam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Astra 1,6 combi

Mama od trzech lat Astre combi 1,6 na wtrysku 100 KM jest to wersja CD z klimą el. i podgrzewanymi lusterkami bardzo przydatnymi w zimie, ABS, centralny zamek podłokietnik z tyłu z klapką na długie przedmioty. Jest to autko z 1993 r. jak na ten rocznik i cene to nieźle wyposarzona. Praktycznie sie nie psuje, poza wymianą pompki paliwa którą spaliłem przez głupotę mam gaz i jeździłem bez paliwa. Nigdy nie jeździjcie na gaxie bez paliwa w zbiorniku. Blachy mam zdrowe. A spalanie gazu na trasie przy 4 osobach i prędkości 130 140 to 8,5 na 100. Gorąco polecam OPLE to naprawde solidna niemiecka robota. Jeśli ktoś ma problem z tyylnymi nadkolami to wymiana i malowanie to koszt ok 200 zł. Za takie pieniądze lepszego auta nie znajdziecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

opel kadett

kadett to dynamiczny samochód 2.0gsi to sportowy samochód osiąga 200
km\na godzinę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Astra F- Caravan X16SZR z 2000r

Witam!
Właśnie od kilku dni jestem właścicielem w/w Astry. Zastanawiam się ile ten silnik właściwie ma koni? Nie jestem jeszcze obeznany w oplu więc jeśli ktoś wie, to dajcie znać. Poza tym jak na razie autko mi się podoba. Jedynie drobne wżery w okolicach nadkoli się pojawiają. Acha, wskaźnik tempetary otoczenia pokazuje jedynie -.- stC. Macie pomysł co może nie działać? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

??Osiągi Opla Astry 1.6 z silnikiem 75KM??

Moze wie ktos jakie sa dokladnie osiągi w astrze 1.6 , 75KM? wiaodmo ze przyspieszenie do 100 km/h trwa cała wicznośc, ale jezeli ktos wie to bede wdziczny;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

dhsh,

jechałem astra 1,6 rok 93 175km/h ale sadze ze to jest najwiekszy złom.dlatego ze cos mi sie zrypało przy silniku krokowym i nikt nie umie tego zrobić.cały czas pali mi sie czek i pala mi sie silniczki krokowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra 2.0 dti sport

wyczaiłem dokładnie takie autko z 2000r za fajna cenę. napiszcie prosze jakie to ma osiągi i ile spala, ile potrafi zeżrec olej i w ogóle co to jest. teraz jezdze meganką 1.4 z 1997, 165 tkm i leje do niego tylko paliwo bo auto spala tylko paliwo. Meganka działa bez zarzutu i sprzedaje tylko dlatego ze jest to dla mnie za słaby silnik. Napiszcie cos o tym bo nie chce kupowac auta które za 2 lata okaże się szrotem.Będe wdzieczny za Wasze zdanie najlepiej na adres e-mail. pzdr!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

silnik szarpie

mam astre 1.8 z gazem przebieg 200tyś i nie mam większych problemów jedynie jak jeżdze na paliwie to silnikiem szarpie i dusi go czy miał ktoś coś podobnego na gazie jest ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ASTRA F 1.4 16V

AUTO JEST BARDZO DOBRA KONSTRUKCJĄ POLECAM WŁASNIE TEN MODEL Z SILNIKIEM 1.4 16V.SILNIK PO NIEWIELKICH PRZERÓBKACH DOBRZE RAGUJE NA PEDAŁ PRZYŚPIESZENIA JEST ELASTYCZNY A JEŻELI TRZEBA TO MOŻE BYĆ TEŻ BARDZO EKONOMICZNY. ZA SAMOCHÓD W CENIE MNIEJSZEJ NIZ 10 000PLN .TO SAMOCHÓD REWELACJA
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Astra I 94r 1.4 82KM

Właśnie kupiłem Opla Astrę sedan z 94roku z silnikiem 1.4 z wielopunktowym wtryskiem. Samochód bezwypadkowy od pierwszego właściciela (gość 1934rocznik) auto z przebiegiem 107tyś kilometrów. Auto składane w Niemczech. Serwisowane było cały czas w Wawie w autoryzowanym serwisie Opla. Auto stan b.dobry jeśli chodzi o techniczny i blacharkę. Narazie wszystko jest ok. Przyjemnie się prowadzi i ma duży bagażnik. Sprawdziłem ją w DEKRZE i jedyne na co zwrócili mi uwagę to to że poci się uszczelka misy olejowej. Jesli ktoś posiada takie auto to jestem otwarty na dobre rady odnośnie eksploatacji. Polecam szczerze zakup tego auta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ASTRA 1.8 16v kombi (sport)

Astra miło zaskakuje pojemnością i osiągami. Planuje założyć ins. gazową ale nie mam pojęcia jaką. Proszę o podpowiedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra 1.6i 75 km 1993r

Złom max prędkosc to 160 km\g i to w jakim czasie???? muł. a przy tym 12l gazu . Na 2 do 60 , 3 - 100 km\h - 4 - 150 km\h 5 160 km\h .porazka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czego sie spodzewasz po 75km i jeszcze gaz sknerus wstawil
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedynką przez 5 lat 500.000km

Co prawda mam już dwójkę 98 ale OPEL ma silniki nie do zajeżdżenia.Oczywiście przy normalnej eksploatacji.Astrą Club 92,1.6,kombi zjeździłem całą Europę.Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

opel kadett

opel kadett to jest to mam go już 4 lata mam silnik 1.6i jechałem nim 185km/h ale troche strach..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Astr

Milem kiedys to cos ale QRWA ZGNILO i sprzedalem kartofle w piwnicy gnijom wolniej!!!
Lakiernik zrobil mi prawe nadkole a za miesiac znowu zgnilo lewe a wlew to omalo mi na stacji nie odlecial
Nie polecam Astry bo to szmelc blacha jak z puszki
no moze obrazilem teraz producetow puszek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Astra - nigdy więcej

Miałem Astrę. Niestety! Nigdfy więcej Opla. Wtym aucie psuje się wszystko. Totalny złom. Proponuję sympatykom Astry przesiadkę na Renaulta bądż BMW, a zmienicie zdanie. To nie auto to kupa złomu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

POMOCY!!!

Mam opla astrę model GSI silnik 2.0 8V 115ps z1992r.Auto igła tylko padł mi przepływomierz powietrza i nie mogę nigdzie dostać używki a nowe są bardzo drogie.
Proszę o POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam Mirek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra fura na miarę małozasobnej kieszeni

kupiłem 3 m-ce temu astrę 1.4 tylko 60 koników. dla mnie rewelacja! spalanie w normie. jazda bardzo przyjemna, bo miałem wcześniej punto 1.1 które było dość sztywne, a ten samochodzik wprost płynie. nie polecam zakładać gazu nie warto.żałuję tylko że ma słabe wyposażenie fabryczne. polecam każdemu kto bardzo nie grzeszy zasobnością portwela pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

OPLE TO SZROTY

mialem opla i wcale nie jast on taki niezawodny jak inni pisza
niedosc ze sie czesto psul to i rdza wylazila z kazdej strony
nie polecam tego auta nikomu chyba ze lubi sobie pomechanikowac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

NIEzawodna ASTRA !!!

Mam opla astre od 98 roku sprowadzona z niemiec(miala przeb. 90 tys.). Model wyprodukowano w 1992. Przez 8 lat eksploatacji praktycznie nie bylo wiekszych wlkadow finansowych poza olejami,fiiltrami itp. Z silnikiem 1,6 75km milo sie jezdzi, choc moglo by byc te 10 koni,ale daje rade. Silnik jest zywotny i oleju do dziis NIE bierze a ma juz prawie 260 tysiecy przejechane, wiec ludzie ktorzy cos mowia ze sa zle,to nie znaja sie lun polaeaja na opiniach zoltodzobow zapatrzonych w jakies inne fury i twierdza zeich sa najlepze.Jedyny minu to to ze jak sie nie zabezpieczy samemu samochochodu przed korozja to blachy sie posypia(trzeba dobrym autosmaem przejechac wszystkie nadkola i progi-bedzie GUT) Nie uwaza ze astra jest najlepsze,bo kazdy samochod ma wady i zalety, ale powiem ze BBB sie sprawdzila i nastepna fura bedzie tez opel, ale 2giej generacji :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

NIEzawodna ASTRA !!!

Mam opla astre od 98 roku sprowadzona z niemiec(miala przeb. 90 tys.). Model wyprodukowano w 1992. Przez 8 lat eksploatacji praktycznie nie bylo wiekszych wlkadow finansowych poza olejami,fiiltrami itp. Z silnikiem 1,6 75km milo sie jezdzi, choc moglo by byc te 10 koni,ale daje rade. Silnik jest zywotny i oleju do dziis NIE bierze a ma juz prawie 260 tysiecy przejechane, wiec ludzie ktorzy cos mowia ze sa zle,to nie znaja sie lun polaeaja na opiniach zoltodzobow zapatrzonych w jakies inne fury i twierdza zeich sa najlepze.Jedyny minu to to ze jak sie nie zabezpieczy samemu samochochodu przed korozja to blachy sie posypia(trzeba dobrym autosmaem przejechac wszystkie nadkola i progi-bedzie GUT) Nie uwaza ze astra jest najlepsze,bo kazdy samochod ma wady i zalety, ale powiem ze BBB sie sprawdzila i nastepna fura bedzie tez opel, ale 2giej generacji :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra 1,7cdti

HEJ.MAM OD 2,5LAT ASTRE G. 1,7CDTI COMBI Z 2003r SREDNIE SPALANIE TO 4,9LITRA ROPY NA 100/KM AUTO JESZCZE NIGDY MNIE NIE ZAWIODLO OBY TAK DALEJ!!!CZESCI SA TANIE A EKSPLOATACJA NA DOBRYM POZIOMIE!!JEZDZE DUZO PO AUTOSTRADACH I DOBRZE CIAGNIE MAX PREDKOSC TO 195km/h SAM BYLEM ZDZIWIONY
MICHAL
GRUDZIKI@WP.PL
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hamulec

mam problem z hamulcem wymienilem klocki i szczeki i okazalo sie ze po wymianie hamulce prawie nie dzialaja jaka moze byc przyczyna prosze o pomoc!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

rychi

nom nom ja mam astre od niedawna 1.6 1993 która przyjechałem z niemiec w zawieszeniu nic nie było ruszane i jest ok zrobiłem jej blacharke na tylnych nadkolach STANDART nie prawda jest ze jak była bita to kwiatki wyjda to jest wadliwość blachy autko śmiga jak głupie spalanie 5.5 na trasie a na miescie 8 :) POLECAM I POZDRAWIAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

TOMEK

ASTRA III 1.7 CDTI 2004
MAM PROBLEM Z CIĘŻKIM ODPALANIEM ZIMNEGO SILNIKA ODPALA PO KRĘCENIU OKOŁO 5 SEKUND JAK JEST ZAGRZANY JEST OK I CZY ON POSIADA KONTOLKE GRZANIA SWIEC ŻAROWYCH BO MÓWIA ZE TEN ROCZNIK NIEMA NOWSZE MAJĄ 2006 SPRAWDZALEM. PODPIOLEM POD KOMPUTER JEST OK TYLKO CZUJNIK TEMP. ALE ZEWNĘTRZNEJ WARIUJE BO BYL BITY W PRZÓD DO SWIEC PRĄD DOCHODZI KONTROLKA GRZANIA NIEZAPALA SIE WOGÓLE

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pomocy

witam! właśnie zakupiłem asterke 1.6 i w automacie z 1994 rokui super się bryka ale pali ok 14 l na 100. czy to normalne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sz.uzytkownicy Astra II

posiadam ww. auto model Elegance 18 16v mam problemy-1szy to w czasie redukjo biegow obroty spadaja do zera i gasnie najgorzej jest na swiatlach(skrzyzowania) praptownym nacisniecu na sprzeglo-2gi to auto przedtem przy raptownym nacisnieciu gazu wyskakiwalo teraz slychac w silniku zduszony warkot jkby sie dusilo dopiero pozniej wchdzi na swoje obroty.Opinii jest tyle ilu mechanikow nadmienie filtry swiece wymienione badania na komputerze nie wykazaly jakichkolwiek usterek.Moze ktos pomozemi w tym. Dziekuje.PISZCIE NA EMAIL
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam chce kupic vectre 2 l diesel

moze ktos mi cos powie o tych autach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie kupujcie sprowadzanych samochodów

kupilem w auto-komisie sprowadzon ASTRE I. 1.6i 93r Wszystko byBo OK, ale po miesiacu zaczela wariowac. Badania komputerowe nic nie daly.Nie ma zadnych bledow ani uszkodzen a jednak auto nie jezdzi !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra II

wszystko ok, oprócz tego ,że w tylnych nadkolach a dokładnie na rantach atakuje rdza,samochód jest z 2000 roku.słyszeliście o czymś takim ??? .W Toyocie to nie do pomyślenia>.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra II

wszystko ok, oprócz tego ,że w tylnych nadkolach a dokładnie na rantach atakuje rdza,samochód jest z 2000 roku.słyszeliście o czymś takim ??? .W Toyocie to nie do pomyślenia>.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra II

Czy ktoś może powiedzieć na temat korozji w astrze II ,??? Obejrzyjcie swoje auta i opiszcie czy coś u was się dzieje,,pamiętajcie tylne nadkola(na rantach)- pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra II

Czy ktoś może powiedzieć na temat korozji w astrze II ,??? Obejrzyjcie swoje auta i opiszcie czy coś u was się dzieje,,pamiętajcie tylne nadkola(na rantach)- pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra 1,6 1993

wdzięczne i ekonomiczne autko, ale tylne błotniki trzeba było wymienić i progi. Blacharz założył nadkola do tyłu ale przy dużym obciżeeniu pasażerskim i bagażowym - trą. Albo są za pltkie albo nie wyprpfilowane przy montażu - trzeba sprawdzać!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

drzwi

mam pytanie /mam astre w kombi 94r. z prawymi drzwiami przednimi do wymiamy czy pasuja od sedana lub wersji 5 drzwiowej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

1,8 i sedan

Mam ego opla od 4 miesięcy. z ym silnikiem (1,8 i ) to super samochód. Muszę przyznać że nie jeden ma ze mną problemy aby mnie dogonić, lub wyprzedzić. mam insalacje lpg i różnicy w przyspieszeniu prawie nie widać. Polecam, b. dobry samochód:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

RATUNKU POMOCY

MAM OPLA ASTRE 1.6 BENZ.ROK 93.CAŁY CZAS PALI MI SIE CZEK I MAM 3000 OBR. PRZY TYM PALĄ MI SIE SILNICZKI KROKOWE.MECHANICY W MOIM MIESCIE POWIEDZIELI ZE NIE WIEDZA CO JEST ZA PRZYCZYNA.MOZE KTOS MOZE MI POMÓC !!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

interfejs diagnostyczny

podłącz interfejs diagnostyczny pod kompa opel scanner,op-com bądz KTS a na pewno się dowiesz co dolega opelkowi:) Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zadowolony jestem

witam! ja mam astre 1.4 heathback z 1992r jak na wiek samochodu to jest idealny!! zero rdzy jak go kupiłem w lipcu 2006 to miał 194tys.km teraz ma 264tys.km jezdze ja do pracy prawie 500km w jedna strone i ani razu mnie nie zawiódł!!!! wymieniłem w niej dwa razy rozrzad. wymieniłem tez klocki hamulcowe i oczywiscie olej co 10tys.km jak btm kiedy zmieniał samochód to tylko na astre tylko w nowszej budzie!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra 1.6 16V

Czy moze mi ktoś podpowiedzieć jak w prosty sposub wymontować śilniczek krokowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ASTERNIK opel astra 1.4

hej jezdze astra juz chyba z 2 lata i nie narzekam.super auto nie zbyt duze bo hitchbag ale dosyc szybkie i zwrotne atyko silnik mogl miec mocniejszy.swoje juz przeszlo bo kilka razy bite ale nie widac ani sladu.nie wyobrazam sobie jezdzic innym autem niz moj asternik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

1.8i lpg sekw.kombi

witam,asterke mam niecały rok autko jeżdzi bez zarzutu nie czuje różnicy jazdy na pb czy na lpg leje do baku i ogień, wcześniej miałem kadeta 86r 1.3 też z gazem i bez zarzutu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ciężki samochód

miałem problemy z głowicą od 1.4 na pełnym wtrysku 95r
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

autko mamy 3 miechy a juz niezle dalo w kosc.astra clasic 2000r silnik 1.6.nie chce zapalic na nowym akumulatorze wszystkie plyny wymienilismy filtry i tak dalej mechanicy rozkladaja rece a ja wsiadam do auta i nie wiem czy rusze czy nie. Gdyby ktos moglby cos podpowiedziec prosze o maile i zgory dzikuje rewel21@interia.pl O parowaniu szyb nie wspomne kiedy pada deszcz nie widac kompletnie nic a silnik chodzi jak traktor to dziwne przy przebiegu 130.000
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

fane auto

jesli macie problem z parowaniem to znaczy ze musicie wymienic filt pylkowy a co do wygody to jest super ktos napisal ze astra jest bez polotu do crx a chlopie jak chcesz jezdzic z rodzina min. 4 osobowa to crx bedzie napewno ok he he szczegolnie te miejsca na torby z tylu jak kupujesz astre to trzeba liczyc na oszczednosc w razie remontu czy wymiany elementu a jak chcesz poszalec to moge ci zalatwic astra 2.0 230koni to ciekawe co zrobisz tym crx-em he he. mniejsza z tym polecam astre tanie czesci malo pali i wygodna pozdro dla posiadaczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra 1,4 z '93r LPG

pozytywne zaskoczenie:) Całkiem pojemny jak na wersje hitchbag. Pali mi gazu 7-8 l/100km, odpala bez najmniejszego problemu, nawet zimą. Autko ekonomiczne i niedrogie w utrzymaniu, narazie bez problemów z rdzą, może dzięki temu ze dopiero kika lat śmiga po polskich drogach:) Jedyny problem - parowanie szyb przy dużych opadach i chyba niedziałający prezełącznik cyrkulacji powietrza:( Drugie autko moje (pierwszy był niezawodny vw golfI) i miłe zaskoczenie tą Astrą. Za taką kaskę wersję astry I z dobrze załozonym gazem mogę śmiało polecić :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Astra I (F) było produkowana do 2002 roku

Astra I (F) było produkowana do 2002 roku a nie tak jak widać na stronie do 2000 roku... Pozdrawiam i liczę na poprawę błędu... www.AstraTuningTeam.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dane tehniczne

zdecydowanie więcej dostępnych wersji silnikowych
14NV
C14NZ
C14SE
X14NZ
X14XE
C16NZ
C16SE
X16SZ
X16SZR
X16XEL
C18NZ
C18XE
C18XEL
X18XE
C20NE
C20XE
C20let
wypisałem samą benzynę... a jest już zdecydowanie więcej niż na stronie...
więcej danych na http://att.host247.pl/viewtopic.php?t=225

Pozdrawiam biz
www.AstraTuningTeam.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Astra 96 1.8i 16v

Witam!Posiadam Astre96 1.8 16v sport silnik żwawy x18xe 115KM.Auto dynamiczne i przyjemne w eksploatacji nawet na dalekich dystansach np Polska-Anglia :)Dobrze wyposażone bo jest i klimatyzacja i pełna eletryka.Bardzo niepozorne lecz waleczne na drodze :)Minusem jest dokupienie niektórych częsci do tego modelu w polsce np.tłumika koncowego graniczy z cudem.Polecam i pozdrawiam wszystkich użytkowników tego auta :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jua mam opla z 1991 roku sprowadzonego z niemiec ( 2 lata na naszych drogach) i popylarnie mowiąc zaczyna go już żreć rdza, polecam ten samochód ponieważ częci są tanie i dostępne od ręki. wszyscy porównują go z Golfem 3 generacji ale z tego co wiem golfy też sie sypią.Mój opel wersja kombi pali ok 9 litrów benzyny nha 100 km w mięscie przy w miare spokojnej jeżdzie.
Moim zdaniem plusy to
- niewielkie spalanie
-ogólna dostępnść częći
-spore gabaryty
-ciekawe klasyczne wnętrze
Minusy:
- rdza
- elektryka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra 16 kombi 1993

kupiłem opla astre 16 z 1993 r. jak jest zimny to nie chce odpalić nie wiem co mu dolega ?moze ktos kto sie zna na tym mi podpowie boardzo prosze
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

opelek

ford gowno wort, fiat jegi brat a opelek to jego kumpelek :PP
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Astra 1,6 i

ja mialem astre 1,6i w hetbeku i ojciel lecial tym 205km/h w 4 osoby!!!!! nie wiem o co chodzi!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

opel astra 1.8 1992

czesc kupilem astra 3 mies temu,stan bdb gaz,bardzo dynamiczna,,,lakier ladny,progi lekko kwitna ale po lifcie bedzie jak nowa,,,pozdrawiam wszystkich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pytanko

Mam Astre TDI mam pytanie co oznacza kontrolka pomarańczowa -AUTO Z KLUCZEM-bo nie mam opisu po polsku,gdy uruchamiam auto to ta kontrolka dopiero wtedy mi gaśnie A kiedyś gasły mi dwie naraz czy to coś powarznego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra f 16si

mam auto pol roku nic sie niepsuje silnik jest dynamiczny bez zadnego problemu objechalem golfa 3 1.8 i audi b4 2.0 90KM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ASTRA 94r-1.7TD 82KM

Jeżdże astrą od 3lat i bardzo dobrze mi służy,świetna dynamika silnika wysokoprężnego i niskie spalanie na trasie,mógłby mniej palić w mieście ale średnie spalanie na poziomie 5.5l/100 to i tak dobry wynik.Bagażnik wersji trzy drzwiowej jest duży i chyba najwiekszy w swojej klasie a przestrzeń pasażerska jest zadowalająca.Jednak problemy z rdzą to najwieksze utrapienie ja już raz robiłem reperatórki. Moja opinia jest pozytywna i polecam to auto najlepiej z silikiem 1.7TD 82KM--POLECAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

1,4 si 82km dynamiczny silnik spalanie ok 8l
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:)

astra 1.6i 1992r.wersja GL. tanie jak barszcz czesci, mechanicznie igla jak z fabryki:) tylko te blachy gnijace, ale reparaturki juz czekaja:) super autko:) wygodne i baaardzo ekonomiczne, jezdzac z predkoscia 90-100km/h w trasie osiagnalem spalanie na poziomie 5,9l/100:) pozdrawiam wlascicieli asterixów:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Astra II 1.6 8V

witam wszystkich, jestem posidaczem takiej asterki mam ją już ok 2 lat:) i jak narazie rzadnej powaznej usterki. Wymieniłem to co jest oczywiste jak np: klocki hamulcowe i oleje wraz z razrządem. Szału oczywiście nie ma w jeździce bo 75km nie robi wrażenia, jeżdże na benzynie bez lpg, spalanie to ok 7 litrów to max:)rocznk mojej to 1999, klima itd tylko bez skóry. polecam;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ASTRA 1.7D (92r.)

Astre mam od nowości z salonu, czyli od przeszło 17lat!!! W tym czasie auto przejechało ponad 270tys. km I powiem tylko tyle że ten samochód się nie psuje. NIGDY nie zawiódł na trasie. Jedynie normalne wymiany w stylu klocków, szczęk, tarcz, bębny, dwa razy wydech, rozrząd i co około 3 lata dobrze jest wymienić uszczelk pod głowicą bo szybko się przepala.
Mimo sędziwego wieku samochód z dwoma osobami na pokładzie rozpędza się do 180km/h, nie wiem co na ten temat mówi producent ale takie są fakty, Astra z oplowskim silnikem przy odrobinie uwagi i dbałości jest nie do zdarcia.Spalanie kształtuje się w mieście na poziomie 6-6,5l oleju napędowego na 100km, a w trasie nawet z ciężką nogą w granicach 5,5l/100km. Jedną z fajniejszych rzeczy w tym dieslu jest to że przepali prawie wszystko co wlejecie mu do baku:). Kolejnym plusem są śmiesznie niskie ceny części, zamiennkiów są całe tłumy, a często są to produkty różniące się od oryginałów jedynie niższą ceną. Według moich spostrzeżeń jako długoletniego użytkownika tego modelu wadą niestety jest rdza która bezlitośnie atakuje progi na wysokości drzwi kierowcy i w nadkolach> Mimo wszystko z czystym sumieniem mógłbym polecić to auto:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Astra F C16NZ '92 5d LPG

Od ponad 5 lat jestem właścicielem Astry F z silnikiem C16NZ (LPG), 5-drzwiowy hatchback. Auto polecam każdemu kierowcy liczącego się z pieniędzmi: auto mało awaryjne, wytrzymałe zawieszenie, olbrzymi wybór części zamiennych, a przy obecnej cenie gazu (1,59 zł/l) przejechanie 100 km w cyklu miejskim kosztuje mnie 16 zł. Fantastich :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

POMOCY!!!

POTRZEBUJĘ ZDJĄĆ TAPICERKE Z PRZEDNICH DRZWI "OPEL ASTRA 1 95r." WSZYSTKO POODKRĘCAŁEM ALE TRZYMA POKRĘTŁO OPUSZCZANIA SZYBY NIE POTRAFIE GO ŚCIĄGNĄĆ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pomagam

jest tam mala sprezynka widac ja po odciagnieciu raczki taka w ksztalcie U trzeba ja wyjac jakims cienkim srubolem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdejmowanie tapicerki z drzwi

Trafiłem na ten sam problem. Otóż na trzpieniu pokrętła - który to trzpień jest osią obrotu pokrętła - jest wąskie nacięcie - dookoła trzpienia. A w to nacięcie jest założona "podkładka" w kształcie jakby księżyca (albo litery C jak kto woli) i trzeba użyć dwóch cieniutkich śrubokrętów (albo specjalnie wyprofilowanego narzędzia), żeby rozgiąć końce tej "podkładki". Powiem szczerze, że miałem ten sam problem. Na szczęście trafiłem na zręcznego blacharza, który mi pomógł.
Poza tym użytkuję Astrę 1,4i 60KM (1997r prod.) zagazowaną w 2002 roku "zwykłym" BRC. przejechałem już ponad 176000 odkąd ją kupiłem i ma teraz 266000km zrobione. Oprócz mocno spoconego silnika i średnich lub drobnych napraw, które nie wynikają ze zwykłego użytkowania (nie oszczędzam jej, korki warszawskie po najgorszych dziurach i lasach objeżdżam) nie miałem jeszcze okazji jej poważnie reperować.
Co do blach, to jest zasadnicza różnica między produkcją GER a PL. Asterka jest made in Germany. Ale poprzedni właściciel "zaliczył krzaki" i wymienił z prawej strony przedni błotnik i drzwi. I te dwie blachy strasznie mi rdzewieją. A pozostałe - oprócz okolic wlewu paliwa - wcale. Nawet rysy "do metalu" nie rdzewieją!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Astra 1 1.6 8V

Mam problem ze skrzynia biegów przy astrze urwalo mi sie kawalek polosi i wpadlo do skrzyni musze zdjac dekel od spodu i go wyjac tylko nie wiem jak nalac z powrotem oleju.
ezeli znajdzie sie ktos zyczliwy bardzo prosze o pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

POLECAM ASTRE II 8V 84KM

A ja mam ASTRE II 1,6 8V 2001r. wersja 84KM, mam gaz sekwencyjny, bo co będę żałować jak śmiga jak rakieta i to już od 2500obr./min. ciągnie do przodu. Mam wielopunktowy wtrysk to niech bedzie wielopunktowy wtrysk gazu, bo po co robic z wersji 84KM wersje 75KM. Nie mam żadnej różnicy wieździe oprócz tego że pali 8,5 LPG gdy benzyny 7 (jazda mieszana, czyli "but", korek, i zamykanie licznika). polecam ten silnik i to rozwiązanie z gazem. ja odrazu wstawiłem gaz i wziołem na raty (bo przeciż można) niby więcej kosztuje, ale przy różnicy ceny paliwa do gazu to mam na gaz, na rate i jeszcze mi zostaje:-) naprawde plecam silnik super na 5 biegu można jechać od 50-188km/h tak elastyczny silniczek stworzony do gazu, a jak mruczy:-) przydałby sie 6 bieg bo jade 180 i mam prawi 5500obr/min. a do tej prędkości wcale wolno sie nie zbiera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

problem tapicerki pod dachem

mam problem z materialem przyklejonym pod dachem w moim oplu tzn. caly sie odkleil teraz mam w aucie baldachim. jak to naprawic zeby za duzo to mnie nie wynioslo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Asterka Classic 1.4 8V 2000r.

Zakupiłem Asterkę 1.4i 8V sedan Classic z Gliwic z przebiegiem ciut ponad 64000 (z papierami i fakturą zakupu z salonu) z 2000r od 1 właściciela. Komfort ok - ładnie wybiera nierówności. Elastyczność jak się jedzie samemu też ok. Przy komplecie pasażerów silnik dostaje zadyszki:) Prędkość max 160km/h podobno:) Ja wykręciłem ponad tą wartość:)Generalnie dla 2 osób w sam raz:) zamierzam zainstalować gaz, ale nie wiem czy to w końcu wskazane czy niewskazane:) pali mi 6,5l/100km na trasie przy prędkości do 120km/h przy większych prędkościach, w mieście i tzw. "bucie" doszedłem do 7,3:) Czyli wg mnie ekonomicznie:) Tanie w utrzymaniu auto:) samemu można naprawić:) obecnie po kompletnym przeglądzie - rozrząd, oleje, filtry, klocki itp z robocizną i materiałami 940zł (zrobione w porządnym warsztacie na Pięknej w Żyrardowie). W 2 miesiące wyjeździłem już prawie 3000km - co miało się zepsuć to chyba się zepsuło-czyli nic:)Spokój na dłuższy czas-odpukać:) Ostatnio zabezpieczyłem podwozie już na nasze solanki zimowe i założyłem na tył plastykowe nadkola bo podobno rdza lubi tylne błotniki:) Jak dla mnie auto oki-chciałem takie mieć:) Pozdrawiam Astrowiczów i Oplowiczów:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

95r. 1.6 16v hatch

mam ten samochod od dwoch lat. psul sie tyle razy ze trudno wymienic. remont silnika, cale zawieszenie, uklad wydechowy, sprzeglo, rozrusznik...etc ciagle w niego wkladam. jedynym plusem jest to ze nie zostawil mnie centralnie gdzies w polu. pozatym jest wszystko ok:) jezeli w ogole mozna tak powiedziec zaplacilem za niego tyle i wlozylem tyle ze nie oplaca mi sie go w ogole sprzedawac, ktos go dostanie w prezencie - prawie nowy pol samochodu wymienione. czesci tanie(o yeah) zalozylem gaz i za dwie dychy robie ponad 100km :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

gdzie są numery farby astrze I sedan
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

numer lakieru

na progu miedzy drzwiami po lewej stronie ^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra 1.4 93r.

moja astra mimo wiek spisuje sie swietnie. Mam ją 3 lata przejechałem nią 50 tys. i tylko leje paliwko i wymieniam olej , raz zmieniałem klocki i szczęki hamulcowe i zakonserwowałem karoserie. Spalanie to 5,5 na trasie i 7,5 w miesie oczywiscie przy delikatnej jezdzie. A co do mocy to moze szybka niejest ale przyspieszenie niezłe. pozdrawiem i polecam te niemieckie pogromczynie szos .!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opel Astra F 1,6 16V kombi 1995r.

Miałem takie auto przez 4 lata .. dobry samochód na nasze polskie drogi. Auto przywiozłem z Berlina bezwypadkowe. Miało klimatyzację , welur tapicerkę ,wspomaganie kierownicy. Do konca nie było na nim śladów korozji.Zużycie paliwa około 8 litrów w cyklu mieszanym. Generalnie z silnikiem eko-tec 100 KM to dobry zakup.Silnik pracował bez zarzutu do sprzedania czyli przy stanie 227000 km. Ale opinie słyszałem bardzo różne..Ja widocznie dobrze trafiłem....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko drobne usterki

1,6 benzyna, 75 KM. Silnik oszczędny i niezawodny. Przy przebiegu 205 000, nadal stosuję olej syntetyczny i nie muszę uzupełniać jego poziomu. Podobno świetnie współpracujący z instalacją gazową. Naprawdę świetne autko. W swojej klasie plasuję go w ścisłej czołówce. Komfort jazdy nieporównanie lepszy od takiego np. golfa III. Nigdy nie myślałem,że kupię Opla. Jednak trafiła mi się okazja i zaryzykowałem. Nie żałuję. Bardzo niskie koszty eksploatacji i bezproblemowe użytkowanie. W ciągu kilku lat miałem dwie usterki: zacinający się podnośnik szyby i awaria siłownika centralnego zamka. Każdy majsterkowicz bez problemu dałby sobie z nimi radę. Przy wymianie końcówek drążków ukł. kierowniczego, nie decydować się na najtańsze części, bo wystarczą tylko na jeden sezon. Układ kierowniczy daje znać o niedokładnym wyważeniu kół przednich drżeniem kierownicy. Polecam każdemu niezdecydowanemu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ASTRA I kombi 1,4 GL

poszukuje do mojego Asterix-a podstawówki, bez szyber dachu;)
Pzdr. maniaków Opelków
mój numer: 782153883
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam juz trzecie autko z serji astra 1 Jak za te cene jest spoko Mam zastrzezenia do lewara zmiany biegów (bardzo szybko pada wybierak ) szybko zaczyna sprawiac drobne a z czasem większe problemy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

opelek astra 1,4 z gazem

kupiłem go niedawno to rocznik 2005 nie wiele się jeszcze na nim znam
ale do tej pory spisuje się dobrze oby tak dalej pozdrawiam wszystkich
posiadaczy tego fajnego autka ,,,,,,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra 1.6 (75km)

jesli chodzi o blache to lipa ale kazdy posiadacz tego modelu wie o tym jezdzac troche dluzej
co do silnika to jak w przypadku kazdego trzeba pilnowac plynow ,itp.
prowadzi sie dobrze
mysle ze w tym przedziale cenowym to pozycja jest dobra pozdrawiamewry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

opel astra 1.6 z gazem

Kupując to auto (rocznik 92) wiedziałam, że będę musiała trochę zainwestować...Ale powiem Wam, że po natychmiastowej wymianie oleju, paska rozrządu, filtrów,resorów, oraz wymianie progów i tylnych nadkoli....auto nie tylko super wygląda, ale i "lata" bez zastrzeżeń! Spisuje się na medal przy dużej prędkości, jest niezawodne i nie potrzebuje już dużego wkładu. Plusem jest też gaz - pali 8 na 100 !!! Polecam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

1.4 60km

pewnie nie uwierzycie ale ja sam do tej pory jeszcze nie moge uwierzyc gdyz udalo mi sie kupic astre f z przebiegiem 11,400 km w srodku by jeszcze orginalny plyn do spryskiwaczy przesiadlem sie z toyoty corolli 1,8 d sedan 89 rok roznica jest ogromna jak bym jezdzil limuzyna :D nie bede go gazowal szkoda silnika jest zbyt swierzy:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To autko jest w pożątku. Mam Astrę od nowości 1998 rok, 100 KM. Ekonomia to jest tak, benzyna spala z 7-8l, a LGP(gaz) spala około 10 l /100km. Zbiera sie to auto słabo. 11-13 s do setki. Wytrzymały. i co tu powiedzieć;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

informacja o astrze

posiadam Astrę z 99 r od nowości 60 km przejechałem nią 250 tys km z tego 220 tys na gazie bardzo ekonomiczne i trwałe auto tylko wymiany oleju i części ekspl .polecam ten wózek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam astre 1.6 combi rocznik 93 by pasowal do niego silnik vectry 20 sedan prosze o info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przepraszam za pomylke 2.0 prosze o info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

TURBO DO ASTRY 1.6 1993

Mam pytanie czy można dostać turbosprężarke do 1.6 1993, a jak nie, to czy są jakieś zameinniki z innych aut, pytam się bo mi trochę brakuje mocy. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

karoseria

witam. ja mam astre z 1992 1,4 benzynka ladnie auto chodzi i malo pali ale ma bardzo duza wade. tylne nadkola szybko korozja lapie. teraz mam maly problem gdyz mam do zrobienia zawieszenie. ogolnie to polecam autko. jednak chce zmienic je na cos wiekszego poniewaz mam coreczke mala i teraz to jest za male autko dla mnie. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

posiadam Astre 1 z 1992 r.1.6+ LPG i zakupionej w Niemczech jestem bardzo zadowolony z tego autka jest bardzo malo awaryjne i wygodne i tanie w eksplatacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

auto niezawodne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam astrę 1.4 z 1994 roku od miesiąca. Ogólnie nie narzekam choć pasowałby mi większy motor o większej mocy. Ogólnie autko miłe i niezawodne. Polecam komuś kto chce kupić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja polecam

Jezdże Astrą z 1996r. od 4 lat. Była sprowadzona z Niemiec i polecam w 100%. Jest niezawodna. Poza standardowym wymienianiem tarcz czy klocków, nic się nie dzieje. Może wyglądem odstaje już od nowszych modeli ale ja polecam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

opel astra 1 to sobie kup

mam asteriksa 1 od 5 lat i nie narzekam .wymieniłem pasek rok temu bo już był najwyższy czas . oleju troszke dużo bieże (1l/1000km) od 2 lat "pasie" się gazem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra

okey!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jezeli chodzi o astre jestem zadowolony mam ja juz cztery lata do tej pory brak wiekszych usterek i naprawde polecam ten samochod
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludziska podpowiedzcie 1 benzyniak 1,4.W czasie jazdy przerywa potrafi zdechnąć.Zdarza mu się to raz na jakiś czas.Po nocy zdarza się problem z odpaleniem,słychać że nie za każdym przekręceniem kluczyka pompka paliwa się włącza,zresztą założyłem nową.Wydaje się jak by przekażnik szwankował tylko gdzie on jest zamontowany?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opel Astra 1.4 mpi (87KM)

Witam posiadam tego opelka juz 8 miesiecy niezawodny zwinny ale tylko jak jedzie kierowca ewentualnie tez pasazer o niewielkiej wadze ;-) w aucie wymienilem tylko klocki a teraz beda zmieniane sprezyny z zawieszenia gdyz trze sobie jak jest 5 osob autko kupilem z bardzo malym przebiegiem jak na te latka bo jest z '96 a w dniu kupna mial przebieg 45 ty s km krajowy kupiony od starszych ludzi i od pierwszego wlasciciela odziwo dziala wszystko troche rdza sie okryla ale drobne poprawki wiosna zalatwia sprawe autko w wersji sedan bez wspomagania ale kierownica jak na te gabaryty lekko chodzi w poprzednim aucie (peugeot 205 roland garros pininfarina cabrio) ciezej chodzila w miejscu kierownica nie szlo ruszyc pedzilem nia juz 160km/h przy 120 dostaje takich wibracji ze z trudem utrymuje sie kierownice ale po 140 autko znow staje sie stabilne ocena bardzo dobra nie zmienie jej no chyba ze sie rozleci zakochany :-P bardzo sklonne do modyfikacji latwy demontaz poszczegulnuch elementow jak i montaz polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

opel astra 1

fajna bryka sam takiego mam. Z silnikiem 1.6 8v niezawodny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra 1.4 16v 98r

mam tego asteroida 4 rok no i pojawł się problem w czasie jazdy przy 1500-2000 tys obrotów silnikiem szarpie co to może być?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

opel astra1

mam pola rocznik 1992 przejechane 180000km w tym 10000 na gaz ostatnio wymienilem progi nadproza i pomalowalem koszt 1800zl idalej bede sie nia cieszyl przez 5lat pokazcie nowe auto tak bezawaryjne zeby dotrwalo tylu lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla niedowiarków !

Mam astrę I z 94 roku . Była sprowadzonaz Niemiec w 2000 roku . Oryginalny przebieg to 380 tys i zero napraw silnikowych poza elementami które się zużyły po tylu km . Śmigam nią dalej i jest ok :):):):):):) , a blacharka tylko 2 małe ślady korozji w narożnikach od strony pasażera i nic poza tym .

Pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0