Widok

Opera Office

Wrzeszcz Temat dostępny też na forum:
Opera Office to biurowiec klasy A o powierzchni ok. 7,2 tys. m kw., który powstał tuż przy Operze Bałtyckiej w Gdańsku. Lokalizacja pozwala na wygodny dojazd zarówno autem, jak i transportem publicznym (w pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe oraz stacja SKM Gdańsk Politechnika). Budynek składa się z dwóch skrzydeł - A o wysokości pięciu kondygnacji i czterokondygnacyjnego skrzydła B. Pod obiektem powstała jednopoziomowa hala garażowa. Dodatkowe miejsca parkingowe są wokół ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

w końcu coś ciekawego

Bardzo trafiona inwestycja, lokalizacja wyborna - aż dziwne, że w Gdańsku są jeszcze takie miejsca. Raczej duże powierzchnie na wynajem, a szkoda bo sam chętnie bym tam przeniósł firmę!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Świat się zmienia...

...tyle lat tam mieszkałem w pobliżu, to tylko same cmentarze były dookoła. Pierwszą inwestycją w tej okolicy, to było wybudowanie stacji dla kolejki elektrycznej pod nazwą Gdańsk- Politechnika i długo, długo nic się nie działo dopóki nie zniknął ostatni barak na tym terenie. Cieszy mnie to, że w końcu coś się ruszyło w tym Gdańsku ponieważ zawsze myłem mieszczuchem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

okna sie otwieraja - to rzadkosc dzisiaj. na plus

tyle ze okna ciekna jak deszcz pada na 2p. reszta w miare ok. minus, ze dookola nie ma za duzo miejsc gdzie by mozna bylo cos zjesc. jest albo pseudo restauracja na dole z cenami ponadeuropejskimi, albo budy przy skm. trzeba nosic swoje.
ogolny werdykt: moze byc.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry