Odpowiadasz na:

Re: Operacje plastyczne...

ale czemu go tak obgadujecie i negujecie jego postepowanie? popatrzcie na to tak:

nie podoba sie sobie taki jaki byl, chce byc ladniejszy z wielu wzgledow zawodowych i zyciowych,... rozwiń

ale czemu go tak obgadujecie i negujecie jego postepowanie? popatrzcie na to tak:

nie podoba sie sobie taki jaki byl, chce byc ladniejszy z wielu wzgledow zawodowych i zyciowych, chce siebie zaaceptowac (chybaz kazdy wie ze to trudna sztuka) --> robi sobie operacje, wyglada inaczej, w/g niego lepiej........ma prace, ma dziewczyne, ma przyjaciol, ma kase, ma jak dla niego "wkoncu normalne zycie" ............ czy nie mozecie tak na to spojrzec? bo ja tak mysle ze w sumie nic zlego nie zrobil a jesli mu to pomoglo to ja tam go popieram, jedni chodza na silownie zeby sie sobie podobac, inni do fryzjera, inni czesto myja zeby a on zrobil sobie operacje bo tez chcial cos w sobie zmienic - czy to powod zeby go tak jechac? przeciez nie zrobil tego zeby zarywac laski na prawo i lewo ale chcial po prostu normalnie zyc i dzieki temu moze.........ja nie widze nic zlego, jesli to jest zgodne z prawem i mozliwe dzieki kasie i technice wg mnie ma prawo robic co chce........

zobacz wątek
21 lat temu
Voitec

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry