Widok

Operator maszyny mleczarskiej - Polmlek

Czy ktos moze cos powiedziec o tej pracy co dokladnie sie robi czy jest bardzo cięzko itp Bede wdzieczna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej, to zależy oczywiście od tego przy jakiej maszynie będziesz robiła. Praca jest dosyć ciężka i jak w każdej firmie produkcyjnej kładą nacisk na wydajność. Ale już lepiej iść tam na operatora niż na pomoc mleczarską, czyli podstawowe prace, przerzucanie, miksowanie serków, jogurtów, bo wtedy mogą z chłodni nagle wziąć Cię na halę, gdzie jest gorąco, gwałtowna zmiana temperatury. Ja się zwolniłem już prawie 2 lata temu. Poczytaj sobie na Go Work. W większości co tam pisze, to niestety prawda.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki a kobiety też są operatorami.?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, kobiety też, chociaż nie wiem ile na dzień dzisiejszy. Jak odchodziłem to zrobili też takie stanowisko "brygadzisty". Ta osoba mówi na chłodni ludziom, co mają miksować, pakować według zamówień itp. A co do obowiązków Operatora, to jest ich sporo: złożenie, dezynfekcja maszyny, dokumentacja technologiczna, zamówienia np. kubeczków do serków i tego typu rzeczy. Ale plusem tego jest to, że praca nie jest monotonna, cały czas coś się robi i wiele można się nauczyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam nadzieję że szybko się nauczę. Idę od grudnia boję się trochę bo to dla mnie duża nowość. To jakby przesiąść się z malucha do mercedesa. Mam nadzieję ze opanuje to szybko te maszynę. A czy ktos mi to wytłumaczy jakiś inny operator czy brygadzista. Narazie umowa na okrescprobny na miesiąc potem na 5 lat. Jestem wdzięczna za odpis.
Nie mam doświadczenia gdyż poprzednio pracowałam w branży medycznej też chodziłam w białym fartuchy z tym że to ja n adzorowalam innych a teraz ktoś mnie. Czy odzież daje czy mam mieć swoje ciuchy fartuch czy coś. Nic mi nieowili a ja zapomniałam zapytać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkolenie jest, tylko że jak Ja zaczynałem, to był normalny okres próbny 3 miesiące na szkolenie, a potem zostajesz, albo nie i umowa o pracę. A teraz oczywiście porobili zlecenie, czy przez agencję i jak najszybciej trzeba się nauczyć. Chociaż tak jak mówię, odszedłem prawie 2 lata temu i dokładnie jak jest, to też nie wiem. Dają odzież roboczą, jak już będziesz mieć umowę o pracę, to szyją Ci odzież na zamówienie 5 par i buty też dają. Ważne żebyś trafiła na dobrego Operatora, co potrafi szkolić.

.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok dzięki. Teraz nie ma przez agencję okres próbny miesiąc i nie ma umów zleceń tylko dla studentów są takie. Mnie mówili okres próbny miesiąc na umowę o pracę a potem umowa na 5 lat. Dziękuję raz jeszcze. A dużo ludzi jest na jednej zmianie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiem Ci oczywiście ile osób pracuje bezpośrednio na produkcji, to jest około 30 osób na 1 zmianie, zależy ile maszyn pracuje. Bo jest kilka innych działów: mechanicy, laboratorium, magazyn. Ale musisz uświadomić sobie jedną ważną sprawę. Nie wiem jakim systemem będziesz pracować, czy po 8, czy po 12 godzin, ale jak np nie będziesz miała zmiennika na linii, to produkcję w danym dniu trzeba po prostu skończyć. Możesz iść do domu dopiero jak maszyna będzie odpowiednio rozebrana, rozliczysz się przed kierownikiem ile materiałów zużyłaś. Bo Ty za to wszystko odpowiadasz. Ale spokojnie, to dopiero jak będziesz samodzielnym operatorem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To wszystko brzmi jak ciemna magia dla mnie. Moze glupie pytanie A czy wynagrodzenie odbiera się w kasie bo w biurze widziałam napis kasa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na koncie bankowym , podajesz nr konta i do 10 dnia każdego miesiąca przychodzi wypłata
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A pracujesz obecnie w polmleku;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Owszem , pracuje nadal , ale na innym stanowisku niż operator aczkolwiek proponowano mi już nie raz takie stanowisko ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To zapewne się znamy;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W przypadku moich maszyn korzystam wyłącznie z oferty https://hydromotor.pl/pompy-hydrauliczne/ , ponieważ jest to sprawdzony importer części bezpośrednio od producenta. Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Ile zarabiacie w 2023? (388 odpowiedzi)

Ciekawi mnie ile zarabiają forumowicze, krótko: - wiek - zawód - zarobki miesięczne - rodzaj umowy

Ile zarabiacie miesięcznie? (534 odpowiedzi)

Ciekawi mnie, jak kształtują się na rynku pensje pracownicze. Napiszcie proszę kwotę netto i...

Praca jako hostessa w batorym (3 odpowiedzi)

Witam czy słyszeliście może cos na temat firmy kartcenter?pytam się bo dostałam propozycje pracy...

do góry