Widok

"Opieka medyczna" przychodni

Od lat należę do tej przychodni, niestety jedynie ze względu na jej bliskość od domu. Poziom leczenia, podejścia lekarzy do pacjentów jest godny pożałowania. Czas oczekiwania na wizytę ok.3 tygodni. Choroba może poczekać, lekarz jest nieugięty nawet jeśli w przychodni oczekuje 2-3 pacjentów.Pojawiłam się z anginą, Panie w rejestracji skierowały mnie do szacownego pana Chrzanowskiego, który odmówił przyjęcia. Powód? Aż 4 pacjentów siedziało na korytarzu. Powiedziałam że zapłacę za wizytę, mam anginę i co mam zrobić, czekać 3 tygodnie? Jak zwykle tylko mamrotał pod nosem a Panie w rejestracji są bezsilne. Najlepiej przyjść już z postawioną diagnozą i zażądać skierowań, co też się spotka z ironicznym komentarzem pana doktora. Idąc do lekarza nie ma co oczekiwać na właściwą diagnozę. Nie ma znaczenia czy zapalenie gardła jest bakteryjne czy wirusowe. Dla czystego sumienia lekarki na wszystko dobry jest antybiotyk (dotyczy to pediatry). Druga Pani pediatra przepisuje zawsze te same syropy (przypadek?).
Zastanawiam czy warto opłacać składki nfz, skoro jestem zmuszona w przypadku nagłej choroby korzystać z leczenia prywatnego. Nadzieja, że się zmieni jak za x lat przejdą na emeryturę...
Moja ocena
obsługa: 4
 
oferta: 4
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: -
 
czas oczekiwania: 1
 
ocena ogólna: 1
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przychodnia na Pustkach Cisowskich jak funkcjonowała za komuny ,tak funkcjonuje i dzisiaj. Chociaż, za komuny było nieco lepiej .
Tam powinien być wymieniony cały personel !!!
Szkoda tylko naszych pieniędzy z NFZ-tu na utrzymywanie tej placówki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry