Ostatnie wpisy o tym miejscu są z przed 2 lat postanowiłem i ja coś napisać. Jestem stałym klientem Lidla w Sopocie w Sopocki Skwer teraz to się nazywa Nova Skwer bo chodzę tam na siłownię. Do tej pory widziałem tam różną załogę pracującą. Chyba stałą kierowniczką jest taka blondynka co lata po sklepie jak persching, ale od jakiegoś czasu jest tam też w załodze jakiś Pan na którego zwróciłem uwagę. Chłop widać, że zna się na rzeczy. Stałem w kolejce do kasy jak rozmawiał z kimś o reklamacji robił to naprawdę profesjonalnie. Widać że praca na tym sklepie mu sprzyja robi to z pasją i jest miły do nie zawsze miłych klientów. Szacun dla nie go bo wszyscy tam zawsze się strasznie spieszą on też ale dość że się spieszy to robi to jeszcze mega profesjonalnie. Dzięki takiej obsłudze jeszcze bardziej chce mi się do tego sklepu przychodzić i namawiać znajomych. Mam nadzieję, że ten Pan będzie tam na dłużej bo rotacja na takich sklepach jest duża z tego co wiem. Moja opinia niech będzie na tyle świeża, że starzy Sopocianie jak ja muszą to wiedzieć warte uwagi i przeczytania. Pozdrowienia dla Pana tam pracującego!