Widok

Opinia i przestroga

Miejsce jest rewelacyjne jak na Gdańsk - seksowne kobiety, świetna atmosfera i muzyka, ochrona, która dba o porządek w klubie, sympatyczne selekcjonerki. Jest tylko jedno "Ale.." 27 lipca 2015 r. spotkało mnie to kolejny raz w tym klubie, mianowicie barmani oszukują na drinkach (piwie) tzn. kasują więcej niż jest to warte. Nie był to pierwszy raz, tylko bodajże czwarty. Sytuacja zaczęła się w tamtym roku. Wiadomo, że osoba z klasą przemilczy takie coś i nie będzie chciała robić afery i sceny w klubie, natomiast jest to problem, z którym musicie coś zrobić. Nie wiem czy taka jest polityka waszego klubu aby kasować klientów ile wlezie. Rozumiem, że barmani pracując u was zarabiają pieniądze, ale wydaje mi się, że są lepsze metody na zarobek niż oszukiwanie klientów. Obługa doskonale rozróżnia stałych bywalców klubu od osób, które pojawiają się tam sporadycznie i te drugie są ich celem na szybką gotówkę i dodatkowy zarobek. Jest to jedyny minus waszego klubu i radzę każdemu klientowi patrzeć barmanom na ręce jeśli cokolwiek zamawia na barze. Nie wiem jak traktujecie kobiety, możliwe że jest ok, ale mam nadzieję, że szybko ową sytuację rozwiążecie.
Moja ocena
obsługa: 5
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie,

bardzo proszę o bezpośredni kontakt, sprawę traktuję bardzo poważnie .
Bardzo zależy mi na komforcie, bezpieczeństwie i uczciwości w stosunku co do naszych Gości odwiedzających nasz lokal.

Pozdrawiam!

Prezes Zarządu
Tomasz Lipiński
Tel. 504026400.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry