Opinia nt. stosika z e-papierosami
~Tomasz
195.190.1.*
(13 lat temu) 3 września 2012 o 13:16
Duży wybór asortymentu(części, liquidów i akcesorii do e-papierosów). Miła, sprawa i kompetentna obsługa. Szybka wymiana uszkodzonych części.
* maksymalna ocena 6
0
0