Widok

Opinia osobista

Witam. Napisze krótko. Właśnie wracam z turnusu w Alma- Gdansk-Sobieszewo. Zaznaczam,ze to sa moje prywatne odc,ucia po 26 dniowym pobycie. Nikomu nie polecam tego Nadbaltyckiego Centrum Rehabilitacji. "Odmalowana" komuna, po części remontowana. Brak Internetu w pokojach, brak możliwości zrobienia prania, jedzenie szpitalne. W moim przypadku pokój to jedna wielka porażka. Jedyną rozrywką tenis stołowy. Telewizja w pokojach płatna, parking płatny. Jeśli chodzi o personel w szerokim tego słowa znaczeniu to jedyny plus Alma, chociaż tez nie wszyscy sie z tym zgodzą. Pani manager, arogancja. Jak ego przerosło ja sama. Aspekt zdrowotny po zabiegach bardzo słaby, ale jaka diagnoza i dobór zabiegów taki efekt. To tyle. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Witam
ja też mam skierowanie do sanatorium ALMA, proszę mi powiedzieć czy w pokojach są jakieś czajniki, ewentualnie szklanka, talerzyk, czy jest w ośrodku żelazko, łazienki są w pokojach czy wspólne, pytam się bo jadę pierwszy raz do sanatorium
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Podobno jest czajnik, szklanka, talerzyk, sztućce i jeden ręcznik. Żelazka w poko ju nie ma. A skąd jedziesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są dwie szklanki dwa talerze ręcznik czajnik elektryczny łazienki są w pokojach żelazka nie ma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ręcznik wymieniają raz w tygodniu, pościel też
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czajnik,2 szklanki,duży i małe talerze są.Mała suszarka lub na kaloryfer.Miska do małych przepierek.Ręcznik raz na tydzień.Pościel co ok10 dni.Weż zapas leków bo apteka mała.Recepty lekarz wypisze na 100% odpłatności (brak umowy z NSZ).
Żelazko w recepcji.
wAlmie byłem w styczniu 2020
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam czajnik w pokoju czy na korytarzu i czy dziala pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. W którym pokoju i którym skrzydle byłeś jak mogę zapytać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z tą opinią w 100 procentach, jedyne co to pokój 321 miałam i jest super, fizjoterapeuta Grzegorz masażysta i Agata od ćwiczeń grupowych, reszta do bani.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A reszta pokoi w normalnym stanie czy w gorszym pytam sie bo ja pierwszy raz tam jadę dostalam skier.z zusu pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc czasami nie kazdy moze sobie zmienic to miejsce do ktorego wysyla zus trzeba sie cieszyc ze mozna wyjechac na rehabilitacje i ze zus placi za wszystko oprocz parkingu a reszte da sie przeżyć to tylko 24 dni a pozniej wraca sie do domu i zapomina sie o tym koszmarze w Almie ja jade pierwszy i ostatni raz bo rehabilitację mam co trzy miesiace i nie muszę wyjeżdżać żeby sie rehabilitowac .Zycze duzo zdrowka .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłem w czerwcu i nie narzekam ale jak ktoś na śniadanie jada kawior i pije szampana to ma problem ogólnie było ok a ci co piszą posty negatywne to w d*pie byli i g*wno widzieli z zusu masz co madz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Sobieszewo

Turnus 10 września (6 odpowiedzi)

Hejka czy ktoś się wybiera na turnus 10 września ?

Alma Sobieszewo 16.08.2023 (3 odpowiedzi)

Może ktoś jedzie własnym autem z Mazowsza . Chętnie się zabiorę I podzielę kosztami

Alma (183 odpowiedzi)

Opinia z Forum nasze sanatorium.pl Dertieen » 23 cze 2017 23:21 Czas na małe podsumowanie. Jesli...

do góry