Widok
Opinia pozytywna !
Mam problemy z nadwagą .Po ciąży nie mogę wrócić do swojej wagi .Ulotkę znalazłam w skrzynce ,zaciekawiłam się modelowaniem i odchudzaniem ciała .Umówiłam się na wizytę .Profesjonalne podejście do klienta ,wytłumaczenie na czym polegają zabiegi oraz gratisowe ,,wypróbowanie maszyny "spowodowało ,że wykupiłam karnet na wibracyjny spalacz tłuszczu .Mój program będzie trwać 6 tygodni za bardzo dostępną cenę ! Jak najbardziej polecam to studio !
Moja ocena
AIKO
kategoria: Modelowanie sylwetki
obsługa: 6
oferta: 6
jakość usług: 6
wyposażenie: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6