Widok

Opinie o Borkowie Łostowickim...

Borkowo Temat dostępny też na forum:
Witam,

Planuję zakup działki w Borkowie w celach budowlanych ale chciałem usłyszeć opinie ludzi już tam mieszkających, ktoś z forum zechciałby się podzielić wrażeniami?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
witam. a gdzie chcesz kupic w jakim miescu mieszkam tam juz 3,5 roku to moge ci cos napisac.poz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jest super. Jest tu nowoczesne osiedle ''Nowy Horyzont'' na którym jest dosłownie wszystko: hipermarket , gabinety lekarskie , piekarnia , sklep spożywczy , przedszkole ( szkoła na Akacjowej) , fryzjer , kosmetyczka , sklepy papiernicze , i inne. Jest szkoła z bardzo dobrą opinią , a chodniki są w bardzo dobrym stanie. Mieszkam w Borkowie od urodzenia i wiem , że są tu najlepsze warunki. Jeżeli chcesz kupic działkę , to możesz zdecydowac się na działkę z sadem na Żeglarskiej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Możesz coś więcej napisać o tej działce na żeglarskiej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
drogi...
drogi jeszcze przez wiele lat nie beda utwardzone
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10
Zależy które :) ja mieszkam przy utwardzonej. Trzeba przemyśleć wszystko jak się działkę kupuje.
Nam się tam mieszka super! Szkoła i przedszkole państwowe na miejscu plus trzy prywatne przedszkola w samym Borkowie, dwa porządne sklepy, niewielkie ale dobrze zaopatrzone (w starej czesci wsi, bo na Nowym Horyzoncie, osiedlu zbudowanym przez Eurostyl, do którego można się przejść lub podjechać, jest wszysko - supermarket, apteka, piekarnia, kosmetyczki, fryzjerzy i inne usługi). Chodnik wzdłuż Akacjowej w opłakanym stanie, ale pozostałe (o ile są) są w dobrym stanie. Piekne boisko przy szkole, plac zabaw (Nowy Horyzonyt mini koło szkoły państwowej). Jest gdzie spacerować, jest czym odetchnąć. Dojazd z obwodnicy i miasta - nieuciążliwy. Budują Obwodnicę Południową - będzie idealny wyjazd na Warszawę. O ile zbudują Obwodnice Metropolitalną - będzie idealny wyjazd na Kaszuby. Trzeba tylko uważnie wybierać meijsce - są cześci wsi w których dośc znacznie obwodnicę słychać a to niektórym może przeszkadzać. No i te drogi mniejsze - to jest dramat, jak w prawie każdej wsi. Bo Borkowo to wieś, choć otoczona miastem :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Za pamięci - sprawdź w Energa jakie sa możliwości podłączenia działki, zanim ją kupisz. Moze być z tym kłopot, ale nei wiem czy na całym obszarze Borkowa, bo sieć jest dośc obłożona a budowę nowej linii 110kV wzdłuż Starogardzkiej jest od wielu lat blokowana.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak mieszkasz daleko od waldlka to ok
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Borkowo może być! Boisko szkolne tragedia- nie jest prawie uźywane, tylko stoi puste. Z przedszkolami jest ok, ale ze szkołą gorzej. Jest mała i nie ma dobrej organizacji. Z drogami kiepsko, nawet chodniki są powykrzywiane, a droga z płyt lub aswaltowa to ewenement i rzadkość.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
zad*pie..mieszkam tu i tego nie cierpię..nikomu tego miejsca nie polecam..wszędzie trzeba dojeżdzać..szkoła prowincjonalna..ogólnie jest to prowincja, więc nie jest dla kogoś kto zył w miescie i miał wszystko blisko..koszmar!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8
Co ten Wątek robi TUTAJ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jestem za :-) tez nie wiem co tu robię :-( ale może kiedyś będzie lepiej bądzmy dobrej myśli.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
To zależy gdzie chcesz mieszkać najlepiej do borkowa się nię przeprowadzać głośna kasztanowa na której jest 30 ale wszyscy mają to gdzieś przec co nie mogę spać a w zimę śmierdzi w całym borkowie spalonymi odpadami w kominku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, szukam opinii dotyczącej szkoły w Borkowie, interesuje mnie poziom nauczania, bezpieczeństwo. Będzie wdzięczna za każda wypowiedz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Perfectgda (4 odpowiedzi)

Damian Kurasik, Perfectgda. Czy ktoś może korzystał z usług? Jaka jest opinia o tym wykonawcy? Z...

Dom Inteligentny (8 odpowiedzi)

Szukam sprawdzonej firmy do wyceny i wykonania instalacji domu inteligentnego w Gdyni. Czy ktoś...

Ile płaciliście za schody samonośne ? (20 odpowiedzi)

Witam, Będę potrzebować schodów do domu, zastanawiam się jaką opcję wybrać. Są to schody w...

do góry