Widok

Opinie o fizjoterapeucie - Aleksander Bielecki

Czy ktoś z was miał doczynienia z Panem Alkiem? Jego metody wydają mi się lekko kontrowersyjne a w sieci praktycznie brak opini... Trudno mi podważać taki autorytet sportowy lecz ciekaw jestem jakie podejście mają do niego zwykli pacjenci... Czy komuś jego rady zaszkodziły? W opinie tych zadowolonych nie wątpię ale to tylko jedna strona medalu.....
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 7

Po dwóch miesiącach mogę powiedzieć jedynie, że wkładki od Pana Bieleckiego niewiele pomogły. Poszedłbym na kolejną wizytę (a nuż doradzi coś więcej skoro to nie działa), ale boję się kosztów gdyby również miała nie przynieść żadnej poprawy.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 6
W Ustce i Słupsku polecam medyczną terapię tutaj,
bo wie co robi-
http://stawiamnazdrowie.pl/akupunktura/lekarze-rehabilitacja-medyczna/vcard/gabinet-masazu-i-kregarstwa-mgr-andrzej-andrzejewski,18272008.html
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Trafiłam do Dr Bieleckiego z długotrwałym i silnym bólem kręgosłupa, który nie pozwalał mi normalnie funkcjonować . Wcześniejsze zabiegi i wizyty u specjalistów nie dawały efektów. Profesjonalna pomoc Dr postawiła mnie na nogi. Już po pierwszej wizycie poczułam się znacznie lepiej a z każdą kolejną odczuwałam coraz większą poprawę aż ból znikł całkowicie.
Dla mnie Dr Bielecki = ogromna wiedza, doświadczenie i profesjonalizm.
Dziękuję bardzo za pomoc i serdecznie polecam.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 9

Ponad 10 lat męczyłam się z potwornymi bólami głowy. Wszystkie badania, zabiegi , lekarstwa od neurologa i całego zastępu lekarzy -zawsze były zaaplikowane " za późno". Była ich cała szuflada i nie wiem czy były jeszcze jakieś badania i inne wizyty lekarskie , które mogłam "zaliczyć" by pozbyć się niedającego żyć! bólu głowy. Pan Alek mnie wyleczył! Trzy ( 3!) wizyty u Niego zmieniły moje życie o 180 stopni. Dał mi nowe życie! Jak pomyślę ile straciłam czasu i pieniędzy by się wyleczyć....... Nadal stosuję to co zalecił- podczas tych 3 wizyt ponad dwa lata temu i .... głowa nie boli! Wcale!!! Jak dobrze,że mogłam do Niego trafić i ,że akurat był na miejscu . Bardzo dziękuję Panie Alku. Jest to Specjalista, który chce pomóc i wyleczyć!!, a nie "leczyć" i wyciągać kasę. Polecam z całego serca!
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 12

a w jaki sposób pomógł na te bóle głowy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest fantastyczny i gorąco każdemu polecam. Ponieważ metody jego nie są mi obce (bo ciągle szukam pomocy poza medycyną konwencjonalną), to muszę przyznać że ten człowiek pomógł mi najwięcej.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7
Potwierdzam , również polecam , to połączenie pasji z pracą we własnej osobie! W jego rękach Pacjent poczuje się w pełni zaopiekowany, a czas przestaje mieć znaczenie. dr.Aleksander Bielecki D.O to życzliwa i profesjonalna osoba, oddana swoim Pacjentom w 100%.Polecam
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam wizyt u niego, nieprofesjonalne podejście do mnie jak i moich przyjaciół jako pacjentów, wymuszenie jedzenia według diety według grupy krwi, od razu na wejściu stwierdzenie że urodziłam się z cesarki (co nie jest prawda), co w ogóle nie było związane z leczeniem. Pomoc krótkotrwała oraz nie powiedział swojej diagnozy pomimo kilku spotkań u niego. Rozmowy polityczne podczas wizyty wydają się nie na miejscu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Słuchwki sportowe (5 odpowiedzi)

Jakie polecicie słuchawki sportowe dobre a niezbyt drogie? Prosze bardz o polecenie czegoś...

Suplementy (3 odpowiedzi)

Znacie może ten sklep https://www.fbb.pl/ z odżywkami dla sportowców? Słyszałem, że kupię tam w...

jakie słuchawki do biegania? (55 odpowiedzi)

chodzi mi o słuchawki dokanałowe. przystępne cenowo max.100PLN. możecie jakieś polecić, zeby nie...

do góry