Widok

Opinie o ulicy Tatrzańskiej?

czy jest to dobre miejsce do zamieszkania? czy jest bezpieczne? infrastruktura?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
tatrzańska ciągnie się przez nie mal całe działki leśne, a więc ciężko jest mi mówić za całą tatrzańską. Z doświadczenia kilkuletniego mogę mówić o tatrzańskiej od 2 LO do Jezuitów. Z racji na fakt rezygnacji poruszania się samochodem, jestem piechurem tudzież rowerzystą . Poruszam się po ulicy zarówno rano (6.30) jak i po południem(16) czy też w nocy i mogę powiedzieć, że nigdy nie spotkało mnie coś nie miłego(3 lata). A zagrożenie, które mnie spotkało to dziki, których z racji obecności lasu nie trudno nie spotkać. Samo miejsce jest piękne do mieszkania z racji swojej bliskości do Gdyni - podstawowa infrastruktura (basen, szkoły, przedszkoła, kościół jest rozszerzona o śródmieście). Atutem jest las i ścieżki w nim zawarte, modernizm Gdyński jeżeli ktoś darzy go sympatią. Minusy : brak kursu 204 po godzinie 17 w ciągu tygodnia, dziki(ale to w końcu ich teren)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, dzięki za odpowiedź, chodzi o bloki 5 i 6a - więc z tego co się orientuję mieszczą się na Twojej trasie. mam obawy o miejsca postojowe, bo praktycznie w obrębie bloku ich nie ma, a z racji pracy muszę poruszać się samochodem - może masz doświadczenia, zwróciłeś uwagę jak tam jest z parkowaniem samochodu - szczególnie w okolicach wspomnianych bloków - są one dość charakterystyczne więc pewnie wiesz o które chodzi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma problemu.
Wiem o które chodzi. Parking przed samym blokiem, który nie jest zbyt duży w godzinach populodniowych oczywiście jest zajety. Ludzie radzą sobie parkując wzdluz tatrzanskiej rozpoczynając od skrzyżowania ze szczecińską idąc wyżej (w kierunku kościoła) aż do końca budynku chipolbrok-u (ten niebieski). Można też parkować wzdłuż ulicy podlaskiej aczkolwiek z dostępnośćią kiedyś to się może zmienić ponieważ budynek tam zlokalizowany był na sprzedaż , a czy dalej jest nie mam pojęcia.
Generalnie ja polecam tą lokalizacje każdemu. Działki leśne są przepiękną troszkę zapomnianą dzielnicą Gdyni. Koloryt budynków i miejsc(wiele punktów z których jest przepiękna panorama Gdyni - jeżeli ktoś lubi) jest nie do przecenienia:):) http://modernizmgdyni.pl/?page_id=1393
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Działki Leśne

Apartamenty Wolności (7 odpowiedzi)

Apartamenty Wolności, zlokalizowane pomiędzy Śródmieściem Gdyni i Trójmiejskim Parkiem...

do góry