Widok

Opinie szkoła zabianka

Szukam aktualnych opinii o szkołach na zabiance sportowa 75, 77 i 89.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przenosiłam swoje dziecko z 77 do 89 i to była bardzo dobra decyzja. W 77 jest dyrektor "nie da się", a problemy przemocy rówieśniczej są zamiatane pod dywan - rodzica prześladowanego dziecka nazywa się rodzicem roszczeniowym i problematycznym. Stoczyłam długą i nierówną walkę o bezpieczeństwo swojego dziecka, zostałam też przez szkołę oszukana, a papier ze zgłoszeniem do kuratorium zdaje się, wyparował. Dyrektor na koniec, kiedy poszłam zgłosić przeniesienie dziecka, darł na mnie ryja jak ostatni prymityw, a dyrektorce nowej szkoły oświadczył że w szkole problemu nie było, tylko matka problematyczna. W skrócie powiem że dzieciak był nękany, zastraszany, odsuwany, leciały groźby skręcenia karku, łamania palców itd. - wszystko wyśmiewane przez dyrektora. Spotkania z psychologiem i rodzicami agresora g... dały, nie wdrożono procedur które mi obiecano (tu słynne "nie da się"), a najważniejszy papier do kuratorium raczej nie dotarł. W 89 już prawie 3 lata i zero problemów jakichkolwiek, szkoła przyjazna dzieciakom, nauczyciele i dyrektorka otwarci na rodziców - tą szkołę mogę z czystym sumieniem polecić każdemu.
Dyrektor 77 oszukał nas rodziców nawet w kwestii lekcji religii - ponieważ moje dziecko nie uczęszcza, jeszcze przez zapisaniem do szkoły dopytywałam czy można te lekcje ułożyć w planie na początku bądź końcu lekcji obowiązkowych - zapewniał nas że oczywiście że tak. Jak przyszło co do czego, to "nie da się" przez bite trzy lata - zwykły kłamca.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Żabianka

dekorator wnętrz (16 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby polecić mi architekta wnętrz działającego na terenie trójmiasta? Chodzi nam o...

Najtańsza Apteka (71 odpowiedzi)

Dziewczyny podobno na Żabiance jest najtańsza Apteka, czy wiecie może o którą chodzi?

Mlekomat Gdańsk (3 odpowiedzi)

Hej , czy na przy ulicy Subisława nadal działa mlekomat? :)

do góry