Widok

Opłata za śmieci po nowemu.Także w spóldzielni.

"Najważniejszy obowiązek to segregacja śmieci komunalnych, brak segregacji spowoduje naliczenie opłaty karnej dla wszystkich korzystających z altany śmietnikowej. W tym zakresie obwiązuje odpowiedzialność zbiorowa!"
Przeczytałam na stronie SM Chełm.
Śmietnik koło mnie nie jest zamknięty,a ponieważ znajduje się na drodze do przystanku tramwajowego to rano wiele osób idzie z workiem śmieci i wrzuca do niego,a nie przypisanego do swojego bloku.I ja mam za to zapłacić więcej?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co tam, zamiast trzymać 5 czy 6 czy jeszcze więcej worów ze śmieciami w malutkiej kuchni wolę więcej płacić za wywóz śmieci :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak wrzucisz do altany pod innym blokiem to więcej nie zapłacisz.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kto będzie weryfikował prawidłowość sortowania śmieci poszczególnych altan??? I jeszcze jedno - kto odpowiada za mycie pojemników na odpady mokre? Teraz to pół biedy, jedynie smród, ale latem oprócz smrodu roje much, a pewnie i szczurów :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Częstotliwość lotów samolotow. (9 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (8 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

do góry