Widok

Opony zimowe do Skoda Octavia

Cześć, czas już kupić opony. Opony głównie na miasto. Sporadycznie jakiś wyjazd. Samochód Skoda Octavia 2 Kombi. Rozmiar opon 205/55/R16

W poprzednim aucie Fabia 1 kombi miałem Dębicę Frigo 2. Ogólnie byłem zadowolony, ale nie miałem żadnych problematycznych sytuacji jak: zaspa, nagłe hamowanie czy coś w tym stylu. Kleber i BFGoodrich niby klasa średnia, Dębica klasa ekonomiczna. Ceny praktycznie takie same.

Kleber i BFGoodrich wyglądają tak samo. Dębica niby w spalaniu i hamowaniu na deszczu wg. danych producenta ma lepsze parametry, ale jak to ma się do rzeczywistości?

Jak sądzicie, która z w/w byłaby najodpowiedniejsza. Ewentualnie może coś innego w podobnej cenie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wymieniłeś tutaj co najmniej kilka modeli opon - trudno tak jednoznacznie doradzić, bo wiele zależy od takich czynników jak styl jazdy, jak to z iloma osobami średnio jeździsz, indeksu nośności czy prędkości jaki jest będzie Ci potrzebny.
Dębica Frigo na zime wydaje się być dobrą opcją.
Proponuję jeszcze jej specyfikację sprawdzić pod niniejszym linkiem: https://www.sklepopon.com/opona-zimowa/debica-frigo-2-205-55-r16-91-t-88918
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kup całoroczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Mój pierwszy samochód (201 odpowiedzi)

Jestem przed zakupem swojego pierwszego auta. Jaki samochód polecacie? Musi być 5-cio drzwiowy...

Myjnia na wiadra (4 odpowiedzi)

Cześć, czy kojarzycie myjnię samochodową na której bez pretensji właściciela można umyć auto...

Tani bezproblemowy przeglad auta gdzie w Gdansku? (28 odpowiedzi)

Gdzie w Gdańsku zrobię tani bezproblemowy przegląd auta?

do góry