Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jan - opinia Bardzo polecam serwis. Fachowe doractwo i bardzo dobre ceny!
~Jan
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 13 czerwca 2023

Marian - opinia Super wszystko zgodnie z ustaleniami polecam
~Marian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 lutego 2023

Magda - opinia Polecam Warsztat. Duży wachlarz usług, dostępność i terminowość.Korzystam z...
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 października 2022

Aliona - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam ten warsztat. Miła obsługa, profesjonalne fachowcy, przestępne...
~Aliona
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2021

Michał - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry warsztat. Robiłem u nich wymianę tarcz i klocków z przodu i z...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 marca 2021

Bartek - opinia wątek zamknięty Przegląd samochodu wykonany szybko, profesjonalnie i w bardzo atrakcyjnej...
~Bartek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 marca 2021

Patryk - opinia wątek zamknięty Szybka, sprawna i fachowa wymiana opon. Dodatkowo ceny opon mocno...
~Patryk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 grudnia 2020

Klient wątek zamknięty Jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak profesjonalnym podejściem :) Usługa...
~Marek G.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2019

Polecam wątek zamknięty Firma ta serwisem ogumienia i felg zajmuje się od lat, duże doświadczenie,...
~Maciek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 czerwca 2019

Porysowana alufelga BMW 5 wątek zamknięty Nie polecam wulkanizacji ! Pracownik porysował przy montażu dosyć mocno felgę...
~Darek Krzysztofik
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 maja 2017

Brak poszanowania klienta wątek zamknięty Opony 2 z 4 były o rok starsze przy zakupie 4 nowych. Te 2 starsze po cieplej...
~Klient
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2017

same superlatywy wątek zamknięty ostatnio kilkukrotnie korzystalem z pomocy tej firmy - najpierw prostowanie...
~as
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 września 2018

Fachowo,szybko i rzetelnie.Polecam! wątek zamknięty Przyjechałem do Alberta z dziurawą oponą.Pracownik warsztatu od ręki Mnie...
~Karol
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2018

Polecam wątek zamknięty Profesjonalne podejście do klienta
~Katarzyna D.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 maja 2018

wszystko ok wątek zamknięty Dobry sprzęt i niskie ceny maja, poczekalnia tez jest .
~Wojtek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2018

Normalny serwis i sprzedawca wątek zamknięty Do zakupu opon za 2200 zł. w tej firmie przekonały mnie niższe niż u...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 marca 2018

Polecam. wątek zamknięty Profesjonalna obsługa i dobór opon. Cena za opony bardzo atrakcyjna. Juz po...
~Maria Rosa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 grudnia 2017

Polecam wątek zamknięty Profesjonalna obsługa i super ceny nie dodać nic ująć polecam
~PiotrO
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 grudnia 2017

Bardzo zadowolony wątek zamknięty Polecam firmę OponyAlbert , maja duży wybór opon i felg i rzadko który serwis...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 października 2017

super wątek zamknięty super oponki, swiezynki, ceny lepszej nie znalazlem w calym internecie, a...
~opel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lipca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry