Widok

Opóźnienia SKM

Skm w stronę Wejherowa przez Rumię przejechała już 4, a w stronę Gdańska od ponad 20 minut opóźnienie
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wywożą nielegalnych imigrantów.

Taki priorytet.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 20

Bo Rd pozwala na prace manewrowe w czasie największego ruchu.

Jakiś idi ota na nastawni, już po raz kolejny robi takie jaja! A dyrektor zadowolony.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nie minusuj dupku, bo to fakt! Towarowy wagoniki przestawia

A skm do wejherowa czeka, wpierw w Rumi, potem na semaforach Redy. A za nią następna. Przy odstępach 7 min, 8 minut opóźnienia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Towarowym?

Kiedyś choć krytymi wozili. A teraz węglarkami?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czym?

Węglarki na złom sprzedali.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

To proste. Ile można tak wałkować temat. Jest jakiś powód. Przecież każdy prowadząc pociąg chciałby jechać na czas i żeby wszystko grało. Tylko tak nie jest bo ktoś robi awantury, zastanawiają się wchodzić czy nie, to musi kogoś przepuścić itd. To nie wymaga wiedzy bo ciagle coś się dzieje i naprawde dużo ludzi zawsze coś odwali
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie oplaca sie krytych angazowac, wystarczy aby dzialalo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tyle, że ostatnio priorytet przewozów pasażerskich jest fikcją. Ważniejsze są interesy prywaciarzy. Na dodatek beton pkp nie chce dofinansować spółki córki, bo jeszcze by mieszkańcy pomorskiego coś zyskali od władzy. Ale jądrówkę na działkach Danielka szykują! Niech postawią ją w Warszawie, na Żoliborzu, ul Mickiewicza. Tam się przyda!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry