Widok

Oprogramowanie do rejesteracji pacjentów w przychodni

Szukam oprogramowania do prywatnego punktu medycznego, z przeznaczeniem do zarządzania rejestracjami pacjentów. Fajnie, gdyby można było udostępnić pacjentom możliwość robienia rejestracji online.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem jaki masz budżet na ten cel, ale fakt jest taki, aby przesadnie nie oszczędzać. Taki program musi zagwarantować niezawodność, aby nie było takiej sytuacji, że ktoś chce się zarejestrować, wyrejestrować bądź zmienić termin wizyty, a np program przestał działać itd.
Dlatego szukaj wśród sprawdzonych dostawców, oferujących gwarancję i pomoc techniczna.
Specyfikację takiego programu do rejestracji pacjentów online znajdziesz np tutaj pod linkiem: http://e-rejestracja24.com.pl/oferta/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w takim razie medidesk się sprawdzi, bardzo przyjemna w obsłudze aplikacja, wszystko intuicyjne. po zalogowaniu można na bieżąco kontrolować zgłoszenia przychodzące (telefoniczne i mailowe) i szybko odpowiadać, nie każąc pacjentowi czekać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Decydując się na oprogramowanie zadbaj również o zabezpieczenie danych oraz ich przechowywanie. Obecnie jednym z lepszych rozwiązań dla biznesu jest chmura. Więcej info tutaj: https://prywatnachmura.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Jako Ordynator Oddziału Szpitala i przychodni mogę wypowiedzieć się na temat oprogramowania Optimed NTX, które od jakiegoś czasu mamy okazję używać w naszym Szpitalu oraz przychodni. Jest to naprawdę strzał w dziesiątkę jeśli chodzi o usprawnienie pracy zarówno na linii Lekarz-Pacjent, jak i pomaga na współpracę między lekarzami. Jedną z najczęściej używanych funkcji jest rejestracja wizyt pacjenta, podgląd danych pacjenta, m.in. jego stan zdrowia , podgląd parametrów życiowych czy wgląd w badania. Istotną funkcją jest również autozapis dokumentów. Jestem zaskoczona, że wszystko tak dobrze funkcjonuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za polecenie. Planuję w niedalekiej przyszłości otworzyć własny gabinet stomatologiczny. Poszukuję właśnie sprawdzonego oprogramowania. Powinien zawierać wszystko co dotyczy pracy stomatologa: rejestracja i rozliczanie pacjentów czy archiwizacja dokumentów. Chętnie przejrzę Twoją propozycję. Dziękuję. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do tej pory rejestrowałem pacjentów w standardowej wersji w kalendarzu, ale często popełniam błędy przy rejestracji lub zmiany wizyty pacjentów. Postanowiłem poszukać aplikacji, która pomoże mi śledzić i przypilnować terminy wizyty. Znalazłem aplikację MedNote. Jest opłacalna w porównaniu z innymi aplikacjami i do tego łatwa w użyciu. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Technologie

Nowa aplikacja platformy dla wszystkich grup wiekowych (3 odpowiedzi)

Kiedy iPhone był jeszcze stosunkowo nowy, a nasza aplikacja pojawiła się po raz pierwszy ponad...

Czy ktoś ma dzisiaj problemy z ebok energa (79 odpowiedzi)

jw. chciałam zgłosić rozliczenie rzeczywiste i cały czas wyskakuje mi błąd. Ktos też dziś...

Jak reklamowac firmę (12 odpowiedzi)

Witajcie , w czerwcu tego roku ( Covid -19) otworzyłam własne studio projektowania wnętrz .Jestem...

do góry