Widok

Oprogramowanie do rejesteracji pacjentów w przychodni

Szukam oprogramowania do prywatnego punktu medycznego, z przeznaczeniem do zarządzania rejestracjami pacjentów. Fajnie, gdyby można było udostępnić pacjentom możliwość robienia rejestracji online.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem jaki masz budżet na ten cel, ale fakt jest taki, aby przesadnie nie oszczędzać. Taki program musi zagwarantować niezawodność, aby nie było takiej sytuacji, że ktoś chce się zarejestrować, wyrejestrować bądź zmienić termin wizyty, a np program przestał działać itd.
Dlatego szukaj wśród sprawdzonych dostawców, oferujących gwarancję i pomoc techniczna.
Specyfikację takiego programu do rejestracji pacjentów online znajdziesz np tutaj pod linkiem: http://e-rejestracja24.com.pl/oferta/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w takim razie medidesk się sprawdzi, bardzo przyjemna w obsłudze aplikacja, wszystko intuicyjne. po zalogowaniu można na bieżąco kontrolować zgłoszenia przychodzące (telefoniczne i mailowe) i szybko odpowiadać, nie każąc pacjentowi czekać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Decydując się na oprogramowanie zadbaj również o zabezpieczenie danych oraz ich przechowywanie. Obecnie jednym z lepszych rozwiązań dla biznesu jest chmura. Więcej info tutaj: https://prywatnachmura.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Jako Ordynator Oddziału Szpitala i przychodni mogę wypowiedzieć się na temat oprogramowania Optimed NTX, które od jakiegoś czasu mamy okazję używać w naszym Szpitalu oraz przychodni. Jest to naprawdę strzał w dziesiątkę jeśli chodzi o usprawnienie pracy zarówno na linii Lekarz-Pacjent, jak i pomaga na współpracę między lekarzami. Jedną z najczęściej używanych funkcji jest rejestracja wizyt pacjenta, podgląd danych pacjenta, m.in. jego stan zdrowia , podgląd parametrów życiowych czy wgląd w badania. Istotną funkcją jest również autozapis dokumentów. Jestem zaskoczona, że wszystko tak dobrze funkcjonuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za polecenie. Planuję w niedalekiej przyszłości otworzyć własny gabinet stomatologiczny. Poszukuję właśnie sprawdzonego oprogramowania. Powinien zawierać wszystko co dotyczy pracy stomatologa: rejestracja i rozliczanie pacjentów czy archiwizacja dokumentów. Chętnie przejrzę Twoją propozycję. Dziękuję. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do tej pory rejestrowałem pacjentów w standardowej wersji w kalendarzu, ale często popełniam błędy przy rejestracji lub zmiany wizyty pacjentów. Postanowiłem poszukać aplikacji, która pomoże mi śledzić i przypilnować terminy wizyty. Znalazłem aplikację MedNote. Jest opłacalna w porównaniu z innymi aplikacjami i do tego łatwa w użyciu. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Popracujcie na Berberis. Wszystko powinno być w najlepszym porządku. Trzeba tylko dopasować każdy element, wybrać wersję z odpowiednimi funkcjami. Ale ogólnie może to zaprowadzić mega porządek. Kwestia czasu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też pracuję na Berberis i też widzę, ile to przynosi korzyści. Musicie mieć rozwiązania, które robią różnicę.
Trzeba dopasować funkcje, zaangażować się, robić to wszystko krok po kroku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że Berberis powinno tutaj dać radę. Jeśli tylko będziecie mieć odpowiednio dopasowane funkcje, to zrobicie sobie różnicę. Tam macie konkretne rozwiązania, fajne opcje, które dają zmianę. Musicie je tylko mądrze dopasować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli jesteście zainteresowani tematem przechowywania danych w chmurze, to polecam Wam sprawdzić porady w artykule na stronie - https://doba.pl/db/artykul/czy-przechowywanie-danych-w-chmurze-jest-bezpieczne-/42622/17/noa123 . Ktoś z Was również korzysta z takiego rozwiązania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Berberis robi dobrą robotę, kwestia dostosowania funkcji. Akurat na tym systemie pracujemy już naprawdę długo i widać duże różnice. Kwestia taka, czego dokładnie potrzebujecie, jakie macie wymagania, ale ogólnie powinno być dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno sprawdźcie, czy Berberis nie ma odpowiednich funkcji. Ogólnie prostymi krokami da się zrobić swoje, a co dokładnie z tego wyciągniecie, to zależy od wielu czynników. Konieczne odpowiednie zaangażowanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Technologie

Marketing, reklama (57 odpowiedzi)

Witam, ostatnio zastanawiałam się nad metodami reklamy w internecie. Szukałam trochę i strasznie...

Iphone gdzie kupić? (3 odpowiedzi)

Witajcie gdzie najlepiej kupić iPhone 14 pro max (256 GB) + akcesoria. Stacjonarnie w Poznaniu...

Lepszy będzie tradycyjny zegarek czy smartwatch (25 odpowiedzi)

Witam. Pytanie do wszystkich posiadaczy smartwatchy i nie tylko. Mianowicie zawsze byłem nieco...

do góry