Widok

Oprogramowanie szpiegowskie POMOCY

Technologie Brzeźno Temat dostępny też na forum:
Witam potrzebuje pilnie pomocy w zlokalizowaniu programu szpiegowskiego z mojego laptopa,telkefonu samsung i iphone.Od jakiegos czasu dzieja sie bardzo dziwne rzeczy znikajace zdjecia,na wielu aplikacjach widnieje KONTROLA RODZICIELSKA,w iphone zmienia sie tło tapaty podczas wspisywania haseł,widniejece złącze dokujące i w domu i nawet 5 kilometrów od domu,od czasu jak jedna osoba zaczeła urzytkować moje auto sa problemy z instalacją czeste palenie sie bezpieczników.Na laptopie widniejace dziwne strony z przeglądarki google chrome konta ingognito.Jeden wielki cyrk,podinane zdalne urzadzenia,widniejace dyski sieciowe.Konto microsoft służbowe NIE MOJE .Bardzo prosze o pomoc bo nie wiem juz sama co robic ,wydałam juz majatek na wgrywanie nowego windowsa,i dalej to samo.kontak do mnie to psotkazmirkowa@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poszedł mail
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Letnica

Porto (18 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje blisko plaży w Brzeźnie oraz brzeźnieńskiego parku, a także terenu...

Osiedle Latarników (28 odpowiedzi)

Osiedle powstaje w szybko rozwijającej się pod kątem zabudowy mieszkaniowej części Gdańska....

Oliva Koncept (40 odpowiedzi)

Osiedle powstanie w otoczeniu zieleni, w pobliżu ogrodu zoologicznego. Budynki rozmieszczono na...

do góry