Widok

Orange LOVE internet

Witam prosze o opinie czy ktos z panstwa ma z orange telewizje ,internet ,komorke i tel.domowy .Jaka jest faktyczna predkosc internetu po kablu obiecuja od 20 do 80 . pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Komórki - zasięg bardzo słaby w porównaniu z innymi operatorami. Internet neostrada - wg technika maksymalnie co można wyciągnąć to 20Mb. Mi testy pokazują 16-17 Mb download, 0,7 upload. Telefon domowy jak to telefon nie zawodzi. O telewizji przez internet raczej przy tych prędkościach nie ma co się starać. Jedyna sensowna opcja to talerz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziekuje za odpowiedz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz badanie speedtestem piątek wieczór pełne obłożenie sieci: ping 19 / down 30 Mbps / up 11 Mbps
Sieć 4G+ włączona 3/4 kreski zasięgu na zwykłym przenośnym routerze z kartą 210 GB transferu w pakiecie , w ciągu dnia do 50-60 Mbps. Lokalizacja koło Lewiatana.
Możesz chyba na tydzień dwa zakupić na próbę, potem zwrócić. To nie cały pakiet LOVE, a tylko internet mobilny, ale daje rozeznanie.
Zapytaj, czy aby kabel Ci położą, mi nie chcieli tylko podstawowy do 20 Mbps, telewizja FUL HD może ciąć, z 4K nie podziałasz wtedy.
Olej Świąteczne promocje poczekaj na "wyprz" na Nowy Rok.

Był wątek na forum odnośnie światłowodu w Bojanie, jakaś lokalna TV się przymierzała, trzeba odnowić wątek, może warto.
Yo !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Światłowody w Bojanie kładzie TVS Kaszebe. Aktualnie dojechali do Warszawskiej i zbierają zamówienia - minimum 9 domów z danego sąsiedztwa musi się skrzyknąć, żeby chcieli zacząć rozmawiać z dalszymi okolicami, w grę wchodzą wyłącznie pakiety internet + tv, ale oferta jest atrakcyjna. Co do tv przez internet, mam 20 Mb/s od Wave’a i Netflix HD śmiga jak złoto, podobnie Showmax, HBO GO, Player czy tam inne Iple. Więc nie ma co histeryzować ;).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odświęże wątek, bo wydaje misię, że mam dobrego opeatora, z którego usług właśnie korzystam, a chodzi o TK Chopin. Na stronie są informacje. Mam u nich od pół roku internet, TV i telefon w takim pakiecie i właśnie działanie jest bardzo fajne. Na domowe potrzeby w zupełności wystarczy. Do tego jest spoko traktowanie klientów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Orange love to jakaś porażka. Przeszliśmy do nich i co miesiąc musimy dzwonić bo coś zawsze jest nie tak i tel i net
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

dokładnie tak z orange love same problemy wiecznie modem się sypie 7 razy w tygodniu reset i telefony dlaczego nie chce działać....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozwiązałam umowę z orange, obsługa kooooszmarna! Jakość przesyłu- w Bojanie makabra. E-maile nie dochodzą. Adresy tylko w jedną stronę, do użytkowika. Nigdy tam nie wrócę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Przyłączenie Bojana do Gdyni (123 odpowiedzi)

Patrząc na obecny kształt gminy, przynależność Bojana do gminy Szemud wydaje mi się przestarzała....

Wybory samorządowe 2024 (24 odpowiedzi)

Czy ujawnili się już kandydaci do wyborów samorządowych?

Koinonia Jan Chrzciciel: zaproszenie do wzięcia udziału w badaniu naukowym (3 odpowiedzi)

Szanowni Państwo, W związku z rozpoczęciem projektu, poświęconego problematyce perswazji...

do góry