Cześć!
Już jakiś czas temu wkopali światłowody od orange przy nazwijmy to ulicach, gdzie ich część nie wymaga zgody wszystkich właścicieli działek i mam takie pytanie najpierw do tych co mają już wkopane wraz ze słupkami. Czy dostaliście już oferty i macie normalnie internet? Chodzi mi oczywiście o tych co zostali przyłączeni z projektu popc ii. natomiast drugie pytanie mam do tych, gdzie wymagana jest zgoda wszystkich mieszkańców na wynajem czy jakoś tak pasa przy ulicy. Czy poradziliście sobie jakoś z podwykonawcami, którzy ciągle zwodzą, że a to jeszcze nie ze wszystkimi się skontaktowali, a że nie mają wszystkich zgód. Myślałem, że jak to zbudowali na głównych to jakoś poleci, ale ciągnie się jak to przystało na takie firmy. Może macie jakiś sposób, żeby zachęcić ich do przyspieszenia prac, bo dobry internet nie tylko do przeglądania stron to w tych czasach podstawa szczególnie jeśli ktoś pracuje w tym zawodzie. Oczywiście proszę też o nie wstawianie komentarzy typu, a ten radiowy to jest super itp. bo znam się na rzeczy i nie mi taki nie wystarcza i nie nie chcę światłowodu z wysyłaniem gorszym jak mam w telefonie na mobilnym LTE. Pozdrawiam.