Orchid Beauty

Salony kosmetyczne Przedłużanie rzęs

Gdynia, Wzgórze Bernadowo 291

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Opinia wątek zamknięty Nie polecam. Kosmetyczka, w trakcie przedłużania rzęs, wykazała się brakiem...
~Ziuta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 stycznia 2017

Szczerze polecam wątek zamknięty Jestem już stałą klientką Pani Martyny, i szczerze mogę polecić to miejsce....
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 listopada 2015

Pełen profesjonalizm! Serdecznie polecam ! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm : doskonała jakość wykonanych usług (Panie dbają o...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 października 2015

POLECAM wątek zamknięty Korzystałam z usług salonu Orchid Beauty. Jestem bardzo zadowolona, ofertę...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 lipca 2015

POLECAM wątek zamknięty Korzystalam z usługi poprzez groupon, tym bardziej jestem zadowolona, bo...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2015

polecam! wątek zamknięty Jestem stałą klientką salonu kosmetycznego Pani Moniki i polecam! Wszystkie...
~Agata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 listopada 2014

Rewelacja! wątek zamknięty Polecam wszystkim wymagającym klientom. Korzystałem z usług salonu...
~Bartek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 października 2014

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Pani Monika jest profesjonalistką w każdym calu. Korzystam z usług salonu...
~Ola K.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 października 2014

bu joa - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze świadczonych usług w tym salonie kosmetycznym....
~bu joa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lipca 2014

Rewelacja wątek zamknięty Przemiła Pani, doradzi, wytłumaczy co robi w danej chwili. Nie zagaduje na...
~Ada
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 lipca 2014

Zachwycona wątek zamknięty Byłam już kilka razy w Orchid Beauty, masaż i zabiegi wykonane przez Panią...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 lutego 2014

opinia na temat salonu wątek zamknięty To prawda ze uslugi w salonie u pani Moniki to sama przyjemnosc.Jestem stala...
~Gina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 grudnia 2013

polecam wszystkim wątek zamknięty pani Monika jest profesjonalistką, a przy tym jest miła i zawsze...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 października 2013

polecam! wątek zamknięty korzystałam z oferty grupera, usługa wykonana solidnie, w miłej atmosferze,...
~Gosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 października 2013

Mój salon ulubiony:) wątek zamknięty Same plusy-co tu dużo pisać. Korzystałam parokrotnie z oferty salonu,...
~Amelia A.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lutego 2013

Naprawdę wart polecenia wątek zamknięty Wspaniały klimat,przemiła obsługa,a przede wszystkim fachowa. Robiłam już...
~Klaudia.N
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 lutego 2013

Mój ulubiony salon:) wątek zamknięty Moja historia z Orchid Beauty zaczęła się w październiku. Do salonu zawitałam...
~Martyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry