Widok

Ortopeda dr Camilleri - swissmed - nigdy więcej

Zarejestrowałam na NFZ 2-letnią córcię (po bilansie podejrzenie koślawości stóp i kolan) do swismedu.Panie w rejestracji zanim wypisały mi kartę musiały poplotkować a ja stałam tak 10min . U dr na wejściu odniosłam wrażenie że dr jest niedostępny i wyniosły, do córci nie powiedział nic - ok bo niby po co mówić i odstresować dziecko by się go nie bało. kazał rozebrać i przejść się i mówi: schorzenie fizjologiczne do 6 roku życia nie przejmować się-dziękuję...i cisza - zamurowało mnie, ani nie powiedział jakie kapcie, jakie buty - ok mam się nie przejmować do 6rż a potem co powie mi - że mogłam przyjść wcześniej? jak zaczęłam go wypytywać o kapcie, to tylko się spojrzał.masakra.!
Zarejestrowałam się na Morenie w przychodni do dr Wyganowskiego - czekałam 1,5m-ca.dr super, podejście do dziecka by się odstresowało, córka przeszła się wziął ją na kolanka sprawdził jej kolanka i i pokazał jaki jest prawidłowy układ a jaki nie;usiadł za stolikiem i dokładnie wyjaśnił mi jak są zbudowane stópki i co robić, jakie kapcie i na boso
i do 3 roku życia obserwować,potem przyjść.Wizyta 3-4min jak w swismedzie, ale wyszłam zadowolona, spokojna i uświadomiona. Przesadzam?nie!wystarczy odrobina ciepła
Moja ocena
obsługa: 3
 
oferta: 6
 
jakość usług: 3
 
czas oczekiwania: 4
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 3
 
3.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 5
Byłam u niego a jestem osoba dorosła, strach sie odezwać. Wizyta była płatna. ech szkoda pisać
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dlaczego strach? Ludzie, nauczcie się, że lekarz nie musi sam z siebie być rozmowny, ale musi bez żadnej łaski odpowiadać na zadawane pytania. Tylko trzeba wiedzieć, o co się spytać, a nie siedzieć bezmyślnie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 15
niby racja - nie oczekuję, ze sie zaprzyjaźnie ale ten lekarz jest po prostu chamski. A co gorsza to b. kiepski lekarz - mi nie pomógl ( a sprawa okazała sie prosta i powszechna)
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 5
potwierdzam jest pusty i butny ma o sobie duże mniemanie ale nic poza tym na uczelni ZZZ zakuł zdał zapomniał !!!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3
Poszłam do niego z bardzo prostą sprawą dla ortopedy , /ostrogą piętową/ pomimi, ze opinie ma fatalne. Chciałam tylko skierowanie na rehabilitację , bo tylko tak się leczy tę bolesną dolegliwość. Sam zresztą to powierdził. Ale jakież było moje zdziwienie, kiedy zamiast skierowania na ultradżwięki dostałam kolejne skierowanie do lekarza rehabilitacji. Tłumaczenie było tak bzdurne,że facet ośmieszył się i wyszedł na tatalnego d....a. "Ja nie mogę wystawiać skierowań na rehabilitację. Tu był totalny Meksyk, pacjęci wracali ,bo rehabilitacja nie chcę realizować skierowań od ortopedy". Zadzwoniłam do NFZ z pytaniem kto ma rację? Mało tego, ze nie może, to powinien był to zrobić. Gburowaty, antypatyczny typ.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 4
ten konował odpowiada pytaniem na pytanie !!!!!!!!!!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nigdy więcej .Niedostępny , oschły lekarz. Tempo przyjmowania pacjentów zawrotne. Za wizytę płaci się 120 zł która trwa 5 min.
Z dziećmi strach wchodzić. Nie polecam.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pozdrawiam ja też byłem u tego KONOWAŁA !!!!ŚREDNIOWIECZE nie powinien nawet zwierząt leczyć zaczął leczyć mnie na zasadzie prób i błędów teraz mój staw wygląda dużo gorzej niż przed wizytą recepty do dnia dzisiejszego nie wykupiłem ponieważ pracownice dwóch aptek nie rozczytały mojego nazwiska nie wspominając o leku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dlaczego taka renomowana przychodnia zatrudnia takiego konowała !!!!!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3
Faktycznie, to totalny gbur i nieuk medyczny. Np najpierw zakłada gips po czym każe wykonać rezonas. Zwracał się do mnie na per ty... zwykły cham.
Takich trzeba omijać szerokim łukiem. Nie wiem dlaczego zatrudniają go znane spółki medyczne. Poszdkodowana
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 5
Po wizycie u Pana doktora (wizyta trwala 5 minut) dowiedzialam sie, ze dolegliwosc ciazowy zespol ciesni nadgarstka sama przejdzie do okolo pol roku. Dostalam leki na dwa tygodnie i to wszystko co mogl zrobic. Tylko szkoda, ze nie potrafil pomoc, tym bardziej, ze jakos dzieckiem musze sie zajac, bo kazde podniesienie dziecka, jakikolwiek ruch strasznie bola rece.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie polecam!! To lekarz biznesmen co 5 pacjentów w 6 minut przyjmie. Gbur przez którego miałam 3 tygodnie dłużej rehabilitacje po urazie. Udaje, że się zna na rzeczy a tylko się unosi i szkoda czasu , pieniędzy na niego. Lekarz wzbudzać powinien szacunek a nie poczucie chamstwa. Poszłam do innego lekarza, który mi faktycznie pomógł i był miły. Tragedia ten lekarz.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 5

Polecam ortopedę dr. Camillieri. Leczyłem się u tego ortopedy, pełny profesjonalizm, szybko i rzeczowo. wykonywał zabieg również szybko i bez owijania w bawełnę. po zabiegu szybka rehabilitacja. POLECAM
ortopeda którego polecam.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 9
do góry