Widok

Osiedle Cieszynka 2

Chełm Temat dostępny też na forum:
Osiedle Cieszynka 2 powstało w pobliżu zrealizowanego już wcześniej przez Inwesting osiedla przy ul. Cieszyńskiego. Cieszynka 2 przy ul. Ptasiej składa się z dwóch trzypiętrowych budynków wielorodzinnych z windami i garażami podziemnymi. Łącznie zrealizowano 48 mieszkań. Wokół budynków znajdują się dodatkowe miejsca parkingowe, plac zabaw oraz urządzona zieleń. Teren osiedla został ogrodzony. Inwestycja pod względem architektury, nawiązuje do inwestycji Osiedle Klimaty na Morenie. Na północ ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odbiory, jak się mieszka?

Witam,

za 2 tyg mam odbiór mieszkania w budynku B. Budynek A był odbierany w czerwcu więc mam pytanie czy były jakieś problemy oraz jak się mieszka na tym ciekawym osiedlu?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

ja również odbieram mieszkanie w przyszłym tyg więc podbijam temat :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że wszyscy odbieramy w tym samym terminie czyli 16-17 grudnia :)

Oby mieszkało się tam tak jak współpracowało się z developerem :) nie wiem skąd jesteście. Ja znam Chełm od urodzenia, spokojna dzielnica, wszystko jest na miejscu. Zawsze jest tylko kwestia tego na jakich sąsiadów się trafi :) dla mnie najważniejsza była kameralność tego osiedla i wysoki standard wykonania. Mam nadzieję że na odbiorach wszystko będzie ok.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Już po odbiorze :-) nie było żadnych zastrzeżeń. Teraz tylko oczekiwanie na remont
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

My mieszkamy w budynku A, problemów puki co nie ma. Cieszy dobre wykonanie i wyciszenie mieszkań. Jedynie jak się wszyscy wprowadzą to zacznie brakować dodatkowych miejsc parkingowych dla gości ale to wszechobecny problem wszystkich osiedli.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To fajnie i oby tak wyglądało jak się wszyscy wprowadzą. Na pewno niestety co niektórzy

mają dwa auta i właśnie tu pojawia się problem wykorzystania miejsc ogólnodostępnych dlatego prośba aby nie zastawiać wjazdu itp. Jest duży parking przy Cieszynce 1 i można się spokojnie przejść te 100 metrów. Tam są zawsze wolne miejsca. Nie róbmy tak jak jest na osiedlu Klimaty że sąsiedzi zastawiają bramy garażowe chodniki i szlaban. Jest też prośba do mieszkańców budynku A aby zwrócili uwagę wieczorami szczególnie czy ktoś obcy się kręci przy budynku B, wiadomo ze nikt się jeszcze nie zna dobrze albo wcale ale nowi mieszkańcy byliby wdzięczni za czujność :) pomoc sąsiedzka jest nieoceniona i myślę że jak nawzajem będziemy pilnować swoich spraw to nikt obcy nie będzie się kręcił. Tak samo prośba o nie wpuszczanie na teren kogo popadnie teraz gdy jest furtka i brama wjazdowa.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry