Widok

Osiedle Dziedziniec

Jasień Temat dostępny też na forum:
Osiedle Dziedziniec to inwestycja, która składa się z kameralnych budynków w zabudowie szeregowej. W każdym segmencie znajdują się będą tylko dwa samodzielne lokale mieszkalne. Łącznie powstało 18 segmentów zlokalizowanych wokół małego oczka wodnego, stanowiącego miejsce odpoczynku i rekreacji dla przyszłych mieszkańców osiedla. Powierzchnia mieszkania na parterze segmentu wynosi 64 m kw., zaś lokalu dwupoziomowego na piętrze - 112 m kw. Mieszkania na parterze posiadają loggie, zaś te na ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba najmniej udana inwestycja wgl co ona tu robi

nie dosc ze na dawnym jeziorze/bagnie to jeszcze zabudowana w sposob fatalny 0 przestrzeni a jak buduja to sasiadami sie nie przejmuja 0 odpowiedzialnosci spolecznej. Poprostu szkoda gadac !
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 13

dużo ładniejsze foldery niż faktyczna realizacja, szkoda że zamienili szkło na drewno trochę go dużo co psuje wizualny efekt, co do bagna to powiem tyle ,W Gdańsku powstało tyle fajnych zbiorników ,że takie małe bagna bezpowrotnie wyschły, nie tylko tam. Ogólnie fajna inwestycja patrząc na te powstające wszędzie molochy gdzie nikt się nie zna
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

os.DZIEDZINIEC

Co to jest? To osiedle już dawno powinno być oddane - co za chałtura,najlepiej wziąć pieniądze i niech się martwią. Tam ludzie pracowali w trampkach,bez rusztowania itd.........
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
może coś więcej opowiesz ja mam tam niedługo mieszkać, w sumie to już
powinienem od kilku miesięcy, ale nie zbyt im się spieszy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Os. Dziedziniec ogólnie

Nie polecam. Mimo dobrej lokalizacji i ciekawej organizacji przestrzeni odradzam, ze względu na jakość, a przede wszystkim ze względu na postępowanie Dewelopera.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Os. Dziedziniec

troche się zorientowałem w temacie i rozmawiałem z mieszkancami. Faktycznie jest średni kontakt z deweloperem ale poza kilkoma usterkami to warto kupować ze względu na cenę/architekturę osiedla.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

sprawdzone, polecam

po 6 miesiącach zamieszkiwania osiedla uważam, że to trafiony wybór, pomimo kilku wcześniejszych problemów w chwili obecnej sprawy mają się dobrze a za kolejne 6 miesięcy o tych problemach nie będziemy już słyszeć.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

nie polecam

Jakosc wykonania bardzo zla, kontakt z deweloperem bardzo slaby, nie usuwa usterek a firma go reprezentujaca czyli Aneks nieruchomosci zero doswiadczenia. Zarzad wspolnoty i administracja ponizej jakichkolwiek norm dzialania i wspoldzialania.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

A włączyli już wam ogrzewanie?

Jak byliśmy na osiedlu z zamiarem zakupu to było jakieś zebranie z którego wynikało, że Pan z Aneksu chciał zmusić mieszkańców do czegoś poprzez nie włączanie ogrzewania a było już dość zimno Po tym co usłyszeliśmy i wypowiedziach Pana pośrednika zrezygnowaliśmy z zakupu...
Ciekawe czy już mają ogrzewanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

porażka

nigdy nie kupił bym tam mieszkania tynki w garażach odpadają ocieplenie rur co porażka płytki na schodach odpadają elewacja sypie się same dziury wjazdy do garażu są tragiczne polbruk położony fatalnie szkoda gadać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry