Widok

Osiedle Energooszczędne

Osowa Temat dostępny też na forum:
Osiedle Energooszczędne to inwestycja, przy projektowaniu której położono duży nacisk na niskie koszty eksploatacji, a zarazem na wysoki komfort mieszkań. Mieszkania wyposażone zostały w energooszczędny system ogrzewania, oparty na odnawialnych źródłach energii. W skład tego systemu weszły panele słoneczne, pompy ciepła (wymiennik gruntowy). Zainstalowana została wentylacja mechaniczna z urządzeniami odzyskującymi ciepło z powietrza wywiewanego z budynku (tzw. rekuperatory). Do budowy ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

IV kwartał ???? KPINA

w umowach mamy do końca III kwartału !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 4

Termin znów przesunięty. IV kwartał 2011 już za nami a inwestycja nadal nie jest gotowa.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jak działa ta super wentylacja , pytał ktoś w biurze przy sprzedaży ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

wentylacja nie dziala, ogrzewanie tez nie, a termin ?? no coz, po raz kolejny wystawieni
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

wykończenia

Na chwilę obecną na osiedlu brak ogrodzenia i brak pochylni dla wózków do budynku B. Mam nadzieję, że szybko to zostanie wykonane, wtedy będzie zgodne z zamieszczonym opisem.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

to tylko ładny obrazek, Deweloper lubi sprzedawać obrazki, ale niekoniecznie się z nich wywiązywać, a że już o słowności nie wspomnę. w rzeczywistości obsługa i jakość pozostawiają wiele do życzenia, natomiast to przecież "żaden problem" ;]...
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

wykończenia

Inwestycja nadal nie jest skończona. Do artykułów w prasie nadal wklejane są wizualizacje a nie realne zdjęcia. Klienci już dawno zapłacili wszystkie transze a przekazane im części wspólne są nadal nie skończone i nie wiadomo kiedy będą, gdyż prace nie są prowadzone zgodnie z harmonogramem.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam!

Inwestycja niedokończona. Super systemy nie działają. Do mieszkań dostarczane jest śmierdzące, ciężkie, ciepłe powietrze zamiast świeże ,czyste i schłodzone jak podaje deweloper.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Po kilku latach stwierdzam, że osiedle nie jest tak złe, jak tutaj niektórzy piszą. Ściany wyjątkowo ciche. Wentylacja mechaniczna się sprawdza. Okna też ok. Niedociągnięcia wieku dziecięcego powoli są naprawiane. Teraz dużo zależy od samych mieszkańców, bo zostaliśmy bez dewelopera ;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

jest lepiej

Skończył się koszmar z deweloperem, jest lepiej :) jeszcze kilka drobnych inwestycji z budżetu Wspólnoty, jeszcze Energa poprawi trochę wydajność systemu ogrzewania i będzie skończone. Powoli zmierzamy ku normalności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

osiedle energooszczedne

Dokładnie Drogi sąsiedzie!
po dwóch latach mieszkania na osiedlu stwierdzam, że to naprawdę solidna inwestycja. Dobrej jakości materiały użyte do budowy procentują - jest cicho, ciepło i tanio. Ok, fajnie by było gdyby plac zabaw dla dzieci został dokończony itp, ale sam budynek jest naprawdę dobry.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry