Widok

Osiedle Fotoplastykon

Osiedle Fotoplastykon Jasień Leszczynowy Staw Temat dostępny też na forum:
Osiedle powstanie w rozwijającej się południowej dzielnicy Gdańska – Rębowie, w spokojnej i zielonej okolicy w otoczeniu wzgórz. Osoby aktywne znajdą tu dla siebie wystarczająco dużo terenów rekreacyjno-sportowych. Lokalizacja sprawia także, że miłośnicy wypoczynku nad wodą lub w lesie mają stąd blisko na Kaszuby.

Usytuowanie osiedla zapewnia też dostęp do punktów usługowych i ...
więcej
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

Remonty

Czy na prawdę niektórzy nie zauważyli, że są już pewne osoby, które mieszkają i chciałyby miec chociaż chwilę spokoju? Tak ciężko zrezygnować z walenia mlotkiem, wiercenia, szlifiwania całą niedzielę?! Chyba każdy miał okazję zapoznać się z regulaminem użytkowania lokalu, ktory jasno określa te kwestie...Rozumiemy, ze każdy chce się jak najszybciej wprowadzić, ale szanujmy się wzajemnie
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Byle u nich rozmawialem oni nie widzą żadnych problemów no po za zalany garażem, a tak to nie interesują się naszym osiedlem
Zlecili uslugi firma i nic ich nie interesuje.
A wiedza ich jest żadna bo nie uzyskałem odpowiedzi na żadne pytanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na stronniczego zarządcę ale w naszą stronę bo to my im płacimy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W jednej wiacie są już kubły między b1 a b3 i wiata była otwarta. A nawet jeśli nie byłoby pojemników to chyba można pofatygować się do kontenera a nie zostawiać pod wiatą wstyd żeby dorośli ludzie nie mogli się przejść kawałek dalej. A później pełno pobitych butelek porozwalanych po osiedlu
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Klucze do wiat swoją droga, ale najpierw trzebaby spytać kiedy będą tam włożone kubły na śmieci. Ludzie zostawiają śmieci pod wiatami, to jest w nocy rozszarpywane przez koty i za chwile będą szczury czy dziki czy inne gryzonie. Póki co trzeba korzystać z kontenerów, które są codziennie przepełnione. Mnie tez zależy żeby były normalne kubły na śmieci bo chciałabym sortować śmieci a teraz takiej możliwości nie ma :-/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zamawiać będę meble z Bodzia czy jest ktoś kto umie montować chodzi głównie o kuchnie i podłączenie indukcji lodówki piekarnika ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Macie rację... Kogo obchodzi klucz do wiat gdzie stoją kosze skoro stoji kontener brawo.. :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czy też macie problem z wodą? od południa leci brudna, żółta jakby mętna
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Sprawdzał ktoś czy pasują mu klucze do tych wiat z koszami? Mi nie pasują do żadnej z trzech wiat.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Każdy mierzy własną miarą

Zgadzam się może ceny wysokie ale jako komuś zależy na lokalizacji itd. To i tak zdecyduje się na fotoplastykon Więc każdy mierzy swoją miarą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dobry pomysł z tym w sumie. Niech widzą coś się dzieje na osiedlu i szybko reagują
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

B3
2019-01-03 12:46:35
U mnie też ekipa czeka na wejście :)) I tak samo mam nadzieję że od marca będziemy już mieszkać.
Kogo polecacie do wykończeniówki ? macie kogoś sprawdzonego? W sumie moje cztery kąty na fotoplastykonie dopiero powstają ale wiem, że na fachowców się długo czeka, więc wolę już teraz pomyśleć o tym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może by się przydał na grupie jakiś wysłannik Polnordu z administracji np.? :P Zawsze to lepszy kontakt, a z tego co pamiętam to zawsze byli mili w biurze to może na takie coś by byli chętni:P pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Veidik ma "swoje za uszami", ale pytanie kto w zastępstwie z poza tym my chyba coś mieliśmy zapisane w aktach notarialnych i "lekko nie będzie"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

niedziela. 11.00 pod nowa Zabka na schodach. jak bedziemy robic referendum w sprawie terminu i miejsca spotkania nic nie ustalimy. i sie nie spotkamy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

a Skypa?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jest pogoda można na dziedzińcu np tam gdzie plac zabaw
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja myślę że najlepiej było by zrobić spotkanie w hali garażowej ;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

oto jest pytanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko gdzie takie spotkanie chcecie zorganizować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Osiedle Hiszpańskie

Osiedle Hiszpańskie - opinie i oceny (2006 odpowiedzi)

Osiedle Hiszpańskie powstaje w południowej części Gdańska, pomiędzy potokami Kozackim i Oruńskim....

do góry