Widok

Osiedle Fotoplastykon

Osiedle Fotoplastykon Jasień Leszczynowy Staw Temat dostępny też na forum:
Osiedle powstanie w rozwijającej się południowej dzielnicy Gdańska – Rębowie, w spokojnej i zielonej okolicy w otoczeniu wzgórz. Osoby aktywne znajdą tu dla siebie wystarczająco dużo terenów rekreacyjno-sportowych. Lokalizacja sprawia także, że miłośnicy wypoczynku nad wodą lub w lesie mają stąd blisko na Kaszuby.

Usytuowanie osiedla zapewnia też dostęp do punktów usługowych i ...
więcej
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

żeby tylko twoi najemcy nie byli przypadkiem takim "odpadem".......
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro nazywasz wszystkich mieszkańców osiedla "odpadem" to spójrz w lustro i zastanów się kim ty jesteś.. Jeżeli jesteś takim "panem życia" to zamiast dwóch mieszkań tutaj trzeba było kupić jedno na Przymorzu albo Starówce...A nie teraz obrażasz wszystkich za jedną osobę,często się zdarza że to nie mieszkaniec bloków stawia auto ... pracownicy budowy zostawiają auta nie raz się zdarzyło że moje miejsce było zastawione..więc polecam zastanowić się następnym razem zanim zaczniesz obrażać porządnych ludzi..
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nazywanie ogółu mieszkańców "odpadem" nie świadczy z kolei dobrze o Pana kulturze osobistej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

ludzie mieszkający tutaj to jakiś odpad. Kupiłem 2 mieszkania na wynajem. Stawianie na nie swoich miejscach "mam dwa samochody to gdzie je mam parkować". Stawianie worków na śmieci na klatce (smród całą noc), zostawianie butów przed mieszkaniem - no wybaczcie naleciałości ze wsi to proszę zostawić przy tablicy gdańsk.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

mają oferte wraz z cenami naklejoną na drzwiach ;) wystarczy sie przejsc :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

zejdź po schodach i zobacz
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

SALON

Czy któraś z Pań orientuje się jaką ofertę posiada salon kosmetyczny w B1? Może jakaś nazwa albo strona internetowa?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

A czy to nie u Państwa meble składali całą noc i tak bardzo hałasowali :) ?
Proszę nie wymagać od innych skoro samemu się nie przestrzega. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tygodniu 8-18
Sobota 10-15
Często przymykam oko na to że w sobotę o 17-18 ktoś wierci,ale w niedzielę nie podaruję...Całe szczęście u nas normalni ludzie i w niedzielę jest spokój..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mieszkam na 3 pietrze i ciśnienie wody jest bardzo. bardzo słabe. Czy u was tez jest tak samo, czy to wina tego,ze w moim pionie nie wszyscy lokatorzy mieszkają, czy tez jest to slaby punkt tego Osiedla?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co chwile policja będzie pukać do twoich drzwi.
Chyba ty jesteś za pisem bo tylko biedaki na nich glosują .
Nie moja wina ze przez 4 miesiące nie możesz się wprowadzić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Przyszły rozliczenia za czynsze za czerwiec. U was tez wzrosła opłata za wodę i opłata stała co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wiem po co ta dyskusja. Jest regulamin. Jak będziecie robić prace remontowe, które chciałam tylko przypomnieć są zabronione w niedziele a w sobotę bodajże dozwolone do godz 14, w tygodniu 8-19 o ile się nie mylę, to będziemy się nie lubić, w najgorszym wypadku będzie dzwonione na policję (tak, mówię o sąsiadach którzy wiercą od 5 rano w tygodniu- tak właśnie o Ciebie chodzi). Proste. Będziemy tu jeszcze mieszkać pare ładnych lat i czas zacząć szanować siebie i panujące tu reguły.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Taka różnica że ludzie którzy mieszkają pracują od poniedziałku do soboty i niedziala to jedyny dzień w który można odpocząć. Ale przecież Wy nie zrozumiecie zamieszkajcie i wtedy zobaczycie jak będą wam dudnic od rana do nocy 7 dni w tygodniu czy nie chcielibyście sobie odpocząć od hałasu chociaż w niedzielę. Ja siedząc w domu muszę wyjść gdziekolwiek bo nie wytrzymuje wiercenia od 7 rano do 22 a co dopiero w niedzielę
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie bądź śmieszny. Mieszkasz na budowie przypominam Ci. Sam nie waliłeś młotem ? Co to za określenie że niedziela ? Chyba ten rząd wam już doszczętnie łby zlasował
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Nie bądź śmieszny. Wprowadziłeś się na plac budowy a regulamin musza zaakceptować wszyscy mieszkańcy, Niektórzy nie mają tyle czasu co ty i tylko w niedziele mogą walić młotem. Po za tym co to za różnica niedziela poniedziałek i inny dzień.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9

Przecież to ręce opadają z tymi kontenera i, śmiecmi i firma veidik.... Rano kontener poremontowe fruwal po całym osiedlu, jak tu przejechać autem... Pani z Veidik tłumaczy, że w wiatrach są pojemniki na odpady, żart jakiś na 3 bloki 1 wiata do której klucze w ogóle innych bloków nie pasują... Kiedy to wszystko będzie zmierzać ku dobremu? Nie chodzi tu o narzekanie, a o to że jak się płaci, to się wymaga....!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli nie masz czasu na remont samemu, ani pieniędzy na człowieka, który Ci to zrobi, to trzeba było nie kupować mieszkania. Nie napie**ala się w niedziele młotkami do pracuje. Proszę sobie wyobrazić, ze inni tez pracuja w tygodniu po 12h, w weekendy pracują w domu, do tego maja dzieci, a jeszcze inni studiują i akurat maja sesje. Po to są regulaminy. Proszę się zacząć do nich stosować.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5

Uff dobrze że to nie u mnie mój fachowiec w tyg robi tylko po parę godzin Dz enjie inaczej nie moze ale trochę długo ale już na finiszu
Jeszcze dwa tyg i się powoli będę wprowadzać
Muszę tylko znaleźć kogoś kto mi podłączy kuchnie może ma ktoś kogoś sprawdzonego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niektórzy pracują w tygodniu do 18 i nie mają kiedy tego zrobić a kiedyś trzeba
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
do góry