Widok

Osiedle Hiszpańskie

Jasień Temat dostępny też na forum:
Osiedle Hiszpańskie powstaje w południowej części Gdańska, pomiędzy potokami Kozackim i Oruńskim.

W odległości kilkuset metrów od inwestycji znajduje się duży węzeł handlowo - usługowy: Morski Park Handlowy jak również sklepy spożywcze i punkty usługowe.

Dojazd do centrum Gdańska jest ułatwiony dzięki bliskości arterii Armii Krajowej, przemieszczenie się po całej aglomeracji umożliwia ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 38

Informacja nieprawdziwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skąd ta informacja? Nie ma nic świeżego w krz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiadomo, co zarządzi nowy syndyk...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co to oznacza dla Nabywcow mieszkan ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jest ogłoszona upadłość. Czekamy na nowego syndyka i jego dzialania
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzień dobry, czy wiadomo coś nowego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Załóż nowa to dojdą tylko Ci ca chca dzialac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Jest grupa na fb sevilla osiedle hiszpańskie ale póki co cicho tam. Może się tam zbierzemy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ktoś chce w takim razie dzialac? Ktoś ma kontakt z resztą mieszkańców
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Oczywiscie, ze to ostatnia szansa.
Jesli w tym roku nic sie nie zrealizuje to juz tych muedxksn nie bedzue
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Propozycja jest taka. Musi się zgłosić chociaż połowa mieszkańców. Robimy spotkanie omawiamy szczegóły, jak najlepiej się przygotowac. Zgłaszamy sprawę do tv. Jak będziemy czekać kolejne parę lat to co Tego bloki zostanie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Daj propozycje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Trzeba włączyć o swoje, a nie czekać nie wiadomo na co. Nie czekajmy aż samo się rozwiąże albo może ktoś zalatwi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Dalej pytam. Może zgłosi się więcej osób. Czy wchodzimy na budynek????
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Murata ? Co to jest ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Murata zaczynają burzyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

W sądzie cisza. Ktoś coś wie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

A dzis przypadkiem nie jest sprawa w sadzie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Nawet syndyku nie wybrali... Co się dsieje
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Cisza, a ja nawet nie wiem co w Banku powiedzieć
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7
do góry