Widok

Osiedle Hiszpańskie

Jasień Temat dostępny też na forum:
Osiedle Hiszpańskie powstaje w południowej części Gdańska, pomiędzy potokami Kozackim i Oruńskim.

W odległości kilkuset metrów od inwestycji znajduje się duży węzeł handlowo - usługowy: Morski Park Handlowy jak również sklepy spożywcze i punkty usługowe.

Dojazd do centrum Gdańska jest ułatwiony dzięki bliskości arterii Armii Krajowej, przemieszczenie się po całej aglomeracji umożliwia ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 37
Czyli w bloku nic nie robia?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie zakładają siatkę zamiast blaszanego ogrodzenia. Obserwuje z balkonu naprzeciwko.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzie jest tak napisane?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Budowa

Zgodnie z pismem..budowa nie ruszy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ok

Chopina dostał polecenie w robocie blachę na siatkę zamienić bo halasuje itd I co ona ma wiedzieć
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Pytalam osoby od ogrodzenia i mowili ze zastąpią siatka a na pytanie czy zacznie się coś w związku z tym dziać odpowiedzieli ze chyba tak
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
A oprocz rozbierania plotu cos sie dzieje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To tylko luźna informacja co się dzieje na budowie, ale to nie moja chata wiec się nie wtrącam .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Budowa

Co ma rozbieranie ogrodzenia ochronnego do kontynuacji budowy?! Chyba nie jest to dobry znak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Farba

Sprzedadzą na złom, będzie na 1 farbę elewacyjna
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

albo właściciel zabiera co jego
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ściagają blaszane ogrodzenie dzisiaj or rana wiec miejmy nadzieje ze jest to początek kontynuowania budowy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak.
W poniedziałek ...
Moze w końcu dobiorą się do d.... wbs - owi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś otrzymał pismo z prokuratury Warszawskiej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pożyjemy - zobaczymy. Tak łatwo się nie poddamy. My już tyle zdrowia, czasu i pieniędzy na to straciliśmy, że takie gadanie na nas nie robi wrażenia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To rozwiąż umowę...zobaczysz czy wyjdziesz na tym lepiej?! Wkładu nie dostaniesz, kapitał bank otrzyma lub nie, więc plać odsetki za nawet już nie twoje mieszkanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale nie kupowalismy w tym roku tylko 2 lata temu. Nie obchodzi nas po ile teraz chodza mieszkania. Jeśli dla Ciebie 2tys za metr dodatkowo to nie ma dramatu to dopłaca też do mojego mieszkania. Bo bank już mi kredytu nie udzieli! A jeszcze zostaje wykończyć mieszkanie dodatkowe kilkadziesiąt tysięcy.. podać Ci nr konta?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mma

Madrzycie się tutaj czego nie zrobicie, ani złotówki do dopłat etc. Rozwoazcie umowę A zostaniecie bez niczego. A przepraszam z odsetkami i kapitałem który nigdy do was..tzn do banku który udzielił wam pożyczki szybko nie wróci, albo i wcale. A kredytodawca będzie chciał swoje pieniążki, więc płacić płacić i płacić! Szambo się rozlało. Kupiłem mieszkanie za ponad 4, A finalie za ponad 6 to i tak bez tragedii jak.na obecny rynek.
I druga sprawa ważniejsza..co się.dzieje z środkami z zrzutka.pl, kto przytulił?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

U mnie tez odpowiedzi brak ale zatem poczekajmy do jutra.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jutro maja być odpowiedzi w formie @
Nadzorca przez 4 inwest ma przekazac każdemu nabywcy odpowiedz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry