Widok

Osiedle Hiszpańskie

Jasień Temat dostępny też na forum:
Osiedle Hiszpańskie powstaje w południowej części Gdańska, pomiędzy potokami Kozackim i Oruńskim.

W odległości kilkuset metrów od inwestycji znajduje się duży węzeł handlowo - usługowy: Morski Park Handlowy jak również sklepy spożywcze i punkty usługowe.

Dojazd do centrum Gdańska jest ułatwiony dzięki bliskości arterii Armii Krajowej, przemieszczenie się po całej aglomeracji umożliwia ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 37

Witam to racja proponuje dobrego adwokata wziąść bo tak nie da rady nic wskurac szkoda czasu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pisał deweloper ?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Jeżeli takie spotkanie się odbędzie chętnie wezmę udział.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety to było moj pierwszy zakup mieszkania i przy odbiorze fachowca nie wziąłem , składałem reklamacje jednak deweloper ma podejście ze wszystko jest zgodne z umowa i olewa sprawę
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

bi
2017-05-03 18:48:14
Witam ja mam ten sam problem mozemy sie spotkac i pogadac co w tym wypadku zrobic pozdrawiam
Słyszałem ze w hali garazowej bedzie spotkanie z administracja. Mozna poruszyc temat reklamacji i zobaczyc ile osob ma takie problemy. A tak to reklamowac i upominac sie o swoje. Najwyzej skonczy sie sadem. Jak kazdy bedzie odpuszal to potem jest taka samowolka budowlana jak za czasow glebokiej komuny.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

użytkownik
2016-12-10 12:05:30
Po co w ogóle wypowiadać się w taki sposób ? Chyba nigdy nie zrozumiem tego trollowania internetowego. Znajomy załamany? Niech sprzeda. Bez problemu znajdzie kupca. Połowa mieszkań pusta...? Z tego co ja widzę to w 1 bloku w OH wolnych mieszkań zostało 3, a w drugim bloku OH wolnych mieszkań zostało 10. Dodam, że w bloku jest ich ok. 60. Po co pisać nieprawdę? Masz jakiś cel w tym wszystkim?
Kupują bo taniej maja niż na innych osiedlach. Gratis czasem upust i tym kuszą ludzi. Panie w biurze sprzedazy super kobitki i to tyle ich ratuje. Dużo osob nie chce sobie glowy zawracac i albo poprawiaja w trakcie wykanczania na wlasny koszt albo maskuja i maja to gdzies. Mam znajomego ktory ma krzywe sufity i machnal na to reka bo juz wszystko wykonczone ma i szybko wprowadzic sie chcial. Temat tabu osiedla hiszpanskiego jest ogromny. Tak to jest z deweloperami w tych czasach. Ludzie uzerac sie nie chca i to ta cała efektywnosc sprzedazy!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam ja mam ten sam problem mozemy sie spotkac i pogadac co w tym wypadku zrobic pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam wziasc fachowca do odbioru bo potem doprosic sie od nich napraw to jest masakra. My nie wzielismy i zalujemy ze myslelismy ze nbedzie ok duzo rzeczy wychodzi w trakcie wykanczania a teraz same problemy i uzeranie sie niepotrzebne. Polecam Pana z forum hiszpanskie moje osiedle. Ma uprawnienia i nie zdziera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Witam ja tez mieszkam na Guderskiego 67. Faktycznie jakosć jest bardzo słaba. Mam tą samą sytuacje co Pan. Wszystkie wady wychodzą w trakcie wykańczania. Cały wachlarz niedoróbek różnego rodzaju. Można wymieniać i wymieniać. Od nieszczelnych okien, ściany i sufity krzywe falowane, instalacje zle podłaczone pradu nie ma. masakra. Kto dopuscił ten budynek do uzytku. W kondygnacji podziemnej wychodzi plesn i tynki aż sie kruszą. Na niektóre rzeczy człowiek oko przymknął ale jak lista zrobiła sie długa to człowieka szlak wtrafia że tak zle pieniądze ulokował a o naprawy ciężko sie doprosić. Jak do kasy to byli pierwsi a teraz człowieka traktują jakby z igły robioł widły... Ten budnek był budowany prawie 3lata, podobno nie płacili podwykonawcom. Takie historie od dostawców mediów się usłyszało że głowa boli. Niedosc ze opoznili odbiory tyle czasu to jeszcze takie po kiju to zrobione. A archiwum z budowy na stronce hiszpanskiego wykasowane. Pewnie nie chcą nowych nabywców wystraszyć
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jak zacząłeś wykanczać mieszkanie zglosiles te wszystkie problemy do biura na szeroka? Jestem ciekawy bo za kilka dni też będę odbierał w tym bloku mieszkanie.
Pozdrawiam
Dawid
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mieszkam na Guderskiego 67 Osiedle Hiszpańskie ,niestety smród od strony południowej jest odczuwalny , najgorzej kiedy jest wilgotno w powietrzu , osiedle hiszpańskie pierwsze wrażenie robi bardzo dobre , jednak jeżeli chodzi o jakość jest Ona słaba dopiero kiedy rozpocząłem wykończenie mieszkanie wychodziły same nie dorobki jak np kawałkami wstawiona płyta ,cienkie ściany, zlocza hydrauliczne które trzeba było przerabiać odpadające skrzynki prąd media , niskiej jakości parapety, przeciekające zawory czy tez krzywe ściany , droga dojazdowa jest w opłakanym stanie a sąsiedztwo to zrzut patologi TBsowej , drugi raz nie zdecydowałbym się na zakup mieszkania na tym osiedlu ,mimo niskiej ceny.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 7

Nic już nie budują.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Dla MdM

to bardzo dobrze, że powstają takie inwestycje. w całym 2018 wg http://www.mieszkaniedm.pl/ będzie do wydania prawie 600 mln złotych
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Po co w ogóle wypowiadać się w taki sposób ? Chyba nigdy nie zrozumiem tego trollowania internetowego. Znajomy załamany? Niech sprzeda. Bez problemu znajdzie kupca. Połowa mieszkań pusta...? Z tego co ja widzę to w 1 bloku w OH wolnych mieszkań zostało 3, a w drugim bloku OH wolnych mieszkań zostało 10. Dodam, że w bloku jest ich ok. 60. Po co pisać nieprawdę? Masz jakiś cel w tym wszystkim?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 7

nie

Na wysypisku sam mieszkasz nie wiesz gdzie wysypisko leży jak coś ci nie pasuje to won
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

chanell no. 5 le szadolki

Mieszkam w gdynii na pogorzu dolnym kupilem tam m4 pol roku temu, moj znajomy kupil mieszkanie na guderskiego, bylem u niego na premierowych odwiedzinach w nowym mieszkaniu. ogolnie super, fajnie to sie prezentuje, dobry zjazd z obwodnicy, fashion house i innew markety blisko - slowem utopia. jednak wysypisko psuje caly temat. smrod fatalny, co to za przyjemnosc tam mieszkac? Choroby alergie ogolnie dramat. znajomy zalamany. developer sie smieje bo glupka, kolejnego z reszta znalazl na to cos... polowa blokow pusta od roku stoi. czemu? Odpowiedz brzmi - szadolki, ten zapach unosi sie w powietrzu. o yeah!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 13
Mieszkanie 56 metrów na Osiedlu dwa potoki Cena 3900 / metr czyli za mieszkanie jakieś 220 tyś. Mieszkanie 56 metrów na Chełmie min. 280 tysięcy, nie każdego stać na taki kredyt.
Mieszkałam na Chełmie ponad 23 lata i również śmierdziało.
Mieszkam od 1,5 roku na dwóch potokach i też śmierdzi ( okna mam otwarte codziennie szeroko, chodzę z dzieckiem na spacery (nikt z nas chory nie jest, dziwnych rzeczy w nosie i tak dalej nie ma ;)
A śmierdzi tak rzadko, że nie pamiętam o tym gdzie mieszkam.
Czytając to mam wrażenie, iż mam do czynienia z osobą po prostu przewrażliwioną, której nawet wiejskie powietrze przeszkodzi.
Ludzie tutaj mieszkają i smrodu nie ma, a w powietrzu syf jest zarówno w Centrum, jak przy Rafineri i inych zakładach a nawet na chełmie ;)

Nie przesadzajmy.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
A ja współczuję głupoty ;)
Mieszkam tutaj od 1,5 roku i fakt, że czasami śmierdzi, ale jest to tak rzadko, iż tylko latające mewy przypominają mi o tym gdzie mieszkam.
Są tutaj ludzie, którzy mieszkają dłużej i jeszcze nie spotkałam kogoś kto chciałaby sprzedać mieszkanie, ponieważ śmierdzi. Taki problem nie występuje. Ludzie mają to do siebie, że coś usłyszą i potem powtarzają bez użycia głowy.
Najpierw proponuje tu pomieszkać a potem wypowiadać się czy śmierdzi, a nie powtarzać przerobione plotki ;)

Zlitujcie się z tym gadaniem, że smierdzi, masakra i jak można tu mieszkać.
Ja tu mieszkam, codziennie wychodzę z dzieckiem na dwór i nic nie smierdzi już nie wspominając o wspaniałych terenach nad stawami, gdzie można pobiegać i tak dalej.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2
Co z tego !!!! jak niedługo będzie się Pan chciał z tamtąd wyprowadzić....
Kto chciałby mieszkać w smrodzie!!!
Wszyscy moi znajomi, którzy niestety dali się namówić, już próbują sprzedać mieszkanie.
Wspołczuję decyzji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 14
do góry