Widok

Osiedle Horizon

Nowe osiedle powstanie w dzielnicy, którego tożsamość jest właśnie budowana na nowo. Po tym jak w Letnicy powstał stadion i zrewitalizowane zostały stare kamienice kolejni deweloperzy budują tu osiedla mieszkaniowe. Wraz z nimi powstają lokale usługowe i infrastruktura drogowa.

Horizon będzie kompleksem mieszkaniowym o zróżnicowanej wysokości - powstaną tu budynki siedmio- i ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Czy JW Construction nie potrafi zaprojektować budowli która nie wygląda jak wielki ogromny kloc? Wszędzie w Polsce gdzie widzę ich budynki nasuwa się tylko takie skojarzenie. Blokowiska wyglądają jak wielka płyta z czasów PRL-u. Można przecież zaprojektować budynek żeby wpasował się w krajobraz i nie zasłaniał wszystkiego, a nie brać pod uwagę to żeby tylko jak najwięcej ludzi się tam pomieściło.
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 0

SKC czyli Sky Kloc Tower

Od razu widać, że nad projektem pracowali czołowi światowi designerzy wręcz wizjonerzy ,
w Dubaju szczęki szejkom opadną , inspiracji przyjadą nabierać ,
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

projekt czeka

ponoć na rynku jest tanio do kupienia projekt 2 bardzo ładnych wież austriackiego dewelopera, któremu interesy w Polsce się nie udały. Bez urazy do prezentowanej wizualizacji ,ale ona naprawdę nie porywa.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

parking

Ciekawe jak rozwiążą problem parkingów, bo jeśli tak jak na Zaspie - Budimex (mając tak idealny teren i suchy grunt), to nowi właściciele pójdą z torbami. Utrzymanie takich platform parkingowych, to tak jakby mieć po jednej windzie na sześć czy siedem wind osobowych.
Ale dla deweloperów nie liczy się człowiek najważniejsza jest kasa.
czytelnik
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brak info

czekam na informacje o ofercie, niestety w biurze sprzedaży nie podają konkretów. Nie wiadomo kiedy ruszy sprzedaż a szkoda bo można by było porównać z konkurencją.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nowe horyzonty

Upchnąć jak najwięcej na jak najmniejszej przestrzeni,to będzie takie współczesne betonowe getto gratulacje dla przyszłych mieszkańców
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

.innowacyjne suszenie

Brawo wizjonerzy z Jw construktion ,wykorzystaliscie prawie każdy centymetr terenu.można byłoby zaprojektowac bloczki na sznurki do suszenia bielizny mój balkon twój balkon
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzielnica nowotworowa

Napaleńcy co tam kupują nie wiedzą , że parę metrów dalej są setki milionów ton rakotwórczych popiołów w nieprzygotowanym do tego składowisku chemicznym Elektrociepłowni/ Już zapomniało się o zasypywanym jeziorze Zaspa. W roku 2012 , jak przez kilka tygodni nie padał deszcz , zapylenie Letnicy było jak podczas burzy piaskowej (można odszukać na trojmiasto.pl).... na początku wieku na ul.Gwiazda Morza, rzut beretem od inwestycji było udokumentowanych 41 (!) przypadków raka złośliwego - połowa ulicy wymarła. Dosłownie jeden człowiek za drugim umierał. A dzis mineło parę latek a ludzie nawet nie wiedzą w co się pakują. Jezioro Zaspa to jak Czarnobyl, nie radzę tam chodzić , co dopiero mieszkać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Letnica

Osiedle Latarników (4 odpowiedzi)

Osiedle powstaje w szybko rozwijającej się pod kątem zabudowy mieszkaniowej części Gdańska....

Star Tower (5 odpowiedzi)

Star Tower powstaje w dzielnicy, która w ostatnich latach mocno się rozwija. To nie tylko dogodne...

Dyskryminacja przy zakupie mieszkania (10 odpowiedzi)

Witam,Jestem zainteresowana kupnem mieszkania na Letnicy i mam upatrzone 47 m2,i proszę sobie...

do góry