Widok

Osiedle Kwiatowe

Osiedle Kwiatowe Temat dostępny też na forum:
Juszkowo to dynamicznie rozwijające się przedmieście Pruszcza Gdańskiego i Gdańska.

Powstające tu Osiedle Kwiatowe to niska zabudowa, w ramach której powstają słoneczne mieszkania na zagospodarowanym terenie. Z każdej klatki schodowej jest wejście do zaledwie dwóch mieszkań. Osiedle powstaje etapami: od 2009 roku co roku oddawane są tu kolejne budynki.

Do każdego mieszkania można nabyć ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie polecam

nie polecam z uwagi na developera i duże problemy z usuwaniem usterek i wad
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4

Deweloper porażka totalna,nie polecam tej firmy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

osiedle

Deweloper też człowiek, a ludzie są jacy są, ja sie z nim dogadalem, ogólnie na forach piszą problemowi ludzie...
a osiedle fajne, cicho, spokojnie, bezpiecznie, tylko chabrową mogliby doprowadzić do ładu, ale to juz zadanie gminy...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

mieszkam 6 lat na osiedlu

... I jest naprawdę ok, cicho, kameralnie, mieszkancy mogliby się trochę bardziej zjednoczyć i zadbać o osiedle.
jeśli chodzi o dewelopera to można się z nim dogadać, po 6 latach mam do poprawy tylko balkon, poza tym naprawdę bez zastrzeżeń.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Też już trochę mieszkam

A ja jesienią składam pozew przeciw pitrexowi, ponieważ przez kilka lat nie potrafił naprawić wybudowanego z błędami mieszkania, wszystkim radzę nie umawiać się ustnie i rządać projektu budowlanego przed kupnem mieszkania, polceam również na odbiór mieszkania przyjść z biegłym sądowym z zakresu budownictwa, jest to niewielki koszt a można sobie zaoszcędzić nerwów.
Tutaj szczegóły: https://www.facebook.com/pitrexdeweloper
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry