Widok

Osiedle Metropolitalne

Tuchom Temat dostępny też na forum:
Tuchom to miejscowość położona blisko zarówno Gdyni, jak i Gdańska oraz kaszubskich jezior i lasów. Daje to możliwość zamieszkania niedaleko miasta ze wszystkimi jego udogodnieniami, a jednocześnie w spokojnej okolicy, gdzie można odpocząć od hałasów. Dla codzienności przyszłych mieszkańców znaczenie będzie miało położenie niedaleko dwóch jezior, z których korzystać można w czasie letnich kąpieli czy całorocznych spacerów. W sąsiedztwie osiedla znajduje się także osiedlowy sklep oraz ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odradzam!

Patodeweloperka! Wszystko nieterminowo, niesławnie! Poprawki na które trzeba potem wydać duże pieniądze a deweloper umywa ręce! Uciekajcie póki mozecie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odradzam

Zapraszam do poczytania opinii z ich poprzedniej (i nadal trwającej inwestycji) dębowe zacisze. Bez hejtu i rzeczowo. Nieterminowi, niesłowni. Usterek od groma, kontakt momentami wręcz bezczelny i zawsze utrudniony. Odradzam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam

Zarezerwowałam już dom w Tuchomiu u tego dewelopera, obsłużona zostałam bardzo dobrze, oglądałam ich poprzednie nieruchomości i są dobrej jakości i dobrze wykończone, więc na tym etapie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry