Widok

Osiedle Morskie

Osiedle Morskie i Nowe Morskie Temat dostępny też na forum:
Osiedle Morskie to nowoczesne osiedle, które powstanie na granicy Gdyni i Kosakowa, w pobliżu ulicy Płk. Dąbka. Taka lokalizacja pozwoli przyszłym mieszkańcom na doskonały dojazd do trójmiejskiej obwodnicy poprzez Trasę Kwiatkowskiego oraz do centrum miasta, a także na możliwość skorzystania z bogatej oferty transportowej gdyńskiej komunikacji miejskiej.

Inwestycja powstanie w sąsiedztwie ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

OSIEDLE MORSKIE

Wszystko ok,super obsługa,deweloper zawsze dyspozycyjny i z miłą chęcią odpowiada na każde pytania.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 7

Osiedle Morskie

Ladne osiedle ale polozone we wsi Pogorze. Zero chodnika wzdłuż ul. Plk. Dabka. Jeżeli chodzi o infrastrukturę to wójt gminy kosakowo praktycznie nic w tej wsi nie robi. Ani dróg, ani chodników od strony ul. Plk. Dabka. W Pogorzu znajduje sie mala wiejska szkółka podstawowa i ruchliwa droga - oczywiscie bez świateł. Jest centrum handlowe Szperk do którego nie ma drogi ani chodnika od strony Osiedla Morskiego. Infrastruktura i udogodnienia dla mieszkancow w tej czesci wsi Pogorze to kompletna porażka.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 5

było pięknie do odbioru(opóźnionego)

1. Opóźnienie - niby żeby ładnie wykończyć teren zielony, a na terenie osiedla:
- walające się śmieci
- butelki po piwie i innych napojach
- ogólne bagno
- plac budowy(niby normalne, ale zobaczcie sami)
A może opóźnienie jednak spowodowane zalaniem piwnic?

2. Infrastruktura hmmm jak ktoś szuka koparki

3. Architektura - budynki ładne, nawet b.ładne
Teren zewnętrzny jakby właśnie powódź przeszła.
Szkoda, że taka różnica w porównaniu do osiedla w Gdańsku

4. Cena rewelacja, tylko, że cena nie wybacza wszystkiego....
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 27

Morkie

1. hehe no centrum to to nie jest, ale połączenie autobusowe linia 194 jest bardzo dobre, w godzinach szczytu rotacja jest na poziomie 5-6 minut. 20-25min do hali w gdyni
za oknem hehe, chlopi oraja pole i sadza kapuste. Taka to wlasnie jest lokalizacja: ]
2. Narazie srednio, bez samochodu to raczej jest ciezko.
3. Budynki prezentuaj sie ciekawie, bardzo ladnie zorganizowane klatki schodowe, mieszkania maja ciekawe i ustawne rozklady.
4. Cena jest dosc atrakcyjna, kosztem malych wyzeczen mozna nabyc ciekawe mieszkanie w dobrej cenie.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 5

Osiedle Morskie

Moim zdaniem mieszka się bardzo dobrze. Cisza, spokój, blisko do centrum i na obwodową dzięki czemu szybko docieram w inne części Trójmiasta. Latem nie musiałem się przepychać po zatłoczonych plażach - wystarczyło jechać do Babich Dołów lub do Rewy < polecam dobrą rybkę :)) i kitesurfing - znakomite warunki >. Wiosną na rowerze odwiedziłem dolinę Redy z wędką i sukcesem zakończyłem połowy. A teraz zimą - trochę dmucha bo rzeczywiście do wokoło otwarta przestrzeń lecz właśnie taką chciałem i wybrałem. Widzę, że rozpoczęto działalność w części usługowo - handlowej osiedla a i w sobotę 18 II było uroczyste otwarcie Galerii Szperk - Ogólnie jestem bardzo zadowolony i gorąco polecam inwestycję.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kupiłam i jestem zadowolona

Kupiłam i jestem zadowolona.
niewielka kwota jak na duży metraż w nowoczesnym i sympatycznym osiedlu. Mamy już sklepiki osiedlowe jak i wielką galerię handlową Szperk.
Polecam wszystkim te okolice.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3

polecam

dobra komunikacja z centrum Gdyni, infrastruktura osiedla i otoczenia pozytywna - niczego nie brakuje, cena odpowiednia do standardu i wykończenia, mieszka się miło i spokojnie ale oczywiście narzekających oszołomów jak na każdym osiedlu nie brakuje ;) a że dookoła pole ??? coż to już jest wieś Pogórze a nie city ;) każdy widzi na co się decyduje.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

POLECAM zamieszkać na tym osiedlu

Polecam kupić na tym osiedlu mieszkanie -OSIEDLE MORSKIE.Ładne mieszkania funkcjonalne,czyste osiedle zadbane,dobre połączenie komunikacją autobusową 194 z Gdynią.Blisko do sklepów.Tylko trochę tu wieje:)
Tylko szkoda,że ten Deweloper nie buduje więcej mieszkań typu kawalerka na piętrze tylko partery, bo bym zaraz kupił drugie mieszkanie dla dziecka.
Polecam jeszcze raz to osiedle i obsługę biura sprzedaży ,Pana ,który jest dobrym fachowcem w tej branży.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4

Osiedle Morskie

Wszystko świetne,czysto schludnie i przyjemnie.
Polecam w 100%!
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żadna rewelacja

Bloki ustawione blisko siebie. Można sobie pluć w okna. Niewiele zieleni, typowe blokowisko. A cena za też na kolana nie powala. Nie wiem czym tu się zachwycać.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 22
no i fatalna akustyka, słychać na przestrzał jak się w bloku obok tarmoszą, i co najmniej 2 podsłuchujące sasiadki u mnie w bloku, po tyłku nie można się podrapać żeby nie usłyszeć komentarza
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

wszystko fajnie

ale dlaczego wprowadzacie ludzi w błąd ? Osiedle nie leży w Gdyni tylko we wsi Pogórze. Granica miasta przebiega po prawej stronie ul płk Dąbka jadąc od Obłuża.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 3

Osiedle na wsi, poza granicami administracyjnymi Gdyni. Dojazd do centrum wiecznie zakorkowaną płk Dąbka (waskie gardło Dąbka/Kwiatkowskiego) gdzie co rano stoją w korku mieszkańcy okolicznych wiosek.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dobry deweloper, polecam

Mieszkam od 3 lat, chwale sobie, przede wszytkim współpraca z deweloperem fantastyczna, p.Roman człowiek na swoim miejscu, wszystko kompetentnie potrafił załatwić. Budynki zadbane, czyste, zieleń wokół osiedla zadbana, wymieniana, sadzona nowa...jeden minus że na tak duzym osiedlu nadal jest jeden plac zabaw, a dzieci coraz wiecej...mieszkam dość blisko placu, choć sama mam dziecko, hałas chwilami nie dowytrzymania. Po za tym serdecznie polecam.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 11
Minusem jest na pewno spora odległość od przystanku autobusowego
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

zainteresowana

ile wynosi czynsz w tych mieszkaniach interesuje mnie 46m2 i 53m2
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
znajoma ma mieszkanie środkowe płaci 150 latem i k 230 zima
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

czynsz

Latem ok 250 zima ok 350zl za 48 m2
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A o zadaniach nikt nic nie napiszę

W 7 lat 3 razy woda w piwnicach. Bagno wszędzie i brak kanalizacji burzowej . Brak napraw gwarancyjnych że strony dewelopera !
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

zalania z górnych tarasów

Mam takie pytania do tych którzy są w posiadaniu mieszkania na 3p. i mają nad swoim mieszkaniem taras sąsiadów z 4p. Czy macie jakieś problemy z zalaniem z tego powodu waszych mieszkań??
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Pogórze

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

Transport, przeprowadzki (33 odpowiedzi)

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/transport-przeprowadzki/transport-przeprowadzki-ogl62931286.html

do góry