Widok

Osiedle Nad Jeziorem

Osiedle Nad Jeziorem Temat dostępny też na forum:
Osiedle położone jest tuż nad brzegiem Jeziora Osowskiego w malowniczym zakątku miejscowości Chwaszczyno przy granicy z gdańską dzielnicą Osowa.

Zabudowa osiedla składa się z kameralnych budynków wielorodzinnych z mieszkaniami o pow. od 57 m kw do 98 m kw. Realizowane są również segmenty zabudowy bliźniaczej o pow. 187 m kw. (garaż 21 m kw.).

Domy zlokalizowane są kaskadowo na stoku o ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

dwa tygodnie temu podjechałem obejrzeć to osiedle
na żywo to jedna z najlepszych architektonicznie inwestycji, jakie ostatnio widziałem
lekko i z polotem
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

fajna inwestycja

Ostatnio oglądałem tam mieszkania z miłą Panią z Eurostylu i jestem pod wrażeniem tego osiedla i mieszkań - może nawet kupie sobie tam wymarzone M4!!!!
P.S.może ktoś poleci coś o podobnym standardzie wykonania?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6

Budowa Obwodnicy Metropolitalnej przez Chwaszczyno

szkoda, że od dewelopera nie można się dowiedzieć, że wzdłuż osiedla ma powstać obwodnica metropolitalna
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 5

Obwodnica

Osiedle piękne, zeszpeci je tylko 6 pasmowa autostrada która planowana jest 100 metrów obok (http://www.metropolitalna.pl/)
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 4

osiedle przy obwodnicy

uwazajcie!!!tam ma byc obwodnica z 6 pasami a deweloper o tym nie informuje!!!!a ceny ma jak z kosmosu a do tego ta obsluga i dzial aranżacji...wiele do poprawy.na odpowiedz mailowa trzeba czekac kilka dni i nikt nawet nie napisze ze zajal sie sprawa itp!!!!
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 12

obwodnica

nawet jeżeli będzie tam niedaleko przechodzić obwodnica to i tak zostanie ona odpowiednio odgrodzona od osiedla.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 23

odgrodzona...czyli widok zmienia sie na ekrany dzwiekochlonne a nie jezioro!!!a co z zanieczyszczeniami i halasem???przed nimi nie ma ucieczki.a mialo byc tak pieknie na tym osiedlu. najgorsze jest to ze deweloper mial swiadomosc obwodnicy a na pytania klientow :jaki jest plan zagospodarowani pola obok osiedla, odpowiadal ze na chwile obecna jest to dzialka rolna i nie ma planow!!!!!to jest juz oklamywanie!!!
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 5

Obwodnica metropolitalna a Osiedle Nad Jeziorem

W związku pojawiającymi się różnego rodzaju informacjami odnośnie interferencji planowanej obwodnica metropolitalnej z inwestycją Osiedle Nad Jeziorem zapraszamy do zapoznania się z oficjalnym stanowiskiem firmy EURO STYL w tej sprawie.

http://www.osiedle-nad-jeziorem.pl/UserFiles/File/ONJ Obwodnica.pdf

Jednocześnie przestrzegamy przed pochopna publikacją wpisów o charakterze zniesławienia dobrego imienia naszej spółki, za co grozi do dwóch lat pozbawienia wolności wg K.K.

Z wyrazami szacunku
EURO STYL
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 33

ladne osiedle

Meszka się b. dobrze. Jakość wykonania b.dobra. Deweloper solidny. życzę żeby wszyscy deweloperzy byli tacy. Polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 15

Moze by Pani podala imie i nazwisko albo chociaz nr lokalu ktory zamieszkuje bo cos mi sie wydaje ze to opinia pracownika ES.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

mieszkankoONJ moge podeslac zdjecia tego co dzialo sie na terenie osiedla- rozkopy, balagan, naprawa bledow i usterek oraz filmy jak halasowaly maszyny. Prosze napisac kiedy tak super sie pani mieszkalo i gdzie ta jakosc wykonania. Konkrety prosze
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkanie

Czy ktoś planuje w najbliższej przyszłośći sprzedać mieszkanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak

obecnie wystawione są co najmniej 3 mieszkania na sprzedaż i jeden bliźniak, ponadto ja też jestem zainteresowana sprzedażą (widok na jezioro)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Blizniak sprzedany..i 3 mieszkania obecnie juz sprzedane.

Wszystko swiadczy o tym ,ze fajnie sie mieszka , cisza i spokoj.
A maruderom i zazdrosnikom mowie 'NIE'...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Gratulacje

Po ponad 8 latach dostępności mojej opinii na forum, moderator prawdopodobnie pod wpływem nacisków Eurostyl ją usunął :-). To tylko świadczy jak była niewygodna i jak kogoś gryzła w zad. To najlepsza recenzja dla opiniującego. Pozdrawiam i dziękuję!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

??

Witam,

Chetnie dowiem sie jaka Pan/Pani ma opnie na temat tej inwestycji po tak dlugim czasie.
Wszystko zwsze wyglada pieknie przed zakupem... Ale zawesz jest jakies "Ale..."

Pozdrawiam serdecznie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Osowa

Domy Sołdka 14 (9 odpowiedzi)

Domy powstają w centralnej części Osowy, a więc blisko głównej arterii prowadzącej przez tę...

Zdjęcia do dokumentów - gdzie? (3 odpowiedzi)

Gdzie w Osowej zrobię zdjęcia do dokumentów?

Oszuści z gdanska Osowa (...) psy Niby z rodowodem (55 odpowiedzi)

GdanskUwaga na mopsy i buldogi francuskie pseudohodowla ... z gdanska Osowa oferują psy niby z...

do góry