Widok

Osiedle Park Rewerendy

Chwaszczyno Temat dostępny też na forum:
Osiedle zlokalizowane jest na granicy Gdyni i Chwaszczyna. Niedaleko stąd do ulicy Chwaszczyńskiej zapewniającej bezpośrednią komunikację z Gdynią oraz do obwodnicy Trójmiasta. Okoliczne tereny są zabudowane lub przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne, a zielone otoczenie daje poczucie zamieszkiwania w podmiejskiej dzielnicy dużego miasta oraz umożliwia aktywne spędzanie czasu. Mieszkańcy tego rejonu korzystają ze szkół, przedszkoli i ośrodków zdrowia znajdujących się w najbliższych ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

a maszt ?

zastanawiam się nad zakupem..... największym problemem dla mnie jest bliskość masztu z antenami, przekaźnikami, odbiornikami itp... czy zagęszczenie fal radiowych nie stanowi zagrożenia dla zdrowia? słyszałem że może powodować nowotwory ....... ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

można umówić na wizytę radiestetę, niech zbada teren;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

maszt nie jest problemem

problem mają bliżej lotniska (Rębiechowo, Banino itp.)- radar burzowy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie kupuj! Będziesz siedzieć na bombie zegarowej, a mieszkania już nie sprzedasz!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

co rozumiesz przez bombe zegarową?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Domy faktycznie maja kilka bolaczek a dewelepore jest bardzo ciezki we wspolpracy. Ostatnie budowle zostaly wybudowane duzo mniejszym kosztem (pojedynczy komin). Oczyszczalnie prawie wszystkie zostaly wymienione. Co do mieszkancow jak zwykle w takiej spolecznosci trafi sie zgnite jablko ..... niestety ta regula sprawdzila sie i tutaj.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Domy sa na tak glebokim fundamencie ze jak chodzi zageszczarka w okolicy to cale sie trzesa i pekaja sciany. naet przy przejazdach aut ciezarowych ulica zbozowa z tylu dom drzy. Jezeli ktos zastanawia sie nad wydaniem 700-950 tys na nieruchomosc niech sie porzadnie zastanowi bo nie wszystko zloto co sie swieci. Ciekaw jestem czy na starcie deweloper powiadamia ze trzeba sie zaoopatrzyc w hydrofor i conajmniej 500 litrowy zbiornik na wode zeby ni obudzic sie rano bez wody w domu za milion ? Ja sie niestety nabralem i mam ten klops ale ....... przestrzegam innych przed popelnieniem tego bledu. Lepiej kupic dzialke z przedu i wybudowac swoj dom jak juz jedna osoba to zrobila !!!!!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

właśnie sie zatsanawiam nad domem "J", tym przy lesie...

czy powaznie jest az tak tam zle? bo opinie sa rozne....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

wlasnie jestesmy w trakcie zakupu domu , to 'zgnite jablko' w ktorej czesci jest osiedla?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiliście ten dom? My się tez własnie zastanawiamy nad kupnem. W internecine wiadomo zawsze więcej żółci sie wylewa z drugiej strony na 18 domów kilka złych opini to calkiem spory procent się robi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kupiony, i narazie nie narzekamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry